reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Oczywiście pisząc mojego ostatniego posta chciałam się zwrócić do Monti i Olisii ale mój telefon wiedział lepiej co chcę napisać no cóż.
Łączę się w bólu z tymi co nie śpią ja mam tak często. Piszecie tak o swoich objawach zbliżającego się porodu więc i ja zaczęłam się doszukać u siebie i u mnie w zasadzie to cisza.
Jakieś tam stawiane macicy ale to normalne. Wizyta dopiero 27.06.
Misia12 jak też mam już krótkie pazurki pierwszy raz od bardzo dawna mam swoje i myślałam że płytka będzie w gorszym stanie ale jest ok.
Tymuniek zazdroszczę że już będziesz tulila swoje maleństwo z kolei nie zazdroszczę warunków
Paninka87 miłego dnia w zoo.
Lilith fajna kołyska.
Super by było gdyby obraz zrobili Tobie tą przepuklina za jednym bólem.
My przed ciąża wydaje mi się że byliśmy bardziej wylwni więcej przytulasow i czułych słówek a teraz mój A obchodzi się ze mną jak z jajkiem już nie wspomnę o sexsie. Całkowity celibat od połowy ciąży nsrazie go nie namawiam ale pod koniec może go przekonam w sposobie na przyspieszenie.
No nic będę liczyć barany może zasnę.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia gaviskon to butlami wypijam hihi. Juz myślałam, że minęło bo mocny miałam cała ciążę i zaś..
Nóg współczuję, tez mam tą dolegliwość. Zaczyna się już wieczorkiem niestety..


Linoone bardziej boje się welfronu w rękę aaa, szczególnie ze zawsze mi żyły pękają.. Ogólnie mam z nimi problem. Przy 1 cc zewnatrzoponowka nie zaskoczyła do tego wiec cięcie na żywca ale tak, miałam już 3 i o dziwo nie czujesz.. Gorsze jest psikanie tym zimnym. Jedno znieczulenie było też na skurczach mocnych i tez nic, one wszystko tuszuja.


Emol u nas przez wspomaganie był codzienny sex a brzuch mam duży i jak się chce to nie ma problemu i w kilku pozycjach. Twoja lubiana ale na chwile bo nogi mam teraz leniwe haha.


Tea uważaj, nie chciej cc. Fajnie się już szykuje u Ciebie to może poleci ekspresem.


Inka odpoczywaj wiec jak najwięcej.


Maziajka smaka robisz, zjadlabym bardzo chętnie mmmm



Pumelova to racja akurat.
Proszę:
Zobacz załącznik 810794



O.isia no to oszczedzanko. Waga Oki, na siatkach jak wychodzi??


Liluli ooo to już niedługo. Zalujesz??




U mnie Lipka..

Szyjka co prawda 2cm ale tak samo twarda i mega mocno trzyma bo nijak nie idzie wsunąć choć opuszka.. A próbowała lekarka się wcisnąć.. Wiec masażu nie będzie. Ani też cewnika i porodu SN, chyba że jakimś cudem rozleze się przed cc.
Przepływy i ogólnie wszystko super.
Mała wysoko, mimo iż brzuch opadł..daleko od szyjki niestety.. Skurczy czy twardnien nic..
Waga około 2900, wiec juz nie leci jak szalona na wadze.

Zdecydowaliśmy się na cc naturalna.

Mówiła, że akurat robiła przed wizytą z nami i babeczka była zachwycona. Moj będzie mógł nagrywać od początku.
I uwagaaaa jak się uda, to od razu zrobi mi przepukline - tu jestem megaaa happy!!
Nie sprawdzałam jak na siatkach wypada. Ale mnie tym zaciekawilas więc sprawdzę sobie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tymuniek, Aha, trzymajcie się w tych szpitalach!

Lilith, ja nigdy wenflonu nie miałam, ja ogólnie nigdy nie byłam w szpitalu.. Więc w sumie najbardziej przeraża mnie fakt, że będę tam musiała siedzieć przez te kilka dni (oby jak najkrócej!), niż wizja samego porodu czy kłucia gdziekolwiek.. Na serio, ostatnio ryczałam mężowi, że nie chcę do szpitala, że będę rodzić w domu ;)
 
Hej


Witam sie na rowny tydzien przed CC .Sny szpitalne juz mi sie wlaczyly maskra! W dzien luz ale wlasnie noce najgorsze bo sie wlacza myslenie.

Misia super ze z Misiem ok.Paznokcie i tak piekne:-)

Linoone wow nigdy w szpitalu nie bylas to Ty okaz zdrowia zazdroszecze:-)

Tymuniek fujj co to za szpital....
Kurcze juz jutro bedziesz miala mala przy sobie!!


Aha no u nas w szpitalu podobno dobre jedzenie zobaczymy co bedzie... Ale ja to krotki pobyt wiec przezyje Ty masz gorzej .


Aniek mnie nie boli jak chodze tylko jak dlugo wlasnie na nim leze pewnie ciezar za duzy juz.


Agakm hahaha Twoj rozwalil system tym jestes tlusta;D :D


My z mezem jestesmy rownolatki a zwiazaek mam taki wloski jak sie klocimy leca talerze haha;D ale szybko sie godzimy i jest mega dobrze.
Maz najczesniej mowi do mnie kochanie a ja do niego po imieniu ale zdrobniale.


U nas dzis piekna pogoda trzeba to wykorzystac kocyk i nad jeziorko;-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, hej [emoji3]

Obudziłam się po 6:00 - i uwaga od 00:00 nie miałam żadnej pobudki [emoji4]

Aha - dobrze, ze jesteś w szpitalu pod kontrolą. Jesteś już w bezpiecznym terminie, także... Będzie dobrze [emoji4][emoji110][emoji110].


