reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
U nas z imionami zostawiłam pole do działania M ja sobie już 21 lat temu dla syna wybrałam a to mojego M pierwsze dziecko więc on taki bardziej podekscytowany tym wszystkim wybrał Antek albo Zuzia ja się śmieje że jak dziecko pójdzie do szkoły to będzie połowa w klasie Antków i Zuziek bo to teraz często wybierane imiona ale niech mu będzie....
Jutro mamy ambitny plan wybrania się do kina może nie zasnę w trakcie hehe
A dzisiaj mój M z kolegą zobaczyli promyk słońca i wyciągnęli motocykle a mi serce pęka że nie mogę
 
Mleko działa na krótko,lepiej kupić sobie manti albo coś innego na zgagę.
Ja wczoraj właśnie cierpiałam po plackach ziemniaczanych, pyszne były,ale widzę,że od razu zgaga po tłustym..:(
Robię dziś swój pierwszy chleb [emoji33] mam nadzieję,że wyjdzie bo jak nie, to nie będziemy mieli co jeść jutro [emoji16]
 
Co na zgagę? [emoji37][emoji20]
Kiedyś robiłam mieszankę z miodu i cytryny ale była niedobra w smaku [emoji31]



Zrobiłam pierwsze zdjęcie brzuszka, nie mam dużego lustra więc sobie radzę [emoji1] i bez makijazu ale jak siedzę w domku to się nie chce malować [emoji12] brzuch 17+1
20190202_102427.jpeg
 
Co na zgagę? [emoji37][emoji20]
Mi tylko Rennie pomaga a Jak nie to soda [emoji85] ohydne ale działa jak ta lala
Kiedyś robiłam mieszankę z miodu i cytryny ale była niedobra w smaku [emoji31]



Zrobiłam pierwsze zdjęcie brzuszka, nie mam dużego lustra więc sobie radzę [emoji1] i bez makijazu ale jak siedzę w domku to się nie chce malować [emoji12] brzuch 17+1
Zobacz załącznik 939269
Śliczny brzuszek.


Ja u rodziców, na razie jest spoko chociaż już mi mama tutaj wciska jakieś kokony dla dziecka i wydziwia że ja chcę hoteli sterylizowac bo po co. Jak jej powiedziałam że przecież mamy koty to jednak się zgodziła. Ah te matki [emoji23]
 
Właśnie renie pomogło na chwilę, mleko wcale [emoji853]
Ale przypomniałaś mi o sodzie, że kiedyś działała na mnie bardzo dobrze! [emoji108]
 
Ja w pierwszej ciazy tylko rennie, mleka ogolnie nie pije, chyba ze kropla do kawy.
Teraz mialam wlasciwie zgage czy nadkwasote od ok 7tyg az do teraz. Z przejsciem na diete sie uspokoilo. Pewnie pod koniec znowu bedze sie meczyc.

Ada super[emoji4] Powiem Ci ze bylam przekonana ze jestesm jasna bladynka z niebieskimi oczami [emoji16] A tu szok[emoji6]

Cos tam sprzatam dzisiaj, ale co sie poruszam to siadam z zadycha. Masakra jakas.
 
U nas też jak potwierdzi się chłopak to będzie problem z imieniem chociaż dla dziewczynki też nie mamy. Ja chcę inne mąż inne w dodatku te które się podobają są już w rodzinie, ale zaczynają się z kimś kojarzyć. Mi się podoba Paweł (ale mąż ma w rodzinie jeszcze w dodatku z tym samym nazwiskiem [emoji2955]) Adam Michał Mikołaj Maciej Jakub mężowi podoba się Wiktor
Wiktor mi się podoba. Ale moja córka ma na imię Wiktoria i jakoś tak nie bardzo.. Adaś też chciałam ale w mojej rodzinie to imię źle się kojarzy. Michała ma kuzynka, Mikołaj nie podoba się mężowi, Maciej z kimś tam się kojarzy, Jakubów mamy w rodzinie kilku... Moje dziecko zostanie bez imienia. Stoimy przy Sebastianie ale to imię z kolei nie podoba się mojemu tacie. W sumie co on ma do gadania no ale jednak się wahamy.
 
reklama
Do góry