reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Co do antykoncepcji to ja wracam do Nuva Ring - stosowałam przed ciążą z Mikim i bez zarzutu działał krążek. Nie obciąża żołądka jak tabletki i nie trzeba codziennie pamiętać.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Inka - jest na Zygmunta Augusta, na Lukasiewicza, na Lokietka w "Niko Mariko" jest świetny punkt prywatny, o tych wiem napewno.
A Ty rodzisz w Lubaniu?


Ja o antykoncepcji nie myślę póki co. Mój mąż chce jeszcze jedno dziecko... Więc temat zostawiamy sobie do ugadania. Nie będę brała tabsow za jego plecami. A gdybym miała coś wybrać to chyba jednak wkładka.



Paalina - Ty poprostu miałaś poród marzeń [emoji3]
 
Paalinaa my uzywalismy przez jakies 4-6 miesiecy tabletek(jak juz corka byla na swiecie) bo tak schudłam ze patrzeć na siebie nie moglam i wymyslilam ze od nich przytyje(za nic nie bylam w stanie przytyc) a ze nie pomagaly to stwierdziłam że szkoda kasy. Prezerwatyw przez te 10 lat to MOŻE z 10 paczek zuzylismy w tym moze 2 zwykle a reszta fantazyjna:p a tak caly czas na żywioł i jakos nigdy strachu nie bylo i przyjemniej :D
 
Ale Morela to w dalszym ciągu hormony a ja właśnie wyczytałam, że takie środki redukują lektację. Ale jakoś nigdy wcześniej nie myślałam o takim krążku:) A on nie jest wyczuwalny przez partnera?
 
aga my nie chcemy zakładać z góry, że chcemy jeszcze jedno. Narazie musimy się przekonać jak to jest z jednym:) A nie mamy takiego założenia, że dziecku wypada zrobić rodzeństwo:) Dlatego jak już coś to gdzieś za 2,3 lata:)
 
Kasia - ja osobiście nie czuję "trzeciego dziecka", a już napewno nie widzę kolejnej ciąży w tak krótkim czasie po narodzinach Małej. Liczę na to, że mój mąż przejrzy na oczy i przypomni sobie uroki małego dziecka w domu, i przystopuje.
My już starzy jesteśmy.
 
Ola, nie nakręcaj się że skończy się sie na cc, będzie dobrze (i kto to mówi haha)

Emol faktycznie, bardzo ładna [emoji4]

My się nie zabezpieczalismy w ogóle, tzn na początku jakieś prezerwatywy, a potem lecieliśmy na przerywanym. Żadnych tabletek nigdy nie brałam. Jak urodze drugie dziecko, to wtedy pomyślimy o czymś długotrwałym, bo trójki na pewno mieć nie zamierzam [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joanna 84 i Misia 12 - serdecznie Wam gratuluję, obyście teraz szybko doszły do siebie i do domu !!

Aga_k_m - jazda autem też jest jeszcze dla mnie normą i też się ludzie dziwią, no ale jak dojechać do lekarza to wolę sama autem niż tułać się tramwajami a mąż w pracy. Odnośnie kolejnych dzieci ja na pewno chcę mieć więcej niż jedno, ale tak jak mówisz musi być jakaś przerwa, żeby organizm doszedł do siebie :p

Pumelova - i w końcu doczekałaś się! jesteś w domu z maleństwem ! Miłych odwiedzin!

Odnośnie prezentów po urodzeniu dziecka ja od mojego nic nie chce bo wolę żeby więcej pieniędzy poszło na remont. Także mój prezent będzie najprawdopodobniej w postaci parkietu dębowego typu natural do pokoju :D

Odnośnie objawów, czy Wam też jest ciągle tak gorąco ??!! Już od kilku tygodni bez otwartego okna nie jestem w stanie funkcjonować, ciągle jestem ciepła/rozgrzana bez względu na to jakbym nie wychładzała ciała, a jak dzisiaj zmierzyłam temperaturę to wyszła mi 37 stopni i ciągła potliwość...
Na dodatek ostatnio znajomi mówią brzuch Ci zmalał.... nie wierzyłam dopóki mąż mi tego samego nie powiedział... i zobaczyłam w lustrze, że rzeczywiście jet mniejszy.. Mam nadzieję, że jest to wynik obniżenia się....

I zwierzaki - nie wyobrażam sobie domu bez psa, jak tylko dziecko trochę podrośnie to biorę ze schroniska psiaka i niech się dziecko uczy życia ze zwierzakiem :D

A żłobki ?? W życiu bym nie pomyślała, że trzeba już myśleć o takich rzeczach wcześniej cyt. 1,5 roku ?! i potrafi to tyle kosztować...
 
Do góry