reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Pumelova ogromne gratulacje:* Kobiety są jednak niesamowite.Bardzo wiele potrafimy znieść aby wydać nasz mały cud na świat...Mam nadzieję,że nie będziesz długo cierpiała:* Czekamy na fotkę:) Dochodź do siebie:) Pozdrawiam
 
@pumelova gratulacje! !!!

Wracając do tematu ćwiczeń i diety. Nie mówię że trzeba się Katowac. Ja dwa lata temu zaczęłam treningi z moim trenerem który nie pozwalał się poddawać. Przez pierwsze tygodnie przeszłam katorge bo byłam nie dość że otyła to jeszcze w trakcie rzucania Palenia. ... trener nie pozwolił mi zrezygnować, pracy miałam bardzo dużo wsparcia . Zacznijmy od tego że ważyłam 96kg. .. trzeba było coś ze sobą zrobić. A początki są zawsze najgorsze. Miałam swoją specjalna dietę i 3 razy w tygodniu siłownia. W ciągu roku zrzuciłam 22kg. Dzięki wsparciu i motywacji [emoji5] później zaszłam w ciąże i przytyłam, muszę przyznać że nie dużo, coś koło 15kg . jak na ciążę bliźniaczą całkiem nieźle, bo myślałam że będzie jakieś 25+ [emoji16] początek jest zawsze trudny, i jest to katorga dla ciala i umyslu bo myslisz ze nie jestes w stanie zrobic 20 przysiadow i sie poddajesz. Dopiero po kilku tygodniach jak swobodnie robisz swój program do końca, czerpiesz przyjemność. Wiem coś o tym bo sama się z tym zmagalam.

Sent from my SM-J320FN using Forum BabyBoom mobile app
 
Pumelova jejciu gratulacje, jak już zazdroszczę ze już Tuliszków malutka :)

Liluli Kasia w to też nie wątpię. Ale w tym przypadku również wole moją mamę. U nas wszyscy zawsze zdrowi, bez nadwagi, mama roznorodnie gotowała. Za to teściowa tlusto, mięso codziennie, mój Kuba już od małego (zdjecia) widać że był "dobrze " karmiony" bo grubiutkie dziecko to zdrowe dziecko. Albo widzę jak ona teraz je, niby warzywa ale oczywiście z smażone, i do tego takie wielkie porcje, a potem słyszę ze schudnąć nie może bo już metabolizm nie ten...
Teraz ja gotuję, nie zawsze jest mięso, do tego tym bardziej nie jest smażone. Kuba zrobił się bardziej zbity, i często robię kremy, zupy, jakieś zapiekanki warzywne, mięsne. Roznorodnie.

A tu moją mamą z 14 letnią siostrą
1498572754-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Pumelova GratulCje! :)
Nie miałaś zzo?
Do nacięcia tez nawet miejscowo?
Ważne, ze masz juz za soba! Wracaj do siebie szybko! ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pumelova serdecznie gratuluję!! Jeju jeszcze wczoraj nie pomyślałaś nawet ,że dziś będziesz tuliła swoje szczęście! <3 Szybko poszło, super! Zdrówka dla Was dziewczyny!
Czekamy na foto.
 
Do góry