reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
od początku ciąży wcinam owsiankę a ostatnio nawet kupiłam kaszę manne bo mi się zachciało smaku dzieciństwa także mleko do tego musi być :)
 
Inegral współczuję, mała poczeka na tatusia na pewno.
Abed powodzenia, będzie dobrze :)
Aim miał gościu szczęście że był ktoś kto wiedział co robić. Mój mąż ma takie szczęście, że zawsze trafi na cos podobnego. Padaczka, bezdech , wypadek już kilka razy udzielał pierwszej pomocy.
Kasia ja po cc jak mam pełny pęcherz to ledwo do toalety jestem w stanie dojść.
11.30 a ja w końcu zjadłam śniadanie :)

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja intuicja mnie zawiodła i jednak przyjęli mnie na oddział. Badania podrobione, szacunkowo mała ma 3400. Ok 14 maja cewnik zakładać A jutro oxy. Trzymajcie kciuki [emoji6]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paalina no to ok bo mnie tu już wystraszyli że spadła waga I mam uważać.. . No ale mało spadło więc też wiedziałam zw jest ok. A z karmieniem mam czasami podobnie je ładnie zaraz wypluje płacze i złapać nie umie a za chwilę je ładnie.. ..

Aim no to nieźle z tym sklepem teraz będziesz miała mleka w domu całą lodówkę ;)

Pumelova ja smoczek to też z chęcią bym dała już teraz w nocy najbardziej jak ja już siły nie mam żeby trzymać ją i trzymać aż się naje...
 
Aim co za przezycia, ja obiecuje sobie porobić zapasy wszystkiego na zaś ale jakoś nigdy mi to nie wychodzi :D
Jejus co to za lato??? Nic ciepła nie ma, ciągle deszcz... zastanawiam się po co kupiłam te krótkie rękawki dla bobo:p
Mam nadzieję że sierpień będzie ładny nie mam zamiaru przesiadywac w domu...
Pranie robię bo jutro muszę spakować ekipę.

Smoczek wędruje ze mną już do szpitala, jeszcze niewyparzony ale siedzi sobie w torbie :D laktacji nie zakłóca a mi nie ukrywam ulatwial życie.

Ika 89 trzymam kciuki!!
 
My po wizycie..kolejna jak sie nic niezadzieje w nastepny poniedzialek..i wtedy dopiero umowienie na ktg I usg ehh.. Wszystkie sasiadki wokol porodzily :) to teraz kolej na mnie :)
Dzis odszedl mi czop zabarwiony krwią..przy pierwszej ciąży czegos takiego nie mialam..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale tu sie rusza :) coraz mniej pisane, bo szacuje ze prawie polowa sie wykluła i zajmuje dzieciakami. Trzymam kciuki za te oczekujące.

My nadal w szpitalu, liwci ropieje oczko( z synem rok z tym walczylismy) , dostaje misia dwa antybiotyki. Wazy 2940 czyli cos tam zaczyna przybierac.
Mi sie zaczyna nawal pokarmu, grudy... mam nadzieje ze sobie z tym poradzimy.
Brzuszek mam nadal spory.
Nie zycze zadnej naciecia ale to chyba lepsze niz pekniecie jak dla mnie, ale lyzeczkowanie macicy po porodzie to totalna masakra. Jak porod po porodzie.
Trzymam kciuki Dziewczeta !
 
reklama
Ani, ale taki sposób na podniesienie ciśnienia zdrowszy, tylko mniej smaczny [emoji12]
Ewella ja też mam zawsze spore zapasy w domu ale to głównie dlatego że do miasta mam 5 km. Zamrażalnik na "po porodzie" pełny [emoji16]
Paninka w Warszawie gorąco. Dobrze że chociaż wentylator w sali mamy
Katja, zdrówka dla Was dziewczyny!

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry