reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Nika - ogromne gratulacje!!! Dużo zdrówka, szczęścia i miłości dla Szymka! [emoji173]️. Idealny ssak, więc szybko nadrobi wagowo i wzrostowo [emoji5]. Piękny poród - wspaniale sobie poradziłas.


Aha - sprawdź jeszcze tego pita w innym programie. Serio. Też robiłam ostatnio Pita i w jednym programie z automatu poprawialo mi koszty uzyskania przychodu na niższy), i wyszła różnica do zapłaty. Ale coś mnie tchnelo i sprawdziłam w innym programie, i też wyszło to zapłaty ale mniej bo uwzględnilo rzeczywiste koszty [emoji6]
 
Nike wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka. Gratulacje.

Dziewczyny normalnie zapragnęłam jeszcze jednego takiego małego bobasa.. Ale mój mąż już raczej niechętnie...nie chce. A rok tamu stwierdziłam że 2 jest wystarczająca..Ale kobieta zmienną jest.
 
Liwcia z prababcia
IMG_20190323_140932.jpeg
 
reklama
Pumelova - uuu super. Ja to jestem team chlopaki :D

Emol - slodkie, a jak Arturek reaguje na prababcie? Moj mlody to od razu jak widzi prababcie to mowi nie i placze. Jak byl mlodszy to podchodzil, a teraz mu sie nie spodobala. Gdy jestem u rodzicow i przechodziny obok domu babci to od razu krzyczy baba nie i nie chce wchodzic :D mam nadzieje, ze mu sie to zmieni.
 
Do góry