reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Szczerze nie mam pojęcia. Ale z tego co sie dowiadywalam to jak bie ma żadnych chorób uziemiajacych to zawsze jest to chłodzące.
 
dziewczyny jeszcze jedno pytanie odnosnie l4, macie l4 chodzace czy leżace, koleżanka próbuje mi wmówic, ze w ciazy lekarze daja tylko lezące, a jak u was??
Posiemw Ci szczerze, że nie wiem. Teraz jak są elektroniczne to nie mam jak zerknąć[emoji39] w środę mam wizytę to zapytam [emoji16]
 
Mi dzis kierowniczka napisala ze nie wodzi l4 w systemie.. I niewiem czy to u niej jakiś problem czy cos. Bo lekarz mówił ze l4 poszlo w systemie. :/
 
Posiemw Ci szczerze, że nie wiem. Teraz jak są elektroniczne to nie mam jak zerknąć[emoji39] w środę mam wizytę to zapytam [emoji16]
Ja też mam wizytę w srodę i wtedy wszystko sie okaże, na wszelki wypadek umówiłam sie tez prywatnie na srodę,..

Mi dzis kierowniczka napisala ze nie wodzi l4 w systemie.. I niewiem czy to u niej jakiś problem czy cos. Bo lekarz mówił ze l4 poszlo w systemie. :/
Zazwyczaj l4 pojawia sie po 2 dniach na platformie pracodawcy.
 
Ja też mam wizytę w srodę i wtedy wszystko sie okaże, na wszelki wypadek umówiłam sie tez prywatnie na srodę,..


Zazwyczaj l4 pojawia sie po 2 dniach na platformie pracodawcy.
U lekarza bylam w czwartek po południu.. Więc juz minęły dwa dni. No nic mam nadzieje ze to tylko jakiś błąd.
 
reklama
Do góry