reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

@OnaZmijeczka a jakoś tak...próbowałam tam u nich pisać ale widać że dziewczyny już się zapoznały i jakoś tak nie są otwarte na nowe osoby, omijają posty nie odpisuja i takie tam. Ale to takie wstępne wrażenie i mogę się grubo mylić.
 
reklama
@OnaZmijeczka a jakoś tak...próbowałam tam u nich pisać ale widać że dziewczyny już się zapoznały i jakoś tak nie są otwarte na nowe osoby, omijają posty nie odpisuja i takie tam. Ale to takie wstępne wrażenie i mogę się grubo mylić.


Tak podejrzewałam, no i pewnie już ich tam sporo jest a u nas bardziej kameralnie choć kto wie może jeszcze sporo dołączy
 
Hej dołączę się was. To moja 2 ciąża. 1 była ciążą biochemiczną. Miałam robiony teraz monitoring byłam na duphastonie. Mam problem z obliczeniem wieku ciąży ponieważ mam bardzo długie cykle. Ostatnia miesiączka 27 września owulacja 28 października. Wczoraj beta 26,950. Kiedy pójść do lekarza? Od jutra mam brać luteine. Czy powtarzać jutro betę czy się wstrzymać?
 
@OnaZmijeczka a jakoś tak...próbowałam tam u nich pisać ale widać że dziewczyny już się zapoznały i jakoś tak nie są otwarte na nowe osoby, omijają posty nie odpisuja i takie tam. Ale to takie wstępne wrażenie i mogę się grubo mylić.

Takie samo mialam wrazenie jak sie u nich witalam. Najlepsze bylo to ze jedna mama mnie zacytowala i jedyne co napisala - ktory tydzien? Ani czesc czy witaj, doslownie dwa slowa. Ja tez urodze w czerwcu, bo sie cc bede domagac. Zreszta po ostatnim porodzie, pewnie sami mi zaproponuja.
 
Hej dołączę się was. To moja 2 ciąża. 1 była ciążą biochemiczną. Miałam robiony teraz monitoring byłam na duphastonie. Mam problem z obliczeniem wieku ciąży ponieważ mam bardzo długie cykle. Ostatnia miesiączka 27 września owulacja 28 października. Wczoraj beta 26,950. Kiedy pójść do lekarza? Od jutra mam brać luteine. Czy powtarzać jutro betę czy się wstrzymać?
witamy :-) :)
A lekarz Cię nie poinformował kiedy dokładnie przyjść jeśli zajdziesz w ciążę? Na betę chyba najlepiej po dwóch dniach pójść
 
@oliwiam77 oo to szybko widać było, ja byłam w 6+kilka dni i ledwo było widać że coś tam tętniło. No i teraz muszę jeszcze raz iść postaram się w przyszłym tyg.
@Dorka88 witaj ja bym się chyba wstrzymała jutro ale pojutrze już by było ok można sprawdzić przyrost, to jak masz problem z obliczeniem wieku ciąży to właśnie beta by pomogła bo są widełki:)
@renisus o widzisz może coś w tym jest, w zwarta grupę ciężko się wbić
 
Lekarz powiedział że najlepiej w 6 tygodniu przyjść a ja głupia nie zapytałam czy od miesiączki czy od owu. Chyba nie wierzyłam że beta wyjdzie dodania i skupiła się na tym kiedy pójść na badania jak pojawi się okres [emoji14]
 
reklama
Do góry