reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Taka miałam ochotę na borówki kupiłam sobie w sklepie i są tak ochydne że zaraz chyba pójdę im zwrócę w tym sklepie z dosłownym znaczeniu tego słowa :eek:;)
 
reklama
Miałam tak kilka dni temu, za dużo się na chodziłam, ale przeszło następnego dnia. Potem znów zbyt szybko szłam na pociąg i wróciło. Jak nie szaleję to przechodzi, no i wtedy synka staram się nie podnosić.
Wszystkiego najlepszego :-)

Mój maluszek dziś kopnął kilka razy konkretnie, ale to super jest :-D
Wizytuję w czwartek, trzymajcie kciuki żeby lekarz chciał potwierdzić płeć :-) Chyba ktoś jeszcze ma wizytę tego dnia?

Co do zmiany forum na zamkniętą to chyba wszystko już napisane, chętnie do Was dołączę lub zostanę tutaj. Co do wiedzy z forum to internat jest tak obszerny, że wystarczy wpisać hasło i jest mnóstwo wyświetleń, więc osoby które nie chcą się udzielać mogą szukać odpowiedzi w ten sposób, a nie mieć pretensję, że ktoś woli pisać na zamkniętym.
Ja mam w czwartek wizytę o 14 :)
 
Od dwoch dni boli mnie spojenie lonowe.. ale to tak, ze chodzic nie moge. A w nocy jak wyciągałam mlodego z lozeczka, to myslalam, ze klekne.. Ma ktos tak?

Mi się czasem odzywa jak za dużo chodzę. Za tydzień idę do fizjo

Najlepszego [emoji8]

Ja wczoraj świętowałam. [emoji6]

Sto lat [emoji512][emoji512]

Miałam tak kilka dni temu, za dużo się na chodziłam, ale przeszło następnego dnia. Potem znów zbyt szybko szłam na pociąg i wróciło. Jak nie szaleję to przechodzi, no i wtedy synka staram się nie podnosić.
Wszystkiego najlepszego :-)

Mój maluszek dziś kopnął kilka razy konkretnie, ale to super jest :-D
Wizytuję w czwartek, trzymajcie kciuki żeby lekarz chciał potwierdzić płeć :-) Chyba ktoś jeszcze ma wizytę tego dnia?

Co do zmiany forum na zamkniętą to chyba wszystko już napisane, chętnie do Was dołączę lub zostanę tutaj. Co do wiedzy z forum to internat jest tak obszerny, że wystarczy wpisać hasło i jest mnóstwo wyświetleń, więc osoby które nie chcą się udzielać mogą szukać odpowiedzi w ten sposób, a nie mieć pretensję, że ktoś woli pisać na zamkniętym.

Ja mam wizytę w czwartek ale chyba bez usg
 
Daj znac jak zawiniesz do miasta[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłałam wiadomość prywatną [emoji4]
A z tym spojeniem łonowym to miałam tak ostatnio przez dwa dni. Rozchodzi się- stad ten ból. Ale faktycznie można jajo znieść. Ja wtedy kładę się na plecach, nogi mam pod katem 90 stopni, kolana luźno na zewnątrz. Trochę pomaga.
 
Ja mam w czwartek wizytę o 14 :)
Ja też w czwartek o 10.30 :D jak potwierdzi płeć to lecę na zakupy od razu :p:D

A ja dzisiaj leżę na kanapie cały dzień ;) dzieci z telefonami w swoich pokojach, może i wyrodna matka jestem ale tak mi się nie chce dzisiaj A im może też za bardzo nie zaszkodzi:p jutro zrobimy detoks i będzie ok ;)
 
reklama
Niechce się mieszać i siać zamentu ale to fakt że niektóre posty są pomijane i zostawione bez odpowiedzi bo akurat rozmawiacie z innymi na inne tematy.
Wiecie to może byc prawda ale to nie koniecznie wina "człowieka". Ja kilka razy odpisalam na kogos posta wrzuca mi go wtedy na dół danej strony mimo, że tych stron jest np o 10 więcej, jak daję na nastepną stronę to widzę, że któraś skomentowala posta którego ja nie czytałam. Podejrzewam, że odpowiadając na posta mój wsuwa się na koniec strony zamiast posta kogoś innego. często pisze z komórki i tam też z kolei mam trochę inaczej. Więc nie raz moge ominąć coś całkiem nieświadomie. Na bb jestem pierwszy raz. Wcześniej byłam na fajnejmamie (podczas dwóch ciąż ale teraz tam bardzo malo dziewczyn zostało) i tam z kolei te posty pojawialy sie zawsze na ostatniej stronie jako ostatni i żadnego nie dało sie ominąć.
 
Do góry