reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
IMG_20170921_124601_1.jpg


Wielkopolska:)

Przesyłam dużo dużo słoneczka!!! Wieje strasznie ale słońce na horyzoncie :)

Młoda spi w najlepsze.... odkurzylam wytarlam podłogi, kawka druga wypita :)
Na obiad jakieś resztki z wczoraj :D
 

Załączniki

  • IMG_20170921_124601_1.jpg
    IMG_20170921_124601_1.jpg
    921 KB · Wyświetleń: 415
Ostatnia edycja:
Mamusia Muminka colę może byśmy spróbowali, ale na banany ma alergię i to mega konkretną.

Przyszła mamusia mi ginka robiła tylko ręczne badanie z wziernikiem.

Bloomka L też się wnerwia na brzuchu, ale jak mus to mus i jak widać nawet takie krótkie poleżenie na brzuszku coś daje , bo wczoraj podniósł głowę ładnie pierwszy raz, jeszcze qpa przed nami, ale ważne, że jest progres. Ja podchodzę do tego zadaniowo, a irytują mnie te baby z przychodni, które robią z tego niewiadomo co.

Deszcz nadal leje, poćwiczyłam chwilę z K, L zaraz chyba będzie się budził, zaraz rodzice wpadną po K, ja puszczę robota i zjem gulasz robiony przez męża rano i dalej po prostu trzeba jakoś przeżyć.
 
Aha troche mnie pocieszyłas :)

Ja w nocy i wieczorem nie mam problemu z odkładaniem go, ale w ciagu dnia nie da sie odłożyć dopoki nie przyśnie.... to jest dramat :)

Aniek o matko [emoji33] wspolczuje :( i to jak szybko... Boze :(

Pumelova tez kapiemy o 21 :D

Emol to nie recepta :( przynajmniej u mnie. Tv wcale. Yt przy nim tez, a i tak w dzien ma problem...
Ale wieczorem zasypia raczej bez problemu (choć dzis chwale, to pewnie bedzie problem :p)

Dziewczyny jaka jest prawidłowa temp 2mieosecznego dziecka?
Ja byłam pewna, ze 37, a nawrt 37,5 jest ok. Ze to poznoej robi sie do 36,6. Ale pediatra powoedziala, ze 36,6. W necie znalazłam inf jedno i drugie....
Jak to jest u Was? Ile wasze szkraby maja?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pierwszy raz byłam w stanie zrobić sobie moje ulubione latte...ale młoda już się budzi, już nie sypia w ciągu dnia, może z godzinkę no i na spacerze, jest aktywna, rozgląda się, śmieje do wyimaginowanych przyjaciół:) Ze spaniem problemów nie ma tzn doszliśmy do tego że ona nie lubi spać w tym chicco next to me, odkąd śpi w nocy w koszu Mojżesza to jest super, przesypia 7,8 gdz z krótkimi dwoma pobudkami na karmienie, a przedwczoraj Spałyśmy 10 gdz bo koło 6 wzięłam ją do siebie-zwykle to robię właśnie rano:) Potrafi się na szczęście sama sobą zająć ale w domu zawsze coś jest do zrobienia po tej przeprowadzce naszej, w dalszym ciągu syf i nie możemy się odrobić dlatego rzadko tu zaglądam aczkolwiek tęsknię:) właśnie Emilce powiedziałam że jest dla mnie najważniejsza ale potrzebuję odpoczynku to usnęła z powrotem hehe Mój R zakochany także jak tylko przychodzi z pracy to przekazuję mu małą chociaż widzę że po 12gdz poza domem też zmęczony...
Dzięki dziewczyny za info w sprawie karmienia, moja wody się nie chwyci ale polubiła rumianek.Moja mama powiedziała że zwykła woda przelatuje przez organizm a woda z dodatkiem czegoś dłużej się trawi no i chyba miała rację bo od 2 dni podaję jej między karmieniami i potrafi dłużej wytrzymać bez mleczka.Karmienie piersią chyba przechodzi do lamusa bo ona już nie chce, tzn bardzo rzadko.może ze 2 razy na dobę nie buntuje się, no ale sama zawaliłam bo zaczęłam jej butlę dawać, chyba brakowało mi wytrwałości:( z drugiej strony nie przybierala na wadze i dlatego ją dokarmiałam, ehh...
Zaczęłam brać tabletki, ostatni raz brałam 11 lat temu no ale już nas ciągnie do siebie także tego...:)
Co do włosów to mam i miałam zawsze mocne.
Muszę przyznać że spędziłam z moją mamą bardzo fajne 8 dni, zaskoczona jestem hehe We wnusi się zakochała i jak nie dzwoniła do mnie przez ostatni rok tak teraz codziennie:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola w my mamy od początku 37 stopni. A teraz 36.8

Bloomka ale on mi ciągle tak przesypia. To nie jednorazowa akcja ;)

Ja miałam kiedyś ładne włosy wg mojej mamy. Wg mnie były nijakie. Teraz robię ombre i ja i mąż się przyzwyczailiśmy. Ale mu powiedziałam ze na święta chce pójść do fryzjera renomowanego i powiedzie. "zrob co chcesz. Abym dobrze wyglądała" mam nadzieję że zapamiętał mąż co chce na święta.

