reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Patuszka ci mężczyźni to maja łatwe zycie- raz zwala na to, ze "czepiasz sie, bo masz okres"
Innym razem "czepiasz sie,bo ci hormony w ciazy buzują", ale No broń Boze, zeby KIEDYKOLWIEK to była zwyczajnie ich wina czy głupie zachowanie! No skąd :) to Twoje hormony [emoji23][emoji23][emoji23]

Anita gratulacje! Kciuki A was i duzo zdrówka! :)

Co do walizki-ja mam jedna ogromna. I zdaje sobie sprawe, ze wzielam za duzo rzeczy (jak zwykle), ALE! Mimo tego prawie polowe walizki zajmują pieluchy, podkłady poporodowe itp


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Patuszka - często zdarza się tak, że jak przed czasem dziecko się pcha na świat, i trzeba zwolnić (a Ty tak przecież miałas), to później jest problem aby w terminie wyszły, i najczęściej ciążę są przenoszone o tydzień bądź dwa
emoji6.png
.
DOKŁADNIE. A niestety ja chyba jestem/będę koleją "ofiarą" tego :p już nawet mój gin mi o tym zjawisku delikatnie przypomniał w moim kontekście :p
Aim no właśnie, nie kumam czemu nawet polozne niektóre mówią o tych pazurach jakby to byl naprawdę problem. .. moja mowila ze nie ma znaczenia czy hybryda czy pomalowane, ze to stare sposoby są.
Bardzo wiele osób uważa że to może zaburzyć pomiar saturacji. My z dziewczynami raz robiłyśmy testy na sobie i wszystko było dobrze w wyniku, niezależnie od rodzaju (lakier zwykły, hybryda, żel) i koloru (jasne, transparentne, ciemny kryjący) no ale jak anestezjolog sobie życzy to co poradzić.
 
Witajcie

Anita serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla kruszynkek..Ogromna roznica pomiaru..Mam nadzieje ze jak I z dzieciątkami tak i z tobą wszystko ok?

Emol jak sytuacja u ciebie?

Dziewuchy faceci mają zupelnie inne myslenie niz my..Trzeba im to wybaczyc..tak ich matka natura stworzyla..

Aga rozbroil mnie twoj maz tym tekstem o celowaniu dzidzi miedzy oczy.. ;)

Misia co u ciebie? Nastala cisza z twojej strony..mam nadzieje ze wszystko ok..

Co do egzaminow dziekuje wszystkim serdecznie..Byly to bardzo wazne egzaminy bez ktorych nie moglabym pojsc dalej..Dlatego tez jestem przeszczesliwa..
Teraz juz moge w spokoju czekac na małą.. :)

Zycze wszystkim milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga km bab nic w nocy się nie zaczęło ;) ale brzuch Trochę pobolewa jak na okres. Lekarz mówi gdzie jest główką. Ale to i czujesz, jak cię czasami krocze boli to raczek właśnie główką napiera.

Kylesa mam 2 torby bo u mnie w szpitalu trzeba mieć większość rzeczy dla małego.

Anita maleństwa ale lepiej będzie jak już są na zewnątrz. Życzymy zdrówka.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anita gratuluję i życzę dużo zdrówka dla całej Waszej trójki :)
Emol mnie to krocze boli od ok 30 tyg a dziecko wysoko.
A co do torby to ja w sumie tak sobie założyłam, że się w jedną spakuję a jak wyjdzie to zobaczę w przyszłym tygodniu :)
 
Witajcie.

Anita gratuluję !!!

Poszłam spać o 2. Mąż o 7 wrócił z pracy i zjadłam pyszne śniadanko które zrobił. Bułka z dżemem i mleko. Chciałam jeszcze spać ale Igorek szaleje w brzuchu no i nic z tego nie wyszło.

Mój też unika bzykania. Od początku tylko 2 razy... i w trakcie pytał tylko czy wszystko ok... więc dziękuję za takie bzyki...

Torby mam 2 dla mnie i bobasa. Ta moja jest wielka że jeszcze mam miejsce ☺

Wczoraj jadłam tyle że aż nie mogłam się ruszać. Dzisiaj muszę się opanować. Na obiadek delikatną zupę botwinkę zrobię i pójdę na spacer.

Buziaki.
 
Bab no to na pewno lekarz by powiedział że dzidziuś jest nisko

Inka no super śniadanie. Ja to dzisiaj owsianka z jabłkiem.

Ale chyba jeszcze pójdę się zdrzemnac bo o7.30 ubudzili mnie budowlańcy, a raczej jeden który dokładnie pod oknem zaczął "śpiewać" disco polo. :) potem do sklepu na male zakupy spożywcze, coś kupić na obiad. Nie mam pomysłów.
Powinnam też sprzątać ale taki pył się unosi w powietrzu ze mam pozamykane okna a i tak podłoga w domu zapylona. I to ma trwać 2 tyg... :/ więc na pewno urodze w tym czasie. Chyba jak będę w szpitalu to niech Kuba z mamą i moim bratem ogarnia zanim przyjdę. Choć to syzyfowa praca.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anita - serdeczne gratulacje [emoji323] Dużo zdrówka dla Maluszków[emoji8]

Bab - mój pracuje za granicą, dotychczas ani razu nie był ze mną na wizycie, więc wczoraj widział małą pierwszy raz... Sam chciał iść i zamiast cieszyć się, że zobaczył swoje dziecko po raz pierwszy to on obrażony że kazałam wyjść wcześniej z gabinetu. Wcześniej wyraźnie wytłumaczyłam, że poproszę go na samo usg... Jak jest samolot to u nas wiekszosc lekarzy prosi o opuszczenie gabinetu, a przecież mi też może nie pasować że mój facet patrzy jak ginekolog grzebie palcami we mnie[emoji12] zwłaszcza że kiedyś był zazdrosny, że chodzę do mężczyzny a nie do kobiety[emoji33]
On z tych dziwaków[emoji12][emoji12]

Mam 1 torbę średniej wielkości i w niej mam (chyba) wszystko co potrzebuję. Zawsze mogę przygotować w domu co ewentualnie mają dowieść. Wczoraj na wizycie dowiedziałam się, że muszę zabrać ubranka dla Małej, bo szpital już nie daje. Darmowej paczki pampersów już też nie dają. Muszę dopakować 5 kompletów ubranek.

Aga - jaką Ty masz pamięć, jesteś niesamowita[emoji4]obstawiam, że potwierdzę tą teorie razem z Aim[emoji6]

Główkę czuję, że jest nisko bo tak napiera na kroczę że chwilami mam wrażenie że wypadnie. Gin wczoraj potwierdził, że mała nisko jest.

Wczoraj pisałyśmy o tym, że nam gorąco, a dziś pierwszy raz od długiego czasu zmarzlam w nocy. Czy u Was też jest tak brzydko na dworze i 14 stopni?? Chyba będę świętować dzień lenistwa, bo nic mi się nie chce[emoji16] może tylko za ostatnie prasowanie Małej się wezmę, bo znowu nie mogłam się oprzeć zakupom[emoji23][emoji23]
 
Do góry