reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mumusia muminka hihi dziekuje bardzo. Chetnie bym skorzystala z kazdej formy gotowki, gdyby tylko sie dalo.... :):) heh.

Co do wnusi- powiedzialam dzisiaj o tym balaganie pol zartem pol serio, nie chce sie tez kobity pozbyc bo odpowiada mi, byla z synkiem a teraz planuje zeby potem byla z Liwcia jak wroce do pracy. Niby zwalilam na ta wnusie itp :) od poniedzialku ma tydzien wolny, z synkiem bedzie tesciowa. Niech przemysli, odpocznie i wroci bez wnusi hehehh. A ja w tym czasie sie rozpakuje pewnie :) jak mi przyjdzie po narodzinach z nia to sie odezwe ze niestety ale mam dwojke swoich dzieci i trzecie nam tutaj poprostu juz nie potrzebne do tanga, bede miala spoko wymowke delikatna prawda?:)

Ja jutro na ktg do szpitala. Mam nadzieje ze mnie nie zostawi i urodze sn planowo 6.07 :) fajna data ten 7.7.17 ale moj gin nie ma wtedy dyzuru tylko 6.

Kwestia bolu plecow
Kurcze ja walczylam bardzo dlugo z plecami po pierwszym porodzie. Staralam sie nie dzwigac nosidelka gondoli te sprawy ale co z tego. Klocka coraz wiekszego synka nosilam i chyba tym sobie zawalalam plecy. O cwiczeniach nie bylo mowy.. moze po roku minelo. Nie pocieszajace ale minie :)
 
Mamusia, oj nieciekawie z tą windą..

Kylesa, super wieści! [emoji4]

Ja dziś od rana sprzątam, wytarłam kurze, umyłam ściany, drzwi, odkurzyłam, umyłam okna.. troszkę chyba przesadziłam bo teraz ledwo chodzę..
A wczoraj wieczorem miałam moment grozy, podbrzusze mnie bolało, do tego brzuch mi się spinał (skurcze?) dość często i dość nieprzyjemnie. Trochę spanikowałam, że nie jestem gotowa, że mieszkanie nie gotowe i ogólnie że nie rodze, ale na szczęście po kąpieli mi przeszło.. [emoji6] dlatego dziś to sprzątanie zarządziłam, jest czysto, mogę rodzić [emoji12]

Ogólnie to przeglądałam jakieś tam usg wczesne i na nim mam termin na 3 lipca! Czyli poniedziałek! Co też powoduje u mnie mini atak paniki [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone - 3.07 to i mój termin z usg [emoji14]. Ale będzie jak będzie.
Nie pociesza mnie myśl, że z porodówki wrócę z małą na to znienawidzone mieszkanie [emoji19], dlatego mi się średnio spieszy. Ale też staram się na szybko je ogarnąć [emoji6]


Inka - i ja mam dodatni, także przetrze szlaki przed Tobą [emoji6]. Nie stresuj się, wiem, że wynik siada na psychikę, ale.. Jutro spojrzysz już na to inaczej. Będzie dobrze [emoji106]



Mamusia Muminka - ten top to taki syntetyk (wyrób pepcowski). A mąż sierota postawił rozgrzane żelazko na stoliku, na którym zawalone były ciuchy do prasowania, i akurat ten top przylepil się na cacy do żelazka.
Toporow w domu nie będzie [emoji23], ale nie powiem, że mąż by nie chciał [emoji1]. Walkowalismy już temat żyrandola w postaci dużego koła od wozu [emoji6]. Na szczęście stawiamy na średni minimalizm, wszystkie ściany białe, podłogi w szarosciach i brazach.
Współczuję sytuacji z ta windą. Obecnie mieszkam na 5 piętrze.. I często zdarza nam się, że jak wracamy z jakiś wojaży (na ogół w nocy) to zaliczamy awarię windy. Miesiąc temu w dzień się załapałam na jej remont (a ja z zakupami pod urodziny Jagody, czasu mało...) I to właśnie wtedy zaszportalam się na schodach i zaliczyłam upadek. Także podtrzymuje pomysł wyprowadzki na ten czas do Rodziców. Nie ma co sie szarpać.


Misia - nie no... Jak tak rozpieszczaja, to pewnie - te 2 dni jakoś wytrzymasz [emoji6][emoji3].
KFC powiadasz... Ja jeszcze przed porodem muszę coś od turka wszamac [emoji1]

Katja - a czy ta Pani chociaż zrozumiała swój nietakt w trakcie rozmowy z Tobą?
Liczę na to, że dalsza współpraca odbędzie się bez zgrzytow [emoji5]
 
Hmm mysle ze pomiedzy slowami zrozumiala doskonale o co mi chodzilo... :)
ps dziewczyny czy ktoras rodzila z hemoroidem ?:) odezwal mi sie ten z pierwszego porodu :/ zastanawiam sie czy to straszny bedzie problem podczas porodu z tym towarzyszem..?:/

Kebab od turka omg :) u nas sie nie je w miescie bo afera na pol wielkopolski , zoltaczka typ a ta pokarmowa wlasnie u turasow nie obrazajac nikogo z braku higieny i 30 osob zarazonych. Masakra. Przez to nie pojadlam w ciazy wszystkich syfow ktore lubie :) :(
 
U mnie dość sporo dziewczyn miało hemoroidy do porodu sn, z grubsza to nie przeszkadza, czasem z rzadka jakiś pęknął ale to nie jest nic strasznego ;) nawet się nie zorientujesz jak co.
 
A ja byłam na wizycie i ktg... i co?! NIC!!!! [emoji24]
Główka nisko. Nic poza tym. Rozwarcie nadal na opuszek... czynności skurczowej brak... tak wiec zapewne do środy nic sie nie zadzieje, wiec bede sie zgłaszać ma ktg, ale juz do szpitala [emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Eeech dziewczyny no ja wiem że zdarza się paciorkowiec i to nawet co u 3 kobiety ale to nie zmienia faktu że mi przykro bo ja to mam. Cała ciaza przeszlam bez iniekcji a tu takie coś...

Aga możliwe że jutro spojrze na to z innej strony... ale dzisiaj jest przygnębienie...

Piję od dzisiaj liście maliny i do tego olej z wiesiołka.
 
Inka, ja też mam gbs dodatni, ale się tym nie przejmuje. Gin powiedział żeby po prostu jak zacznie się akcja to nie zwlekać tylko od razu przyjeżdżać i tyle. Nie czytam internetów na ten temat, wierzę swojemu lekarzowi że to nic takiego i mam jedno zmartwienie mniej [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mamusia_Muminka no to nie fajnie z tą windą, jak masz możliwość idź do rodziców, ja mieszkam na 8 piętrze ale u nas na szczęście są dwie windy.

Linoone no to poszalalas ze sprzątaniem dzisiaj :D ja tylko odkurzylam i podłogi przetarlam oczywiście mój powiedział po co jak czysto było, niby tak ale zawsze czysciej haha :D

Oo kebaba bym zjadła, może jutro jak pogody na grilla nie będzie to się skuszę na kebaba :D

Ola W spokojnie, niedługo się zacznie :)
Mój też chodzi i pyta rodzisz juz rodzisz ? Ja mówię spytaj małej w brzuchu bo chyba jej tam wygodnie ;)
 
Do góry