reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Właśnie, bo jest tu kilka mamusiek, które rodzą kolejny raz. Czy któraś z was miała po porodzie problem z plecami? Mnie w ciąży krzyże bolały, nawet chodziłam na fizjo. Przy porodzie miałam bóle krzyżowe i.... fajnie było nie wiedzieć jaki to ból. Teraz myślałam,że to obkurczanie macicy mnie boli,ale się myliłam. To znaczy, też boli, ale... przy chodzeniu coś mi się w krzyżu przestawia, jak rękę przyłożę to czuć jak strzyka i jak siadam, schylam się,albo ucisnę to miejsce,to mnie boli, ból mi się rozchodzi po pośladku, biodrze , aż do kolana , bardzo podobny siłowo do tego bólu przy skurczach porodowych. Pytałam opiekinkę poporodową,mówi,że może się coś rozeszło i teraz trzeba czasu,żeby wróciło na swoje miejsce. Martwi mnie to,bo to jednak kręgosłup. Czasem skręcę głową,czy wyciągnę prawą rękę i odrazu czuję jak mi się z krzyża ból rozchodzi, przy karmieniu też mi chodzą te bóle, ale zacztnają się od skurczu macicy i dopiero lezie na plecy a od pleców dalej... Gdyby nie te plecy nic by mnie nie bolało :( ja już wczoraj nawet na zakupach byłam, tylko wlasnie plecy mi doskwieraly przy chodzeniu :( nawet jak na ubikacje siadam,to odrazu czuje jak bol sie rozchodzi ;/
 
reklama
Katja - kawa na ławę odnośnie tej wnuczki, nie sądzę, żeby kobieta miała złe zamiary, ale warto zawsze powiedzieć, żeby nie było niedomówień. Trzymam kciuki. Odnośnie zdjęć to możesz je spokojnie wysłać do jakiegoś czasopisma, jeszcze by Ci za to zapłacili :p

Karuzela - Jeżeli to Cię może pocieszyć to pomyśl, że poród już za Tobą i że dziecko jest całe i zdrowe, my te spakowane ciągle w tej niepewności....

Patuszka - te do kontaktu na komary owszem działają, ale nie radzę ich używać w pokoju malucha, jednak są to jakieś substancje, które zabijają nie tylko komary, ale widziałam też martwe obok biedronki, muszki itd. nie wiem jaki mają wpływ dokładny, ale ja bym nie ryzykowała.... Może taka zewnętrzna moskitiera ??

Kylesa - powodzenia na wizycie!!

Misia12 - oby dało radę SN ! Trzymam kciuki !!

Aga_k_m - a to z czego była ta bluzeczka,że została na żelazku taka guma ?? Domek super sprawa, ale chyba nie będziecie wieszać toporów na ścianie tak jak na tych zdjęciach ?? :D

Pumelova - karm i jeszcze raz karm !! Oby nie było tej żółtaczki !!

Joanna24 - W takim razie czekamy na wieści !

Paalina - a właśnie tak ostatnio się zastanawiałam co z tą dziewczyną co ma kota z Alice in Wonderland w avatarze :D Serdeczne gratulacje !! Teraz zdawaj relacje jak tam idzie karmienie i jak się czujecie :D

U mnie wczoraj cały dzień na nogach - szukanie kafelków, parkietu itd. i powiem, że niby fragment drewna a ceny z kosmosu.... muszę chyba poszukać bezpośrednio rzeczy od producentów, przez internet i popytać w tartakach bo przy takich cenach to się wprowadzimy za rok.
Dodatkowo dzisiaj dziewczyny dowiedziałam się, że za 2 miesiące ma być robiona w naszym wieżowcu winda i będzie ona przez 2-3 miesiące niedostępna. Mieszkamy na 9 piętrze... totalna załamka... w dwa miesiące na pewno nie skończymy remontu w domu, gdzie mamy zamieszkać i chyba do rodziców będę się musiała przenieść znowu na czas zrobienia tej windy bo gdzie się tarabanić na 9 piętro z dzieckiem i z WÓZKIEM.....
 
Witajcie.

Odebrałam wynik gbs i nie pisze na nim dodatni czy ujemny tylko pojedyncze. O co chodzi ? Mam czy nie mam paciorkowca? Jest mi smutno i becze bo już naczytalam się w Internecie o konsekwencjach :hmm:

Paalinaa gratuluję !!!
 
Witajcie.

Odebrałam wynik gbs i nie pisze na nim dodatni czy ujemny tylko pojedyńcze. O co chodzi ? Mam czy nie mam paciorkowca? Jest mi smutno i becze bo już naczytalam się w Internecie o konsekwencjach :hmm:
Inka, a masz może od spodem napisane na co jest wrażliwa bakteria ? w sensie wypisane nazwy substancji z antybiotyku i różne literki obok W lub S itd. ??

I przede wszystkim nie wpadaj w panikę bo wbrew pozorom dużo kobiet ma dodatni GBS, też się do tego grona zaliczam i trzeba tylko pamiętać, żeby od razu na porodówce powiedzieć, że się ma dodatni GBS. Spokojnie :)
 
Paalinaa mnie bolały plecy w sumie długo po porodzie, ale to przez zzo. Jakoś jedynie ratowałam się maściami przeciwbólowymi i w końcu przeszło.
 
Witajcie.:)

Paalinaa gratulacje śliczny maluszek.:)
Joanna kciuki za szybką akcję:)
Kylesa oczywiście kciuki za Ciebie również zaciśnięte.:)
Pumelova oby wynik był w normie i puścili was do domu.:) Fajnie z tą wagą oby u nas tak szybko poleciała w dół.;)
Aim tyle się mówi o znieczulicy, a tu taki przykład reakcji podziwiam jesteś jedna na milion !!:o
Misia kciuki również za Ciebie niech podejmą jakąś " męską" decyzję albo niech do domku wypuszczą.;)

Miłego dnia :)
 
Hej. Czytam ale odpisać nie mam weny :)
Wynik GBS odbiore w przyszłym tygodniu jak będę robić morfologie i mocz. Ale się nie stresuje:)
Paalinaa ale śliczny chłopczyk. Gratulacje.
Ale się szybko mecze. Pojechaliśmy wczoraj do centrum dziecięcego, OBI obejrzeć meble ogrodowe, jeszcze do Tesco ale musiałam wyjść usiąść bo nie dla mnie takie chodzenie jakoś z mężem nie umiem zakupów robić:D a pogoda była idealna bo lało :D w nocy spaliśmy przy zamkniętym oknie bo strasznie wiało i czułam jak ze mnie leci.
Obiad zjedzony, podłogi wytarte i mam chwilę wytchnienia bo zaraz jadę po starszą core. Od poniedziałku następny turnus jeździecki konny, fajnie bo cora ma zajęcia nie siedzi przed tv ale wozić muszę ja bo takie godziny ze mój w pracy.
 
reklama
Aim ale jaja [emoji16]

Paalinaa gratulacjeeeeee [emoji7][emoji7][emoji7]

Dzięki za kciuki dziewczyny! [emoji7] pomogly! Wód nadal malo 7 cm ale nie spadają, przeplywy gites, mały wazy ok 3200 no i lekarz mnie wpisal na poród 15go w sobotę [emoji3]
Nawet powiedzial ze moge probowac naturalnie ale juz tak sie przestawilam ze sama nie wiem co tu zrobic...
Jeszcze takie trudne sprawy to nie na mój łeb... [emoji3]
Tak ze wizyta 11go jeszcze kontrolna i jesli nic nie będzie się działo to za 2 tygodnie rodzimy... ufffffffff

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry