reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Agniesiam mnie czasami boli,ale za tydzien ide na wizyte to sprawdzi czy jest ok.

Kylesa moj Szymek zawsze po powrocie od tesciow nie umie zasnac. Ale tesc jest tak glosnym czlowiekem,ciagle wrzeszczy nad nim i nic do niego nie dociera.

Aha u nas to sam.wczesniej 1 pobudka a teraz co 1.5-2 godziny. I jestem wiecznie nie wyspana.

Ewella moj tez od tygodnia umiera na katar. Przychodzi z pracy idzie spac,pozniej nawet nie kapie Szymka i idzie spac o 21 bo jest chory.
Mam nadzieje ze Wasza nocka nie najgorsza.


Szymek wczesniej robil kupe 2-3x dziennie. A teraz 2x w tygodniu. I za kazdym razem jest uciapany po pachy.

Chybra przykre taka mala istotka [emoji15]

Pumelova co czytasz ciekawego? Jakies nowosci?

Kasia witaj w Pl. Malutka mimo ze na podlodze wygalada uroczo [emoji5]

Jenny zdrowka..

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow na 5 mcy [emoji5]
My tez wczoraj skonczylismy [emoji3]

Paninka ja tez dla siostrzenca kupilam kiedys taki fotelik jak Kasia pokazala tylko nie rozkladany. I dluugo mu sluzyl.

Inka biedny malutki. Ale dobrze ze juz powoli przechodzi.

Misia jak Grzes duzy. Super [emoji3]

Emol dla dziecka najlepsze temp.od 19-21 st. Najlepiej dla Was by bylo chyba zmienic mieszkanie ale wiem ze to nie takie latwe..

Kasia to ja do Szymka ma duzo cierpliwosci. Predzej sie T.oberwie za nic.

Ola W.moj to tylko usmiechy nasladuje.
I ksiazeczki tez pcha do buzi.
Inaczej nie jest nimi zainteresowany.

Szymek nakarmiony i spi dalej wiec ide i ja spac [emoji5]
 
reklama
Agniesiam mnie nie boli blizna wcale ale tak może być, że boli. U mnie raczej jest brak czucia.
Ledwom żywa. Młody w gościach cud miód, a przy usypianiu tragedia. Chyba go brzuszek bolał bardzo, pierwszy raz go lulalam...

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój R zrobił się twardzielem odkąd Emilka jest.Już nie umiera z powodu bólu nóg, kataru czy jak się zatnie nożem:) ale wcześniej to histeryzował jak małe dziecko, często nie wiedziałam jak zareagować...stałam i się patrzyłam i nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać.No i wydaje mi się że zobaczył jak.można cierpieć przy porodzie i to go wzmocniło.Teraz jak go coś boli to owszem powie mi o tym ale nie traci zimnej krwi. Przy Emili zrobi wszystko ale wciąż boi się ją kąpać.Ale to on ją usypia raczej, chociaż 1 wspólny rytuał:)
Misia biedny Grześ, z czego mógłby go.boleć brzuszek?

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agniesiam86 mnie boli i szczypie zwłaszcza jak skóra na brzuchu się naciągane, np jak starsza córka kładzie się na mnie, albo mąż bez koszulki i jest kontakt skóra skóra. A jakiś czas temu jak założyłam takie wyższe modelujace majtki do kiecki to po kilku godzinach też odczuwalam dyskomfort. Niby do pół roku może być odczuwalne, więc liczę że to przejdzie o_O
 
Misia żeby było lepiej mu po tej kupie.

U mnie też ciężka noc była dzień nie lepszy i teraz noc nie zapowiada się ciekawie :( meczy ją katar wczoraj w nocy miała nos zatkany i spać nie mogła dzisiaj już oddycha nawet przez nos ale płacze cały czas, w dzień miała gorączkę 38.3 teraz nie ma. Jutro idziemy do lekarza. Śpi tylko na rękach i na mnie jak się położę a jak ją odłożyć chce do łóżeczka to płacz..
 
reklama
Ewella zdrówka!!!

U nas też brzuszkowe problemy. Dziś 6 dzień bez kupki. Dałam marchewkę bo myślałam że mu pomoże (krzyk był że tylko na sprobowanie tak mu posmakowala) a tu w druga stronę meczy się okrutnie.
Orientuje się któraś z Was ktore mleka mm są ż mniejsza zawartością laktozy? Będziemy teraz przechodzić na 2 i pomyślałam że spróbujemy zmienic.
 
Do góry