reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
O 4 rano obudziły mnie dziwne ruchy w brzuchu. A bylam zaspana wiec nie pamietałam ze jestem w ciąży :D Teraz leże i mały kopie tak, że czasami widac gołym okiem! Pierwszy raz od kiedy podniosło sie łożysko zamaist bąbelek poczułam solidne kopniaki :)
 
Mnie też czasami swędzą... Albo i gorzej... Przy zmianie temperatury pieką.. I to dość nieprzyjemnie

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Mam podobnie. Zaczęłam już nosić wkładki laktacyjne. Takie silikonowe, których używałam jeszcze 10 lat temu przy synku (te jednorazowe przesuwały się lub czasami przeciekały) One chronią przed podrażnieniem przez materiał biustonosza. Można je wygotować i umyć przed każdym użyciem i po. To nie są wkładki do karmienia. Ja mam LilyPadz. Są super.
 
Ja siedzę u lekarza z tego kaszlu boli mnie brzuch bo cała siła kaszle inaczej nie umiem ...
kurde co za choróbsko dobrze ze chociaż gorączki nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Szkoda, że ci się nie odrywa. Było by trochę lżej. Dobrze, że poszlas do lekarza. Przepisze Ci coś i będzie lepiej..
 
Byliście pewno na 100% , bo tak podejrzewaliscie ? To może i u mnie jest szansa na dziewczynę :D
Raz, że podejrzewaliśmy a dwa, że wykorzystaliśmy wszystkie znalezione na internecie sposoby na chłopca ;-)
Łącznie ze zmianą diety pół roku wcześniej, odpowiednimi pozycjami, sex w dniu owulacji, oraz miesiąc zapłodnienia z kalendarza chińskiego ;-) ale przeznaczenia nie oszukasz, hahaha
 
Mam podobnie. Zaczęłam już nosić wkładki laktacyjne. Takie silikonowe, których używałam jeszcze 10 lat temu przy synku (te jednorazowe przesuwały się lub czasami przeciekały) One chronią przed podrażnieniem przez materiał biustonosza. Można je wygotować i umyć przed każdym użyciem i po. To nie są wkładki do karmienia. Ja mam LilyPadz. Są super.
A moze mi się podrażniły bo już ponad tydzień chodzę bez stanika :/
 
reklama
Raz, że podejrzewaliśmy a dwa, że wykorzystaliśmy wszystkie znalezione na internecie sposoby na chłopca ;-)
Łącznie ze zmianą diety pół roku wcześniej, odpowiednimi pozycjami, sex w dniu owulacji, oraz miesiąc zapłodnienia z kalendarza chińskiego ;-) ale przeznaczenia nie oszukasz, hahaha
Haha to ładnie :D
 
Do góry