reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny moja niuńka ma gorączkę od wczoraj rana 38.5, daje dwa razy dziennie ibum po 1,5 ml i gorączka spada, nie ma kompletnie żadnych innych objawów. Nie wiem może to ząb, chociaż do tej pory 8 wyszło bez bólu i bez gorączki, mam nadzieję że jutro minie gorączka i już nie powróci.
 
reklama
Przyszła Mamusia a 1,5ml to chyba za malo tego leku tak mi sie wydaje... U mamyginekolog na stronie jest przelicznik ile leku na dany wiek podawać, żeby działał.
Zdrowka !
 
Przyszła Mamusia a 1,5ml to chyba za malo tego leku tak mi sie wydaje... U mamyginekolog na stronie jest przelicznik ile leku na dany wiek podawać, żeby działał.
Zdrowka !
Dobrze schodzi temp po tej dawce, ale po 8 godzinach pojawia się znowu i zastanawiam się skąd ta gorączka, a dawka taka mała, bo mało waży i ta dawka to odpowiednik wagowy
 
Ewella90 zależy od stężenia, ja mam nurofen dla dzieci i też jest przy wadze do 10kg 1,25 a np apap był aż 5,5 ml

Przyszła_Mamusia u nas było podobnie, z tym że kupy brzydkie i temperatura wracała po 6h od podania leku i z tego co piszą dziewczyny, najwyraźniej dopadła nas na roczek trzydniówka
 
Dziewczyny u nas z jedzeniem.tez jest masakra. Szymek ma dni że ładnie zje wszystko ale więcej jest takich że nie chce jeść. Wazy 8700 ale nasza pediatra mówi że ja zawsze mało ważyłam i nie mam się czym martwić.

Byłam w piątek wypisać urlop juz i wracam do pracy 1 października. Szymek idzie do zlobka od początku września. A ja jestem tym przerażona.

Zdrówka dla chorowitkow.
 
Jenny napewno aczkolwiek jak byłyśmy przedwczoraj u mojej koleżanki to młoda tak się do niej tulała jakby ją codziennie widywała.I wogóle nie płakała jak mnie traciła z oczu.Także dzieci czują bardziej...:)
 
Byłam u pediatry i tak jak pisała Aim, trzydniówka. Z wagą masakra 8910, liczyłam że na roczek choć dobije do 9 kg :-( wychodzi że przez ostatni msc przybrał 100g, więc przez tydzień raczej nie przytyje 90g, no nic, urodzeniowej wagi nie potroimy. Do tego mamy dietę na luźne kupy, zero owoców, mięsa, soczków. Na obiad marchwianka i 2 razy dziennie kaszka, mleko do woli (haha, jakby moje dziecko takie żarte było!)i do picia woda.
Jejku jak ja Was rozumiem ze stresem z powrotem do pracy, właśnie w tym tygodniu muszę wniosek urlopowy zanieść i 23 września powinnam już kwitnąć za biurkiem... planowaliśmy drugiego malucha, mi się wydawało że jeszcze tyyyyyle czasu, pierwszy cykl niestety nieudany, a ja już zaczynam czuć stresa że nie pójdzie tak szybko jak za pierwszym razem i będę musiała wracać... ehh i nawet pogoda nie poprawia samopoczucia, też przeciwko :-\
 
Zdenerwowałam się wczoraj bardzo.W sb była u nas moja chrzestna i zauważyła, że Emilka nie siada jeszcze sama, nie podnosi się itp.I wczoraj okazało się że na własną rękę zadzwoniła do jakiejś swojej znajomej pediatry żeby się dowiedzieć czy to normalne.A ta na nią nakrzyczała tzn tak naprawdę na mnie że to jest zaniedbanie, że z dziecka kaleke zrobię! Że jak tak można to lekceważyć itp.Mega podkopała moją pewność siebie, jak można tak oceniać człowieka nie znając go? No i moja chrzestna dzwoniła z tym wczoraj do mojej mamy i że mi załatwi wizytę u niej.Nie mam nic przeciwko ale jak będzie mnie próbowała zmieszać z błotem to wyjdę.Emi była u fizjo jak miała 5m i stwierdziła tylko lekką asymetrie co zresztą już się naprostowało, nic innego niepokojącego nie zauważyła.W uk też mam zagwarantowana rehabilitacje gdyby nic nie ruszyło po pobycie w pl ale najlepiej to naubliżać matce ehh
 
reklama
Dziewczyny, mój je wszystko, mięso, warzywa, zupy, owoce, serki, kanapki, słoiczki też, no wszystko, co jakieś 2-3h się sam domaga, a waży całe 8200g ;) ma 73cm. Przez ostatnie 5 miesięcy przytył kilogram. I na prawdę jestem w szoku, bo je bardzo dużo, kupę robi 1-2 dziennie a tak wolno przybiera.
 
Do góry