reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Też jestem za zamkniętymi wątkiem[emoji4]
Mam dziś nerwa! Konkretnego. Od połowy listopada nie dostalam wynagrodzenia z ZUS. Pracodawca twierdził że załatwił wszystkie formalności i dzwonił że wszystko jest załatwione. Dziś zadzwoniłam do ZUS i się okazało że moje dokumenty przesłał dopiero tydzień temu i wypłatę za te 3 miesiące dostanę dopiero za tydzień! Na co mój szefuńcio powiedział: no cóż , życie. Musisz żyć mniej rozrzutnie[emoji43]. No dobrze że nie stał obok bo bym chyba w kryminale wylądowała .
 
reklama
Też jestem za zamkniętymi wątkiem[emoji4]
Mam dziś nerwa! Konkretnego. Od połowy listopada nie dostalam wynagrodzenia z ZUS. Pracodawca twierdził że załatwił wszystkie formalności i dzwonił że wszystko jest załatwione. Dziś zadzwoniłam do ZUS i się okazało że moje dokumenty przesłał dopiero tydzień temu i wypłatę za te 3 miesiące dostanę dopiero za tydzień! Na co mój szefuńcio powiedział: no cóż , życie. Musisz żyć mniej rozrzutnie[emoji43]. No dobrze że nie stał obok bo bym chyba w kryminale wylądowała .
To tak jak z moją szefową [emoji35] też wiecznie problemy. Ale rzuciłam na nią urok (jako ciężarna) i biznes pójdzie jej w piz.. du [emoji23]
Jagódka super włosy.
U mnie dziś migrena. No głowe mi chce rozsadzić. Leże od rana i się użalam nad sobą.
 
Nie ma w polsce jakiegos trybunalu pracy zeby go zaskarzyc? Przeciez przez to opoznil Twoje wynagrodzenie a to jest przestepstwo.
 
Plastulinka, ale burak, za takie akcje powinni nakładać na nich kary..

Kurcze mnie też boli głowa,az mi niedobrze:( jeszcze dzieci jęczą są za głośno, łeb mi pęknie
 
To tak jak z moją szefową [emoji35] też wiecznie problemy. Ale rzuciłam na nią urok (jako ciężarna) i biznes pójdzie jej w piz.. du [emoji23]
Jagódka super włosy.
U mnie dziś migrena. No głowe mi chce rozsadzić. Leże od rana i się użalam nad sobą.
To witam w klubie bolacych głów ja zdycham od wczoraj a że mój Mnie w sobotę zdenerwował wmawiam mu ze to jego wina a co niech mu lżej nie będzie niż mi
 
Ale w zus jest tak, że pracodawca nie ma określonego terminu na złożenie l4. Ma tylko określenie "niezwłocznie". Dla mnie to jest cyrk.
 
Ja też nie wstawiam fotek wolę być anonimowa więc możemy przejść. Co do atrakcyjności ja po sobie tego nie widzę. Na głowie siano, na twarzy co chwilę coś wyskakuje plus sucha skóra[emoji21]
U mnie podobnie. Skóra sucha, włosy byle jakie samopoczucie też, piersi tego samego rozmiaru :-D czyli mizernego :-)
 
reklama
Witam

Jestem jak najbardziej za zamkniętym wątkiem:)
ja po tygodniowym L4 jutro wracam do pracy. Tak mnie rozłożyło chorobsko, ale odpoczelam w domku, przy okazji dzieci pokurowalam bo też się rozłożył. A jutro powrót do rzeczywistości.
Kobietki co używacie do depilacji okolic intymnych?
 
Do góry