reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Curran piękne te twoje dziewczynki nmaja takie delikatniutkie buźki. [emoji3]
Pulmelova ja po pierwszym porodzie z nacięciem czułam się rewelacyjnie, byłam bez przeciwbólowych więc w tej kwestii nie pomogę
Coralic oczywiście gratuluje
Poród miałaś ekspresowy.
Czekamy na zdjęcia maleństwa.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)

Kolejna super nowina :)
Coralic super szybki porod tylko pozazdroscic :) Serdeczne Gratulacje I duzo zdrowka dla was :)

Pumelova fajnie ze maz byl przy tobie I widzial ile cie to trudu kosztuje..takie sytuacje zblizają..
Co do naciecia to ja po kazdym siku musialam przemywac to miejsce wodą I tak jak wyzej dziewczyny pisaly Tantum Rosa..Do kilku dni powinien dyskomfort minąc..

Curran_twins slodkie te twoje corcie I super ze w czwartek mogą juz wyjsc I w domu przywitac babcie I swietowac z bratem wakacje :)

Ja wczoraj troche przecholowalam z porzadkami..takze na wieczor byl bol brzucha I krocza..

A dzis sprawy urzedowe ehh..obym zalatwila to co musze zalatwic..

Wszystkim zycze milego dnia :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej z rana [emoji3]

Ile dobrych wieści od rana wyczytałam [emoji3][emoji106], suuuper!!!


Kylesa - cieszę się, że Cie wypuszczają. Kilka dni we własnym domku działają wzmacniająco [emoji3]


Curran_twins - ale cudnie, że Dziewczynki wypisują do domu [emoji323][emoji323][emoji323]. Prześliczne są [emoji7][emoji7]


Coralic - moja Droga - poleciałas z porodem expresowo [emoji106][emoji3]. Ogromne gratulacje [emoji3].
Świetnie ogarneliscie temat opieki nad starszym synem.
A powiedz mi, i jak z tym antybiotykiem? Udało się na wejściu do szpitala podać Ci antybiotyk, czy Małemu tylko zaaplikowano? Dużo zdrówka dla Was [emoji8].
Pochwal się jakaś fotka, i przedstaw nam swojego Przystojniaka [emoji4]


Pumelova - ja miałam 3 szwy. Ciągły i bolały kilka dni - najbardziej w 1 dobie po porodzie. Później to był tylko lekki dyskomfort.
Gratuluję pełnego sukcesu karmieniowego [emoji3][emoji122][emoji122][emoji122].
Mężowy poswietowal - i bardzo dobrze [emoji106]. Tez się bardzo dobrze spisał w trakcie porodu - i ma na świeżo trzy powody do dumy (Agatka, Ty, i On przy tym wszystkim), którymi będzie chciał się podzielić światu [emoji6].
Lepiej jak załatwi sprawy % teraz, niż macie go później wachac w domku [emoji1][emoji1][emoji1]. Choć i tak pewnie będziecie - bo takiej radości często towarzyszą toasty [emoji6].
Uważam, jak Saba, że takie chwile bardzo mocno zbliżają. Nie bój się o Wasze późniejsze relacje [emoji4]
 
Pumelova- No to juz macie z głowy...[emoji7] czekamy na to foto!

Coralic - gratulacje!!! Jednak Kasia nie jest tylko reguła szybkiego porodu[emoji16] mogą i inne Hihi [emoji257][emoji257][emoji257]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, nie ma co się nakręcać na komplikacje po CC. Po porodzie sn też można się "załatwić" na amen, tu nie ma chyba że któreś jest gorsze... Trzeba być po prostu dobytek myśli że poród, jaki by nie był, pójdzie dobrze. Bo komplikacje i problemy mogą być i po jednym i po drugim. Choć fakt że CC na życzenie to dla mnie abstrakcja.
 
Ja miałam 3 szwy i też bolało :)

Coralic gratuluję szybkiej akcji!!!

Curran no cudne dziewczynki :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova dzięki za info z ta heparyna. Nie wiem czy brać dziś, mam przez te cukrzycę i nadciśnienie. Super że masz mleko, martwię się bo moje cycki bez zmian poza kolorem :) co do szwów to czytałam żeby siadać na posladku że strony którego te szwy są i że można spiknąć octeniseptem, ale jak wiesz moja wiedzą jest czysto teoretyczna :)
Coralic no proszę dobrze ci to rozwarcie pomasowal, Hehe a to Ci niespodzianka, gratuluję.
Anita też ujowo spałam o 2 dopiero poszłam.
Całą ta noc była okropna. Nos mi się zatkal, u 3 mi się ulało, spałam na prawym boku i chyba już odzwiernk żołądka nie wytrzymał naporu. Do tego swędzi mnie brzuszek okropnie. I obudziłam się bo miałam koszmarny sen. Kuzynka chciała zabić mnie i dzidzia i przyjechała żeby nas zastrzelić. No i leje do tego, mam tylko nadzieję że tych 30stopni przez to nie będzie. Dobra wyzaliłam się to może jeszcze kimnę trochę. Będę myśleć o nowych forumowych maluszkach :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry