reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja juz po wizycie. Wyszlam ze skierowaniami na badania i usg genetyczne 11 - 13. Mam je za miesiąc 14 stycznia. Ja prowadzę ciążę tylko w jednym miejscu - w poradni przyszpitalnej. Wszystkie badania typu różyczka, hiv, żółtaczka, toxo itp. robię na NFZ. Nie mam czasu na podwójne prowadzenie ciąży, podwójne wizyty, podwójne badania. Jak będę miała jakieś wątpliwości czy jakieś dodatkowe badania będę chciała zrobić, to mogę skorzystać z konsultacji ginekologa z pakietu opieki medycznej. Tak prowadziłam poprzednie dwie ciąże i nie narzekałam ;-). Nigdy nie prowadziłam ciąży „podwójnie”.
 
reklama
Misty ;) lekarz wyliczył mi na 26 lipca ale ja mam szczęście do przenoszenia więc szykuje się mentalnie na przełom lipca sierpnia :)
Też mam nadzieję że do świąt będzie lepiej bo jedziemy do Polski i trochę byłoby smutno nie mieć na nic siły i ochoty ...
Moja mała w marcu skończy 2latka też jest wulkanem energii. Na szczęście śpi jeszcze w dzień A ja razem z nią [emoji14] do tego ma dwójkę starszego rodzeństwa 11 i 9 lat więc jak wracaja ze szkoły bardzo mnie obciążają :)
To u mnie na 23 lipca. Moja jest z lutego :) fajną masz gromadke w domu.
 
Ja się znowu kuźwa pochwalilam że raz lepiej raz gorzej i dziś jest porażka. W autobusie siedzę i się modlę żeby nie rzygać. Jeszcze 15 minut [emoji2961][emoji2961]
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też już po wizycie, 8 tc, 14 mm :) gin mówi że wszystko w porządku.. Trochę mnie zmartwilo że nie pokazał mi bicia serduszka i jak narazie żadnych skierowań na badania.. następna wizyta 2 stycznia. Ale zapisze się chyba prywatnie na usg do innego lekarza żeby się uspokoić i wiedzieć czy na pewno wszystko dobrze.
 
Do góry