reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Linoone gdzie idziesz do fizjoterapeuty i ile kosztuje wizyta ?

Emol udało się sprzedać sukienkę?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pumelova właśnie u mnie Artur jak zaśnie to już nie wstaje. Mam na tyle szczescia, więc wolę porobić coś produktywnego niż siedzieć w tel.

Bab ja również zostawialam np jak ogarnialam tort na chrzest to został młody z teściowa. Ale teraz się boję jej go zostawiać. Ale ogólnie to też daje go innym, aby mogli się po prostu nacieszyć.
Tak sprzedalam sukienkę. Pół roku na olx - żaden odzew. Wczoraj o 20 wystawiona na fb a sprzedana dzisiaj o 17 :)
 
Odnośnie wychodzenia na imprezy mamy wesele w rodzinie i Kuba miała się zająć szwagierka albo tesciowie a okazało się że wnuczka ich ospa zarazila i klops. Może ktoś by się znalazł do opieki ale zastanawiam się czy to ma sens- ż obca osoba zostawię go dopiero śpiącego czyli po 21 a wcześniej jakoś nie widzę że ktoś go widzi 3 raz w życiu i się nim zajmie. Więcej kombinowania będzie a i tak koło 1 będziemy musieli wrócić na karmienie. Albo i wczesniej jak nam starsza corka padnie.
Tym bardziej że takie cyrki teraz ż kp są to każde dodatkowe karmienie butelka to jak strzał w noge...

Dziewczyny których dzieci miały plesniawki czy przy każdym karmieniu nie chciały ssać? Próbuje znaleźć przyczynę czemu tak odrzuca pierś? Nie wiem czy to taki etap. Przetrzymanir go nic nir da. Wczoraj tak zrobiłam to jak już był strasznie głodny to się tak darl jak nigdy o przystawieniu nie było mowy bo zassalraz nie polecialo i wtedy jeszcze glosniejszy krzyk.
 
Pumelova królika zniose, jeśli akurat nie będzie miał spaceru po mieszkaniu :D zawsze jak chodziłam do koleżanki to ona mi mówiła, że królik teraz musi się przespacerować :D haha
Szczepienie 6w1 i pneumo.

Aniek Wszystkiego co najlepsze :*

Bab ja też zostawiam Ige z treściami na 1-2h jak chcemy coś załatwić albo gdzieś wyjść ale nigdy dłużej i czasami teściowa bierze ją na spacer jak jest pogoda :) też mąż mój mówi żeby ją zostawiać u rodziców, teściów chociaż na chwilę żeby się przyzwyczaiła bo właśnie później może być problem z tym, u nas 2 znajomych ma tak problem dziecko już ma 2lata i nie zostanie ż nikim a jak rodzice ino wyjdą z pokoju jest krzyk. Ale wiadomo każde dziecko inne jest :)

Byliśmy pobrać krew na crp i Misia ty pytałaś ile krwi no i moim zdaniem nie brali dużo, Pani powiedziała, że jak dziecko jest pojedzone to z krwią nie ma problemu.
 
Pumelova agama to taki gad. Taki mi się marzy. Fajne zwierzątko, bo jeden uczeń miał.
upload_2017-11-6_20-43-44.png
 

Załączniki

  • upload_2017-11-6_20-43-44.png
    upload_2017-11-6_20-43-44.png
    606,9 KB · Wyświetleń: 330
Karuzela, my byliśmy ostatnio na weselu. Młody siedział z nami do 21, cały czas u mnie na kolanach, potem poszedł spać do pokoju, a my mieliśmy kamerkę i tylko chodziłam do niego go karmić. Ale jakbyśmy nie mieli tego pokoju, to nie wiem jakbyśmy to ogarneli

Bab, idziemy do pani Iwony Osieckiej, konsultacja chyba 120 zł. Przyjmuje gdzieś na mokotowie, musiałabym sprawdzić. To pierwsza wizyta więc nie wiem jeszcze czy polecam, ale mi poleciła koleżanka

Nie no, jak idę do lekarza to też młody zostaje z moją mamą. Jak nie ma mojego męża. Tnz to raczej jest tak, że jedziemy razem i ona z młodym czekają po prostu przed gabinetem. Teściowej go w życiu nie zostawię [emoji12]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja Małą zostawiam czasami z mamą albo siostrą. Chyba głównie z tego względu, że jak wrócę do pracy to będzie dla niej mniejszy szok, bo już będzie przyzwyczajona, że mamy czasami nie ma. Zwykle jest tak, że i tak myślę, co z nią się dzieje. Jak wracam to zawsze jest uśmiechnięta, więc krzywda jej się nie dzieje. Ja też inna jestem jak na chwilę się gdzieś wyrwę. Myślę, że i ona i ja mamy z tego korzyści.
Dzisiaj na rehabilitacji cała godzina krzyku. Umęczona jestem jakbym maraton przebiegła. Na pn jesteśmy umówione na usg główki.
Dziewczyny byłyście z dzieciaczkami o okulisty? Bo ostatnio się mnie pytali na wizycie i dzisiaj też.
 
Póki K jest tylko na cycusiu a na widok butelki ma odruch wymiotny, to nawet nie myślę o żadnych samotnych wyjsciach (zresztą nie miałabym z kim go zostawić), ale jakoś się nad tym nawet narazie nie skupiam bo niedługo wracam do pracy, więc wtedy wszystko się już zmieni:baffled:
 
Aniek spełnienia marzeń.
Emol fajny szczurek. Rzuciły się na tą Twoją sukienkę. Ja mam dużo rzeczy do sprzedania np laktator i dżinsy ciążowe.
[emoji16]
Ja też już coś tam podczytuje o rozszerzeniu diety i ciekawa jestem jak malutki będzie reagował na smaki.
My już z miesiąc temu wyjeliśmy wkładkę w foteliku. Synuś jest dosyć duży już 7kg doszła kurteczka i zrobiło się ciasno.
Karuzela z pleśniawkami nie pomogę.
Aga ma fajną ale to je karaczany i karaluchy które mnożą się na potęgę i bała bym się że to mi ucieknie z terrarium i zalęgnie się w domu.
Tak piszecie o pozostawia u dzieci z kimś np babcią ja niestety nie mam z kim. Za to pochwalę się mam juz zapisanego Piotra do żłobka niepublicznego od września 2018. Mała grupka 15 dzieci.
Agniesiam ja mam wizytę u okulisty 14.11 u nas to standardowe badania w 4 miesiącu. Jest to badanie dna oka.


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniek spełnienia marzeń.
Emol fajny szczurek. Rzuciły się na tą Twoją sukienkę. Ja mam dużo rzeczy do sprzedania np laktator i dżinsy ciążowe.
[emoji16]
Ja też już coś tam podczytuje o rozszerzeniu diety i ciekawa jestem jak malutki będzie reagował na smaki.
My już z miesiąc temu wyjeliśmy wkładkę w foteliku. Synuś jest dosyć duży już 7kg doszła kurteczka i zrobiło się ciasno.
Karuzela z pleśniawkami nie pomogę.
Agama fajna ale to je karaczany i karaluchy które mnożą się na potęgę i bała bym się że to mi ucieknie z terrarium i zalęgnie się w domu.
Tak piszecie o pozostawianiu
dzieci z kimś np babcią ja niestety nie mam z kim. Za to pochwalę się mam juz zapisanego Piotra do żłobka niepublicznego od września 2018. Mała grupka 15 dzieci.
Agniesiam ja mam wizytę u okulisty 14.11 u nas to standardowe badania w 4 miesiącu. Jest to badanie dna oka.


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry