reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie, No co Ty! :-) To miała być „ewentualna pomoc” z przymróżeniem oka i taki eksperyment bardziej. A, że ja chciałam bardzo drugiego chłopczyka to spisałam wszystkie metody i wcieliliśmy je w życie w razie czego. ;-) Dla P. było obojętne, ja z dziewczynki też się cieszę tyle, że muszę jakoś sobie później wszystko poukładać, aby nie dostawać ataków paniki jak zacznie sama wychodzić z domu.
No i tak to właśnie jest :) Kiedyś pisalam, że moja 1 ciąża nie była planowana, ale jak już w niej byłam i poczytałam o tych wszystkich metodach planowania płci to wyszło mi, że to na pewno będzie dziewczynka a był chłopak :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Hahahhaah no ja tak samo, ale stwierdziłam że nie będę ciągnąć tematu jak jeść kiwi bo sumie bezsensu :-D:-D Ale jak już tu jednak jesteśmy, to ogłaszam zabawę na poniedziałek:

CO DZIWNEGO JECIE ALBO JAK JECIE?


W sensie- że ja np. lubię jajecznicę z musztardą. Ptasie mleczko TYLKO waniliowe obieram z czekolady i tej czekolady nie zjadam. Delicje TYLKO wedla i TYLKO pomarańczowe ogryzam wokół galaretki i galaretka na końcu :) Jak coś mi się przypomni to dopiszę :D

@Sabinaaa81, ten poród Twojej koleżanki to największy koszmar :o masakra....

@klaudiaa975, a regularnie się smarujesz? Mnie mega swędzą plecy, ale też nie smaruję ich za często- chyba muszę zacząć...
Uwielbiam jajecznicę z kopytkami :D Nie lubię czekolady :D Paprykowe chipsy maczane w danio :) i pewnie coś by się jeszcze znalazło, ale teraz nie mam pomysłu.
 
Hahahhaah no ja tak samo, ale stwierdziłam że nie będę ciągnąć tematu jak jeść kiwi bo sumie bezsensu :-D:-D Ale jak już tu jednak jesteśmy, to ogłaszam zabawę na poniedziałek:

CO DZIWNEGO JECIE ALBO JAK JECIE?


W sensie- że ja np. lubię jajecznicę z musztardą. Ptasie mleczko TYLKO waniliowe obieram z czekolady i tej czekolady nie zjadam. Delicje TYLKO wedla i TYLKO pomarańczowe ogryzam wokół galaretki i galaretka na końcu :) Jak coś mi się przypomni to dopiszę :D

@Sabinaaa81, ten poród Twojej koleżanki to największy koszmar :o masakra....

@klaudiaa975, a regularnie się smarujesz? Mnie mega swędzą plecy, ale też nie smaruję ich za często- chyba muszę zacząć...
Też mi jej szkoda strasznie. To jej pierwsze dziecko i jest w bardzo złym stanie psychicznym. (Ona, z dzieckiem jest wszystko ok) Mówi, że nigdy nie zdecyduje się na kolejne...
Ale mam też koleżankę, która urodziła córkę 5200g w zeszłym roku i mówi, że nawet się nie zmęczyła za bardzo :-) Pierwsza córka 2 lata wcześniej miała 3700g i z nią było jej dużo trudniej, bo miała większy obwód główki. Z tą drugą ze szpitala wyszła 6 godzin po porodzie.
 
Mężowie też mogą brać udział?
Bo jeśli tak, to skoro o kiwi mowa, O je ze skórką... Po 15 latach nadal nie rozumiem, jak taką włochatą skórkę można zjeść, ale kto faceta zrozumie [emoji23]
A ja dla odmiany jem brzoskwinie bez skórki, bo mi zbyt włochata [emoji23]

Kiedyś, jak jeszcze jadłam słodycze, to też obierałam ptasie mleczko i michałki, ale potem jadłam tą czekoladę, tzn po obraniu, ale przed zjedzeniem środka ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja to w ogóle byłam w szoku że skórka w kiwi jest jadalna, 31 lat mam a dowiedziałam się o tym raptem pół roku temu :D Chociaż mimo jej jadalności to nie mam pojęcia jak właśnie to włochate można jeść :D
 
