reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova mi też plecy siadają, non stop mnie rwa kulszowa łapie ostatnio.Rafał ważył Emi na wadze na bagaże na lotnisku i waży ponoć 8200.Jak faktycznie tak jest to sukces bo to znaczy że w 1,5miesiąca przytyła 1kg co się nigdy wcześniej nie zdażyło.Nie jest ciężka no ale jednak to odczuwam zwłaszcza, że ostatnio znów jej wrócił okres wiszenia na mnie.Chociaż ostatnio ładnie sama usypia-chociaż tyle...
Muszę w końcu zapisać ją do dentysty.Non stop zapominam.
Emol ja rocznik 83 i z tego co wiem własnie wtedy nie było szczepień przeciwko ospie, przechodziłam w wieku 10 lat.
Bab ja też na krowim robię kaszki.I te instant i te dla dorosłych.Ostatnio wynalazłam płatki ryżowe-młoda baardzo lubi.
Pumelova Emi też mało rzeczy lubi jeśli chodzi o obiady. Jak podaje jej warzywa np marchew,kalafiora,fasolkę szparagowa to zje ale tylko z bułką tartą.Lubi rosół i pomidorową, no i jajecznicę, aaaa no i mizerie wcina.I to by było na tyle.Uwielbia za to wszystko co jest na mleku.No i na mleko cały czas się budzi w nocy.To chyba jej nawyk a nie głód ale nie mam siły narazie jej tego oduczyć.
Przyszła mamusia okrutna to jest twoja mama!
Pumelova jak mówię młodej że robie mniam mniam to biegnie do krzesełka jak szalona:) i też cały czas powtarza niam niam.
Aga k m moja też jeszcze na butli jest.Tzn daję jej przed popołudniową drzemka i w nocy.Za to.coś jej się porobiło i absolutnie nie chce butelki przed spaniem wieczorem, jak ją widzi to dostaje histerii...
Chybra nie chodzimy tu na fizjo bo w sumie nie ma takiej potrzeby.Zarówno ja jak i mój R zaczęliśmy późno chodzić ( ok 18m) także to mogą też być geny.Lecz biorę pod uwagę te jej problemy z wnm i onm.W styczniu mamy kolejny bilans i jakby do tego czasu nie chodziła to zabiorą się za nią tutaj.
Ola to chyba nie jest ospa ale co to nie mam pojęcia.
 
reklama
Olu - i jak? Zeszły te zmiany? Kalina ma co jakiś czas takie na główce, ale i nas to są mieczaki typowe dla AZS (występują jako skutek uboczny po sterydach, ale nie tylko... Jest to przede wszystkim wirusowy wykwit). My je traktujemy jodyna, i znikają po czasie.
 
Ostatnia edycja:
Ale się dziś wyspałam, po 6 dniach bez cycusiem całą noc przespaną. W ogóle bez piersi lepiej je i więcej. Nawet nauczyla się wołać że chce pić, sama przechylać butelkę niekapka, czego nie umiała, zawsze musiałam jej trzymać. A i jeszcze głaska się po brzuchu i mówi mniam i nauczyła się słowa nie. Także na plus.
 
Przyszła mamusia - no gratulacje! [emoji2]. Aż Ci zazdroszczę tych nocek.

U nas pewnie lekko do wiosny będziemy cycac, szczególnie w nocy (budzi się i drapie (syrop i maści tylko kilka godz.dziala) ... A cyc to taki uspokajacz, więc nie mam serca jej go odbierać.
W dzień radzimy sobie jakoś [emoji6].
 
U nas odpukać noc ok, na reszcie spokojniej po tych chorobach. Oczywiście K do nas przyszedł ,rano poszedł zadowolony do przedszkola:) L zaczął w nocy co jakiś czas krzyczeć, myślę sobie oho to pewnie zęby. Zaglądam, a tam górne czwórki idą, ale szczerze mówiąc to On bardzo łagodnie przechodzi zęby, u K to był ciągły okres nie spania. Dobra, idziemy jeść kaszkę i robić obiad, nigdzie dziś nie wychodzimy raczej, a jutro do rodziców skoczymy. Na pt na pneumo się umówiłam, ciekawe czy K czegoś nie przywlecze do tej pory.
 
Ostatnia edycja:
Ale się dziś wyspałam, po 6 dniach bez cycusiem całą noc przespaną. W ogóle bez piersi lepiej je i więcej. Nawet nauczyla się wołać że chce pić, sama przechylać butelkę niekapka, czego nie umiała, zawsze musiałam jej trzymać. A i jeszcze głaska się po brzuchu i mówi mniam i nauczyła się słowa nie. Także na plus.
Super :) cycus jednak troche zapychal. Ale widze ze zmiana dobrze wplynela :)
 
Tak. Zniknęło. Nie wiem co to było, ale tez coś takiego miałam na ręku. I tez zniknęło po dniu...

Pojawiło się znowu odparzenie.... ta ostatnia czwórka jest już tak napuchnięta.... jak się dzisiaj/jutro nie zacznie wybijać to ja nie wiem...
Dziś musiałam wziąć na żądanie, bo ma mega odparzenie i wczoraj panie w żłobku komunikowały. Dziś płakał przy zmianie. U niego naprawdę wystarczy jedna kupa i jest masakra.... kiedyś tego nie było. Ale to pewnie przez żeby. No i chciałam zostać z nim w domu, ale lekarz nie dał mi l4. Uznała, ze powinnam poprosić panie w żłobku, żeby zmieniały częściej.
Ja się oczywiście zgadzam, ze to nie jest choroba itd, ale panie robią co mogą, ale bez pieluchy nie pozwolą mu latać. No ale nic, dziś ja robię co mogę, jutro najwyżej mąż go wcześniej odbierze i w pt zobaczymy. Do weekendy jakoś dotrwamy...
 
Dziewczyny czy którejś z Was dziecie przestało lubić mleko??? Bo mi Emi zwariowała...jak zawsze trzęsła się na widok mleka to od tygodnia jest masakra.Jak widzi, że robię jej mleczko, nie ważne czy mm czy krowie to ucieka, płacze i krzyczy nie nie nie nie! Martwię się że odrzuciła mm ze względu na witaminy zawarte tam bo jej dieta nie jest zróżnicowana.Kurczę, co może być powodem?
 
reklama
Przyszła mamusia ekstra. Oby tak dalej :)
Ola teraz pewnie tak szybko pupa się odparza bo wydaje mi się, że jak już raz się odparzy to pozniej już łatwo o takie atrakcje. U nas jest tak samo.
Kasia u nas mleko ciągle na pierwszym miejscu. Tylko czasem ma fazę że nie chce i rzuca butla itp
 
Do góry