reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Czasu na forum kompletnie brak a będzie gorzej bo i Kubę dopadł pierwszy katar. W nocy kaszlal a teraz kicha i coś mu tam z nosa leci. Jako że to pierwszy raz poradzcie czym psikac przed odciaganiem i jak mogę mu ulżyć poza tym żeby główkę miał wyżej jak śpi albo żeby leżał na brzuszku żeby mu to nie splywalo.
Ja daje disnemar baby do nosa albo nose frida spray przed odciaganiem, masc majerankowa pod nos i cebion (wit c)2x5 kropel dziennie
 
1511276296-263501f33b25ffe2-aaaaaa.jpeg


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieci tego nie lubią ale fajnie nawilża nos. Do tego cebion tak jak dziewczyny piszą. Niestety każda zaleca inne dawkowanie mi lekarka kazała 3xpo7 kropli. Na kaszel Herbapekt.
Zdrówka dla wszystkich.
[emoji16][emoji16]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No w sumie to też jestem zazdrosna :)skąd to się bierze?dotąd myślałam że można być tylko zazdrosna o faceta...hmmm Wiecie, wszystko byłoby ok gdyby liczyła się z moim zdaniem no i żeby kulturka była:) a tak poza tym to nawet miło spędziłyśmy czas chociaż mam dystans bo raz już mnie obgadała a świat jest taki mały że dotarło to do.mojej babci heh

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova na tv jak wchodze na iple to mi pokazuje jakies pakiety. Myslalam ze trzeba zeby cokolwiek poogladac.
Super ze obylo sie bez niespodzianek po szczepieniu.

Pola,Karuzela zdrowka.




Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak zawsze jesteście niezawodne:-) dziękuję

Odnośnie jeszcze odwiedzin dziadków to ostatnio usłyszałam ze oni po to przychodzą żeby wnuki na rękach nosic. Mam to szczęście że Kuba nie nauczony na raczkach wiec.mu niewygodnie i się wygina. Tak ze nie ponosza go.

Czytam na zakupowym jak ubieracie dzieciaki pod śpiworki i że jestem zmarzluch to wiem ale czy ja dobrze rozumiem że samo body i bluza z czapeczka na kilka stopni ubieracie?
 
Rany ile chorób, współczuję, zdrowia :*
My spaliśmy ok, raz L płakał w nocy, mąż mnie obudził, ale i tak nie wstałam, przeczekałam i sam usnął. Drugim razem K łkał na łóżku na klęcząco i wzięłam go do nas. W nocy jestem tak zmęczona, że nie kontaktuję.

Ja dzisiaj sobie zdałam sprawę z tego jak bardzo będziemy musieli chronić chłopaków przed złem tego świata, np do szkoły pewnie będą chodzili laskiem, a tam różne menty się kręcą, w ogóle tyle tych pedofilskich spraw się nagłaśnia od jakiegoś czasu i wiecie tak jakoś aż mi się niedobrze zrobiło na myśl, że coś mogło by Ich złego spotkać, a ja czy mąż nie będziemy przy Nich wiecznie. Ajjj no talie oto przemyślenia dziś mnie napadły:-p

My dziś w domu, ojciec wziął K na spacer, poćw., posprzątałam, standard, a wieczorem byłam w sklepie. Aaa i sprzedałam pierwszą kurteczkę chłopaków.
 
reklama
Karuzela ja właśnie jestem dzisiaj po wizycie domowej , Miki przeziebiony i tak inhalacje , do nosa nasivin, maść majerankowa, cebion 2x 7-8 kropli, fenistil . Kupiłam tez katarek do odkurzacza, Miki troszkę się boi, ale wyjścia nie ma

Dziś o 12 lecialam jeszcze z tym małym glutem do szkoły po starszaka, bo pielęgniarka zadzwoniła, że walnął się w głowę o ścianę i go boli aaahhhhh

I tyle z mojego dnia, nocka była też słaba, dziewczyny mam kryzys jak nic [emoji22]
 
Do góry