 
Ostatnia edycja:
Paninka piękna pogoda, u nas tragedia

Pumelova normalnie inhalatorem [emoji6] albo trzymam mu przy buzce albo montuje między szczebelki i ustawiam na niego i idę sobie [emoji4] zasypia w mig przy tym odglosie inhalatora

U mnie Miki robi co 4-5 dni kupkę, trochę zawsze się męczy zanim się uda i przeważnie przed kupą gorszą nocke

Przyszła_mamusia ja miałam usg na wizycie i mimo tej mojej cienkiej blizny po poprzednim CC ginka pytała kiedy trzecie dziecko, żebym dziewczynkę próbowała ha ha ha ja narazie podziękuję, dość tego dobrego mam ze swoimi chlopakami

Ola mój Miki przy przeziebieniu miał właśnie 37 - 37,3 i nie traktowałam tego jako gorączka hmmm lekarz tez nic nie komentował

Kasia to super, że relacje z mamą dzięki wnusi lepsze, trochę szkoda z tym kp, ale najważniejsze żeby dobrze rosła i wszyscy będą wtedy szczęśliwi
 
Ola u nas bywało 37.5 na wieczór. Z tym, że sprawdzałam tym termometrem bezdotykowym i na pewno miał podwyższoną bo w odbytnicy masz wyższą temp. A ta jest wyznacznikiem u niemowląt do 37.5 a nawet do 38 może sięgać i jest to norma bo niemowlę ma jeszcze nie do końca rozwinięty środek termoregulacji.

Chybra - zapomniałam wspomnieć, że cola najlepiej tą oryginalną (czerwona) i najlepiej ze szklanej butelki. Z tymi bananami to szkoda, że jest uczulony... Może kleik ryżowy? On działa zapierająco.

Pumelova- przemyślałam sprawę ze chrztem i chce to mieć też jak najszybciej z głowy. Zostawiamy tak jak bylo. A z chrzestnym taki problem, ze nie dostanie rozgrzeszenia bo zyje w konkubinacie i musimy szukac chyba kogos innego i tu jest problem bo z mojej strony nie mam juz nikogo w rodzinie (bardzo mala rodzina) a ze znajomymi wiadomo jak jest... teraz dobrze, ale za x lat drogi moga sie nasze rozejsc...
 
Hej laseczki. Ja jak zwykle na wyrywki :) nadam mam ciezko ale nie bede tu wam narzekala.
Ja mam blond jak bylo widac kiedys na zdjeciach i nie farbowalam od tygodnia przed porodem. Nie ma tragedi, odrost w modzie haha :) bardziej brakuje mi rzes ktore zawsze sobie robilam.

Mamy w sobote chrzciny. Zobaczymy co to bedzie.

U nas szpital domowy wszyscy jestesmy przeziebieni bo starszak zaczal przygode z przedszkolem. Byl w sumie 5 dni i drugi raz jest chory. Ma katar i kaszel - Liwia załapała. Robie to co kolezanka wyzej czyli sciagam cebion inhalacje. Musimy do soboty sie wylizac ! :)

Z spaniem w nocy wam tak bardzo zazdroszcze.... liwia baardzo czesto sie budzi na cyca, nie toleruje mi butelki zreszta jej nie wciskam. Ale jest z niej pucuś wiec chce jej sie jesc heh. Przezyje !

Co do spanka staram sie klasc ją do lozeczka ogolnie. Ale czasem jak zasnie na cycusiu to zostaje ze mna.
Maz sie wyprowadzil na materac do starszaka pokoju. Nie umial tak predko zasypiac jak ja po przebudzeniu liwci a firme trzeba ciągnac. Nie mam mu tego za zle.
Zazdroszcze wam spacerow. Liwia nie toleruje gondoli, ba nie toleruje lezenia. Zasnac nie umie sama w gondoli. Ogolnie albo zasypia na cycu albo noszona. Niestety :(
Pozdrawiam was serdecznie :)
 
reklama
Ola ja jeszczw nie mierzylam w ogole malej temperatury wiec nie mam pojecia.

Katja zdrowka dla Was!

Mamusia muminka pamietaj ze nie musi byc 2 chrzestnych wystarczy 1 .Ewentualnie mozecie tez miec 1 chrzestmego a 2 swiadka chrztu.U nas tak robia w parafii.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry