reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie[emoji5]
Do bolu glowy i gardla doszedl katar[emoji53]

Z serwisu nadal zadnego telefonu, dodzwonic sie nie mozna. Brak slow.
Zadzwonilam gdzie indziej. W ciagu 2 godzin pan juz byl w domu. Zabral do sprawdzenia elektronike i czujnik tempetatury. Da znac co i jak. Czekam na wiesci.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Hej
Ja już po śniadaniu nie śpię od 4:30
Kaszel suchy kości mnie bola ale w kręgosłupie cały odcinek szyjny nie wiem albo złe spałam

Córka już nie miała gorączki w nocy wiec fakt 3 dni i noce była temp wiec może to ta grypa ale posiedzi w domu jeszcze kilka dni

Mąż tez chory nie poszedł do pracy idzie do lekarza

Ja idę do pracy zobaczę jak będę się czuła najwyżej pójdę do domu
Bo jak wszyscy będziemy siedzieć w domu to będzie armagedon




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ojej wspolczuje. Zdrowka dla wszystkich!

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Mężowie też mogą brać udział?
Bo jeśli tak, to skoro o kiwi mowa, O je ze skórką... Po 15 latach nadal nie rozumiem, jak taką włochatą skórkę można zjeść, ale kto faceta zrozumie [emoji23]
A ja dla odmiany jem brzoskwinie bez skórki, bo mi zbyt włochata [emoji23]

Kiedyś, jak jeszcze jadłam słodycze, to też obierałam ptasie mleczko i michałki, ale potem jadłam tą czekoladę, tzn po obraniu, ale przed zjedzeniem środka ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja też jem brzoskwinie bez skórki, bo mnie łaskocze w język ;-)
U nas są w sprzedaży żółte kiwi (w środku identyczne jak zielone tylko kolor właśnie żółty) i one nie mają włosków tylko skórkę gładką. Są też słodkie w smaku. Takie to jeszcze rozumiem zjeść ze skórką, ale te włochate... aż mnie swędzi przełyk! ;-)
 
Moja też :-| W styczniu córkę prawie 5 kg, ale miała pęknięcie IV stopnia łącznie z odbytem i śluzówką i zaraz po porodzie mała trafiła do taty a ona miała kilkugodzinną operację rekonstruującą szkody... więc nie było leżenia na piersi i pierwszego przystawiania. Teraz po 2 miesiącach ma duże problemy z siedzeniem i korzystaniem z toalety. Będzie miała jeszcze jedną operację w ciągu kilku tygodni. A wystarczyło 1 USG w III trymestrze tak dla pewności. Brak słów.
A w jakim państwie jesteś?

W Szkocji.
Straszna historia.
Moja koleżanka na szczęście nie miała problemów przy porodzie, urodziła bez nacinania i bez pęknięcia.
 
Yyyy... Delicje też tylko wedla i tez tylko pomaranczowe :D Ja najpierw ogryzam wszystko dookoła galaretki, potem z galatetki zbieram zebami czekoladę potem jem biszkopta a potem galaretke :D
Nie używam soli do niczego... Takie mam zboczenie że sól to samo zło wiec nawet wody w której będę gotowała makaron nie solę.
Lubię oliwki, nawet jem je same prosto ze słoika, ale jak są na pizzy to je stamtąd zabieram.
Uwielbiam czekoladę i lody ale nienawidzę lodów czekoladowych :D
Na bank mam jeszcze jakieś zboczenia żywieniowe ale nie pamietam :(

Haha ja tez tak jem delicje :p tez tylko Wedel i pomarańczowy smak.
I kiwi tez wyjadam łyżeczka!
 
Ja w Szwecji. U nas idą podobnymi „standardami” w ciąży jak u was. Trzymam za nas kciuki w takim razie! ;-)

Ja mam dokładna rozpiskę kiedy jest jaka wizyta w ciazy. Chyba ze sa wskazania bo to wtedy zrobią dodatkowe USG czy badania.
Trzymam kciuki za was również !!
A znasz płeć?
 
Hahahhaah no ja tak samo, ale stwierdziłam że nie będę ciągnąć tematu jak jeść kiwi bo sumie bezsensu :-D:-D Ale jak już tu jednak jesteśmy, to ogłaszam zabawę na poniedziałek:

CO DZIWNEGO JECIE ALBO JAK JECIE?


W sensie- że ja np. lubię jajecznicę z musztardą. Ptasie mleczko TYLKO waniliowe obieram z czekolady i tej czekolady nie zjadam. Delicje TYLKO wedla i TYLKO pomarańczowe ogryzam wokół galaretki i galaretka na końcu :) Jak coś mi się przypomni to dopiszę :D

@Sabinaaa81, ten poród Twojej koleżanki to największy koszmar :o masakra....

@klaudiaa975, a regularnie się smarujesz? Mnie mega swędzą plecy, ale też nie smaruję ich za często- chyba muszę zacząć...
Ja lubię zupę pomidorową przegryzać gorzką czekoladą, a frytki jem zawsze z jogurtem naturalnym :-)
 
reklama
Czekałam do po 12ej żeby zadzwonić , spróbować zmienić termin ale tak się stresowałam , że z tego wszystkiego posprzątałam w domu i wyrzuciłam pranie na balkon, mam nadzieję , że nie zapomnę jej zdjąć do wieczora :D
I zadzwoniłam ... Nie ma miejsca :( muszę czekać do poniedziałku. No trudno, może jakoś zleci :/
 
Do góry