reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hymmm Mamusia pierwszy raz o takiej metodzie słyszę, muszę ją też obadać, bo na razie używam tabsów, ale rozglądam się za czymś innym.

Ola L na razie przekręca się tylko na lewy bok, na początku upodobał sobie prawą str, a teraz lewą hymmmm. Będę z Nim pracować na obie str.
 
reklama
Hej,
U mnie nocki spoko tylko gorzej z usypianiem aczkolwiek tak stwierdziłam że jak idzie spać o 21,22 to nie jest źle.A ja ją próbuje usypiać o 20 to się wścieka.Ale jak uśnie o 21 to śpi do 2 i budzi się na butlę a później do 6-6.30 i już ją biorę do siebie bo mój już o tej porze szykuje się do pracy.
Dziewczyny kiedy usuwa się tą wkładkę dla niemowląt z fotelika?
Dziś jak zwykle zakupy, kupiłam sobie kurtkę na zimę,jeszcze tylko buty muszę znaleźć

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia_831 u każdego indywidualnie, zależy kiedy bobas wyrośnie :-) my od sierpnia już nie używamy, bo ewidentnie już był za duży, główka w innym miejscu niż wgłębienie w tej poduszce pod główkę i bardzo "bił" do przodu, a po wyjęciu ładnie się wpasował
 
Misia paznokcie extra : -) milej imprezy

Mamusia tez nie slyszalam o tej metodzie. Ja wkladke rozwazam

U nas dzien marudny lepiej nie mowic co wyprawial. A ja nie mam glosu prawie.
 
Ola W. każdy może mieć gorszy dzień, ale najważniejsze, że to mija. U nas partnerka chrzestnego Małej jest w ciąży, termin ma na luty. Jak patrzę na nią to też mi się tęskni za tym. Chociaż do drugiego dziecka nie spieszno mi. Za cztery lata to najwcześniej.

Misia piękne pazurki. My na wymianie opon byliśmy u mojej koleżanki. Jej mąż ma małą działalność, więc byliśmy umówieni na konkretną godzinę. Przy okazji wypiłam kawę i poplotkowałam. Zeszło nam trochę i z moich dzisiejszych planów większość została tylko planami. Poza tym co się Misia dziwić dzieciom, jak dorośli kiełbasę niemowlakowi by dali ;p

Kasia_831 my też już z wkładki nie korzystamy od jakiegoś czasu.

Miłej nocki, oby księżyc, powietrze i wszystko pozostałe sprzyjało dzidziolom i spały dobrze;)
 
Ola gratulacje dla Kuby, widzisz jaki zdolniacha, Grześ się kręci ale nie wiem czy w jedną stronę, przyjrzę się.
Saba rozwinęło się coś? Oby nie.
Kasia my już dawno nie mamy wkładki.
Abed dziękuję za komplement. Oby się nie rozwinęło bardziej, to nie jakieś zapalenie? Coś bierzesz bo też mnie zaczyna pobierać.
Emol to jak nie przejdę po krysztalkach to jak się przykleja?
Impreza spoko tyle że pod koniec Zosia, lat 3, zaczęła mieć temperaturę. Grześ był mega grzeczny tylko strasznie sie ślinił. Siedział przy stole długo i rozsylal wszystkim uśmiechy. Za to wyskoczyło mu na policzku kilka kostek. W czwartek były że trzy i myślałam że to potówki bo było bardzo gorąco u teściów. Ale niestety jest ich już cały policzek.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurczę szybko zrezygnowałyście z wkładek. My nadal mamy i na razie nie wyciągamy.

Misia co za pazury [emoji7]

Coś się zapowiada że dzisiejsza noc też jakaś niespokojna będzie. Może skok czy co.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dopiero Was nadrobiłam, a tu znów 7str.do nadrobienia. dziś nie dam rady. Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku?

Chrzciny były super.
Goście poszli po 1.00, teraz skończyłam sprzątanie i mopowanie.
W kościele połowę mszy karmiłam w kaplicy, a drugą połowę Majusia spała na moich rękach. Jak ksiądz ją błogosławił, to puściła mega głośny kupior. I tyle w temacie.:biggrin2:
W domu było miło. Obiado-kolacja katering(bardzo dobre) resztę siostra i synuś mi pomagali, więc szybko poszło.
Prezenty też fajnie, dostała złote kolczyki i wisiorek z aniołkiem, a reszta kasa. Sami jej kupimy co potrzebuje.
Uciekam spać, jutro doczytam. Spokojnej nocy.
 
Do góry