Wiec tak nie jestem chora [emoji23]
Oskrzela czyste
Płuca czyste
Gardło nawet nie jest czerwony
Mam tylko lekko podrażnione krtan
Żadnej infekcji
Dalej herbaty, w razie gorączki paracetamol i do gardła tantum verde najlepiej odpocząć kilka dni
Za to moj mąż bo za mna wchodził jakby umierał ... blady kaszel zatoki masakra z tymi chłopami jestem pewna ja bez l4 a on z l4 wyjdzie ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mężowie też mogą brać udział?
Bo jeśli tak, to skoro o kiwi mowa, O je ze skórką... Po 15 latach nadal nie rozumiem, jak taką włochatą skórkę można zjeść, ale kto faceta zrozumie [emoji23]
A ja dla odmiany jem brzoskwinie bez skórki, bo mi zbyt włochata [emoji23]

Kiedyś, jak jeszcze jadłam słodycze, to też obierałam ptasie mleczko i michałki, ale potem jadłam tą czekoladę, tzn po obraniu, ale przed zjedzeniem środka ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja też ogryzam ptasie mleczko i delicje :D

Z dziwactw to lubię kanapkę z pomidorem posmarować na wierzchu majonezem i uwaga uwaga lubię surowe ziemniaki, muszę się hamować żeby ich nie podjadać jak kroję [emoji33]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Hahahhaah no ja tak samo, ale stwierdziłam że nie będę ciągnąć tematu jak jeść kiwi bo sumie bezsensu :-D:-D Ale jak już tu jednak jesteśmy, to ogłaszam zabawę na poniedziałek:

CO DZIWNEGO JECIE ALBO JAK JECIE?


W sensie- że ja np. lubię jajecznicę z musztardą. Ptasie mleczko TYLKO waniliowe obieram z czekolady i tej czekolady nie zjadam. Delicje TYLKO wedla i TYLKO pomarańczowe ogryzam wokół galaretki i galaretka na końcu :) Jak coś mi się przypomni to dopiszę :D

.
Yyyy... Delicje też tylko wedla i tez tylko pomaranczowe :D Ja najpierw ogryzam wszystko dookoła galaretki, potem z galatetki zbieram zebami czekoladę potem jem biszkopta a potem galaretke :D
Nie używam soli do niczego... Takie mam zboczenie że sól to samo zło wiec nawet wody w której będę gotowała makaron nie solę.
Lubię oliwki, nawet jem je same prosto ze słoika, ale jak są na pizzy to je stamtąd zabieram.
Uwielbiam czekoladę i lody ale nienawidzę lodów czekoladowych :D
Na bank mam jeszcze jakieś zboczenia żywieniowe ale nie pamietam :(
 
Znajoma w Norwegii rodziła dwa razy i położna jej przez brzuch właśnie wymagała wagę dziecka. Pomyliła się o nie więcej niż 200g. Więc błąd pomiaru mniejszy niż usg
O widzisz! A u mnie na Usg, przed samym porodem synek wyszedł 3500 g a urodził się za jakieś 3 dni z wagą 2800g ;-) Więc u nas Usg dodało aż 700g. Ciekawe jak położnej pójdzie ;-)
Ta koleżanka, która dobrze wspomina poród córki 5200g, tydzień przed porodem miała kontrolne Usg, bo była już po terminie i wychodziło jej, że waga dziecka to ok.3900-4100g ;-)
 
reklama
Wiec tak nie jestem chora [emoji23]
Oskrzela czyste
Płuca czyste
Gardło nawet nie jest czerwony
Mam tylko lekko podrażnione krtan
Żadnej infekcji
Dalej herbaty, w razie gorączki paracetamol i do gardła tantum verde najlepiej odpocząć kilka dni
Za to moj mąż bo za mna wchodził jakby umierał ... blady kaszel zatoki masakra z tymi chłopami jestem pewna ja bez l4 a on z l4 wyjdzie ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super że u Ciebie to nic poważnego :)
 
Do góry