reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Misia nam takie kropki na policzku wyskoczyly jak leżała na brzuszku w wozku, ulala i się na tym położyła a ja nie zauważyłam.

Ja śpiewam sporo ale najwięcej w aucie jak.jade z nią sama.i jej smok wypadnie to.wtedy bardzo głośno spiewam[emoji23]

Linoone a dopiero wczoraj pisałaś że jesteś mega niewyspana jak się obudzi za czesto.. ale fajnie że mimo to dobrze spałaś :**



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi nie tęskno za samym brzuchem, a za stanem oczekiwania. Zaluje, ze nie mozna cofnąć czasu. Popelnilabym o tyle mniej błędów... byc mzoe nie miałby teraz problemow z napięciem (uwazam, ze na 99% by nie miał.)
Wiadomo, ze z 2 juz inaczej. No i sama ciaza to juz jie to samo, bo pierwsze jest i sie gdzies tam kreci. Wiec nie bedzie leniwego wylegiwania itp ;) dlatego pierwsza ciaza jest taka niepowtarzalna. Szkoda, ze przez strach przeżyłam ją tak beznadziejnie.
No nic. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, choxiaZ niestety mam do tego tendencje :/

Misia dzięki :)

Ja nie wiem jak z fotelikiem, bo nie mamy samochodu :D

Misia używasz bazy witaminowej czy zwykłej? Podobno na witaminowej trzymaja sie do 14 dni. I faktycznie mi krotko. I koleżanka mowila, ze to dziadostwo i szkoda kasy :D

A czy ktorejs podkurczała paluszki i stop? Wiem, ze to kwestia wnm, ale chciałam wiedziec na ile to rozwojowe. Bo tez nie jest tak, ze Kuba ma je ciagle podkurczone.

Ostatnie pyt: czy czyściciel dzieciakom uszy? Nie pytam broń Boze o patyczki, ale o taki spray. Mi niedawno pediatra poleciła vaxol? Nie wiem, nie pamietam nazwy, ale nie było w aptece. Nie do codziennego użytku, ale jak widze, ze cos mu zalega. I wlasnie teraz widze w jednym uchu i zastanawiam sie czy nie kupic (musze znalezc kartkę z nazwa)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola W nam laryngolog powiedziała że jak zalega coś w uszach to można wlac o tutaj nie pamiętam nazwy musiałabym męża zapytać ale śpi ;) ale raz jedno ucho a za tydzień drugie ucho i nie często to robić :)
 
Pumelova bo właśnie nie wiem o co chodzi. Też myślałam, że będę ledwo żywa, a tu taki szok. Może w dobrej fazie snu się obudziłam [emoji6]

Ja na razie uszu nie czyściłam, bo się bałam. [emoji6]

Co do wkładki, to my dalej jeździmy z. I na razie nie zanosi się na to, żebym miała ja wyjąć.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też bym chętnie poszła na basen, ale u nas nie ma:( do najbliższego mamy 20km ale tam zimna woda, a do następnego 50km ale tam też nie za ciepła i nie ma zajęć dla maluchow:oo2:
 
Abed u mnie dzisiaj gorzej, cała noc mnie gardło bolało. Też tylko ssam. U Ciebie ciut lepiej?
Kasia Grześ uwielbia śpiewanie i często robi to ze mną. Mam nawet nagranie i sikam że śmiechu jak go słucham. Lubi też Metallica, Scorpions ale najbardziej Puszka-okruszka i jadą misie [emoji14]
Ola używam zwyklej a nawet czasem baza i top w jednym to też ponoć krócej trzyma. Nie odpada mi nic i zmieniam ze względu na odrost. Ale pod hybryda mam żel i może dlatego. Jak robie siostrze ciotecznej to ona ma tłusta płytkę i u niej najlepiej trzyma baza+top color it za 6pln :) no i podejrzalam Grzesia, kręci się w obie strony.
Ja uszy czyszczę patyczkiem (tak wiem ni powinno się tak robić, ale płytko) czasem namoczonym w oliwce. I robię to że dwa razy w tygodniu.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia są specjalne kleje do takich ozdób. Przyklejasz na wykończone paznokcie.

My tez już dawno nie mamy tej wkładki. Ona jest dostosowana raczej do standardowego 3.5 kg noworodka, później robi sie za ciasno np w ramionkach mimo, że głowa wydaje sie fajnie pasować.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dziś jednak wróciliśmy do wkładki bo zdecydowanie wygodniej jej się jezdzi. Te skrzydełka które są po bokach już dawno tylko podwinelismy pod spód żeby na szerokość nie miała ciasno, ale jednak na głębokość jest jeszcze za malutka, jak ma ta wkładkę niemowlęca to ma proste plecki a bez niej siedzi skulona jak jezyk.

Byliśmy na zakupach[emoji7] ja kupiłam sobie tylko getry i bluzę w hm ale młodej kupiłam druga wyprawkę [emoji23] czapkę skarpetki i w pepco milion dresow - w sumie kupiłam wszystko co było na 68 haha [emoji16] przestaje mi się mieścić w szufladzie w komodzie:D
Iii kupilam spiworek do fotelika[emoji7] cottonmoose grafitowy. Jednak uleglam:p

Ola każdy z nas tzn na pewno ja:D popełnia błędy bo tak się człowiek uczy;-)
Chyba ma takie podkurczone paluszki, nie wiem bo w sumie ma je zakryte. I nie czyscilam uszu bo się boję ale też bym musiała:D tylko zewnet4zna część ucha czyszcze codziennie patyczkami, ale to nie wsadzam tam tylko malzowine.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W. moja Lidzia kurczy paluszki, ale to u nas też wina wnm. Rehabilitantka mówiła, żeby ją masować po grzbiecie stóp.

Misia ja też czyszczę patyczkami ucho, ale tylko na zewnątrz. Do kanału nie wkładam, bo się boję, chociaż strasznie razi mnie ta woskowina.

Moja uwielbia jak jej śpiewam. U nas hity to: Była sobie żabka mała, Wlazł kotek na płotek, Jadą misie i Głowa, ramiona, kolana, pięty. Podoba jej się też wierszyk Lata osa koło nosa.

Pumelova to poszalałaś z zakupami :)

Dziewczyny jestem szczęśliwa jak nie wiem, bo kilka dni walki z Małą i już widzę poprawę. Nie wygina mi się tak strasznie do tyłu, jak ją położę na boku to już nie walczy z poduszką tylko leży jak ją ułożę :D Nawet miała przebłysk z podciąganiem głowy jak leżała u mnie na kolanach twarzą do mnie. Mam nadzieję, że to nie chwilowe.
 
reklama
Misia12 dzięki Bogu ta temperatura nas tylko postraszyła i sobie zniknęła. Noc już przespaliśmy normalnie czyli po 2 i po 6 karmienie i do 8 spaliśmy.
Pumelova zgadzam się z tobą w 100% tyle lekarzy i tyle opinii szkoda. [emoji6] Dziękuję za życzenia.
[emoji16]
Aniek fajnie że chrzciny udane nie wiem jak ty ale ja po poczułam taką ulgę że już jest Po.
Też myślałam o basenie ale nie wiem gdzie kupić pieluszki.


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry