reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Agniesiam, mój mąż też tak miał a i tak skończyło się przekluciem. Artur coś czuję że tak samo skończy. Masuje już od początku września więc długo.
 
Zamawiałyście coś z aliexpress? Jutro jest dzień wyprzedaży ;) kupiłam Asi wcześniej kilka rzeczy z których jestem bardzo zadowolona i jutro zamówię trochę śliniaczków bo ślini się coraz więcej. I polecam hybrydowe lakiery firmy semilaac są za około 1$ a tak samo długo si3 trzymają jak z semilaca tylko trochę bardziej gęste co dla mnie na plus bo skórek nie zalewam. Wybaczcie że na raty pisze ale tel mi się często zawieszai wolę nie ryzykować że mi posta utnie albo co gorsza skasuje
 
Napolka moze sprobuj podkładać jej delikatny wałek pod pachy na brzuszku? Mzoe ma problem z utrzymaniem sie. Moj nienawidził, za rada fizjo był ten wałek. Jak zaczal ładnie trzymać głowę to zabraliśmy wałek i od tamtego czasu leży chetnie, a teraz w zasadzie mega chetnie. Sam sie przewraca :)
Albo gak tak Bab napisała :)
I nos na samolocik. To tez powinno pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Artur na 4 miesiecznice odwrócił się z pleców na brzuch 2 razy. Ale ciekawe czy skończy to się w tym dniu tak jak z obrotami brzuch -plecy.
 
Napolka moja niby opierala sie na rekach, ale bez nich tez potrafila I do tego zadzierala bardzo glowe do gory. Okazalo sie,ze pracowsla grzbietem. My mamy dociskac barki I obnizac lopatki, zeby wiedziala gdzie ma skupiac ciezar. Nie radze tego robic, bo trzeba wiedziec jak. Moja fizjo mowila dzisiaj, ze lepiej dziecku pomoc, zeby robilo to prswidlowo niz zeby robilo to zle.
 
Pumelova trzymam kciuki za zdrowie twoich bliskich.

Niestety u nas chorubsko.
Katar, kaszel i gardło. [emoji58]
Noce fatalne bo męczy go katar.
Jednak ten stan podgoraczkowy w sobotę mógł być przepowiednią tego przeziębienia. Na szczęście oskrzela i płuca ok.


Najlepsze życzenia dla naszych 4-miesiecznych forumnowych maluszków.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola W na pewno będę dalej z nią probować. Z wałkiem ręcznikowym też;)

Emol mojej dziś się udało pierwszy raz przekręcić z brzuszka na plecy. Powiedzialam ze jestem z niej dumna, jej mina mówiła że też jest dumna ze swojego

postępu i zaciesz miała na buzi niesamowity. Poczuła pewnie ulgę że wreszcie przez chwikę nie musi leżeć na brzuszku ;) Zobaczymy czy jutro też sobie poradzi
 
Do góry