reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova...my w kolejce na Pneumo czekamy...Ale odra świnka już zm nami.

Dziewczyny jaki rozmiar bucikow noszą Wasze maluszki? Jak.kupujecie kozaczki ? Mała w sklepie nie chciała mierzyć i zastanawiam się nad patyczkiem..zmierz w ten sposób stope i chyba tak odbiorę buciki..
 
reklama
Artur nosi 21. Ale to teraz takie sportowe, zimowe jeszcze przed nami do kupienia. Dlugosc to nie wszystko, jeszcze podbicie jest wazne. Ja bym wolala zmierzyc i aby dziecko pochodzilo zeby zobaczyc czy stawia dobrze stopy oraz czy sie nie potyka.
 
W większości jesienno zimowych będzie się potykało na początku bo to inaczej wyżej za kostkę jest. Jak kalosze kupiłam młodemu był dramat przez godzinę a teraz śmiga. Buty jesienne to samo. Nosi 21 też. Przy czym my wybieramy pod kątem szybkości zakładania bo młody niecierpliwy i np sznurowane odpadają.
Jak dziś młody będzie "dobry" to go jutro chyba daje do żłobka bo umrzemy tu w dwójkę. Strasznie się mu nudzi już że mna a ja naprawdę już nie mam pomysłów na zabawy. Choć przewiduje problem z zostawieniem, raz już miał przerwe półtora tygodnia i było ciężko.
 
My już po pneuno i odrze, śwince, różyczce. Na szczęście udało się pomiędzy jednym przeziębieniem, a drugim.. U nas ciągle katar, kaszel, plus litry śliny. Podobno wszystko od zębów. Także chodzi do żłobka, tam wszystkie dzieci w tym stanie.

Mój chodzi na razie w trampkach, ale niedługo idę mu kupić porządniejsze buty. Też uważam że lepiej przymierzyć, szczególnie że niektóre modele są węższe, niektóre szersze, podbicie też ważne.
 
My mamy rozmiar 21 ale jest tam „lekki” zapas, babka mierzyła patyczkiem długość ale póżniej przymierzała większy rozmiar i ten „na teraz” i mobilizowała młodą do chodzenia. Oceniła, że sensowniej wziąć ciut większe bo chodzi dobrze a nie wyrośnie za 3 tyg i miejsce na skarpetę grubsza będzie.
 
My mamy adidasy 22 . Bez mierzenia nic nie kupię bo ma szeroką stopę i wysoką w podbiciu , do tego łydka pulchna. Kalosze ma 21ale musiałam obciąć ze względu na łydkę. Już kilka razy oddawałam buty :) mimo patyczka.
 
My mamy takie trzewiki skorzane sznurowane na teraz 19stki, ale zimowe już Pan i mówiła że 20 spokojnie. Ale u nas problemem jest bardzo wąska stopa więc bez mierzenia nie mogę kupić bo np związane na maksa są luźne [emoji23]
 
Hej Dziewczyny, ciezko mi sie wbic w rozmowe, moze napisze po prostu ze moja Oli ma juz rozmiar buta 23!;) tez trzewiki sznurowane, na zime chyba bede kupowac juz 24? Zobacze jeszcze, chce cos upolowac zimowego w tk maxie, tam sa czesto geoxy, naturino, superfity
 
reklama
Do góry