Tymuniek - trzymam kciuki za jutrzejszy dzień.
Ten syf zgłosiłabym na obchodzie, a co!


Aniek - moja kuchnia jest z tych klasycznych i uniwersalnych. Przerobiłam wiele opcji kolorystycznych - rok temu uparlam się na czerwono-czekoladowa, później była czerwono - szara . Biała była na "dzień dobry", a jak przyszło do zamawiania najwięcej do powiedzenia miał mój mężowy, i powstał nam wspólny kompromis [emoji3].
Szarości są w połowie domu, druga połowa to drewno (różne odcienie dębu). Schody wewnętrzne też będą (przyjdą za tydzień - półtora) z szarego granitu. W ogóle kocham szarości, i nie mam zamiaru ukrywać się z tą słabością [emoji1].


Paninka - obyś szybciutko ogarnęla kolejki w zoo, powiem Ci, że w święta jest tam masakra jakaś. Później ogród japoński?


Tea, Aniek - dobrze poglowkowalyscie biorąc sobie młodszych chłopów [emoji3]. U mnie 5 lat różnicy - starszy jest mąż, przez co i ja szybciej doroslam [emoji6].
Tea - i ja jestem uczuciowo lekko zablokowana. Słowo "kocham" jest u mnie na wagę złota. Nie szastam nim. Jedynym facetem, któremu to powiedziałam (poza tata, ale to zupełnie inna miłość) jest mój mąż, i to dluuuugo na to czekał [emoji6].
Lubie się tulic, ale w prywatnych ścianach, nie lubię pokazowego okazywania sobie uczuć w miejscach publicznych [emoji6], także nie jesteś sama w tego typu relacjach [emoji6]
Ty tam troszeczkę uważaj na siebie. Plan zakupowy masz całkiem spory, a już doskwieraja Ci skurcze. Seksszenie zostaw na czas pozakupowy [emoji6]


Maziajka - to i u Nas włoskie temperamenty [emoji1][emoji1][emoji1].
Korzystaj z pogody ile wlezie, nalykaj się i promieni słonecznych i świeżego powietrza, co byś później mocno spała i nie męczyly Cie koszmary senne [emoji3]
 
Dziękuję za życzenia udanej imprezki :D szama była extra, o północy urwaliśmy się do domu bo już mnie pupa bolała z siedzenia ;-)
uwielbiam te teksty 'ale Ty masz ten brzuch już wielki!' albo 'urósł Ci brzuch!' haha no nie będzie mniejszy przed porodem :D

Inka hahaha dobra historia z tym telefonem :D

Kasia831 bardzo ciekawe obyczaje w tych waszych knajpkach :p w sumie to mega oszczędność przynieść alkohol do restauracji ale jakoś sobie tego nie wyobrażam :D

misia ważne że już po :) ten mój kumpel też należy do większych gości - znieczulenie miejscowe na niego nie zadziałało więc musiał mieć narkozę :D
uuu jaka zmiana paznokci! jak ja po 4 latach skróciłam na takie to mnie opuszki bolały od dotykania hahahaha

aga km jak słodko <3 uwielbiam ten luz który towarzyszy udanym związkom :)
wypoczęłaś sobie? mąż podołał zakupom? :D

Monti ja Ci powiem że tak od 2 tygodni codziennie ucinam sobie popołudniu drzemkę, więc też czuję że sił mam mniej. Ale puki nie doskwierają mi bóle po chodzeniu to korzystam z pogody - oby jak najdłużej

Olisiaa gratuluję zdanych egzaminów :) leż dużo i odpoczywaj żebyś za wcześnie nie urodziła! aż dziwne że Cie do szpitala nie wysłała (leżałam na sali z taką dziewczyną 34-36 tc bo jej sterydy podawali ale nie pamiętam w sumie czy był jakiś inny powód, może)
moja miała w 35 2400

Jesli chodzi o dentystę to ja z tych co jadą bez znieczulenia :p ja na kanałowym muszę czuć jak wyczyści do końca że mnie nic nie boli :p
oo tak jak Linoone - bardziej mnie boli zastrzyk przy znieczuleniu niż ząb, serio! [raz miałam i więcej nie poprosiłam]

ewella mąż pracuje w święto? a co robi Twój mąż? myślałam że coś informatycznego? szacun że czytasz książki, ja od miesiąca męczę jedną a uwielbiam czytać ale od razu zasypiam :D

Liluli w dzień niepodległości! :D super :D odliczania czas start!!! stresujesz się? (ulubione pytanie wszystkich moich znajomych)

tea każdy związek inny ;-) ważne że jesteście szczęśliwi! mam nadzieję że w nocy było w porządku i nie męczyły Cię skurcze :* o któej wraca mąż? miłego witania!

Lilith super ten kosz :) bardzo ładny :) u mnie skończyło się na zwykłym łóżeczku, a chciałam też coś mniejszego ale zdecydowałam się na jeden porządny materac, szkoda mi było kupić drugi
a masz takie bóle miesiączkowe? ciekawa jestem co to za bóle :D
super jakby Ci zrobili przepuklinę!!
co do wenflonu - jak miałam 2 razy łyżeczkowanie to to co pamiętam z całego zabiegu to właśnie ten cholerny wenflon, boli to jak pieron

saba17 ja też się nie lubię na fotkach więc mam stresa przed oglądaniem ;p gratuluję ślimaków! i miłego przemeblowywania :-)))
haha jak z jajkiem - znam to, mój też tak ma. ale to słodkie :)

Chybra cieszę się że wizyta udana :):) i że jesteś spokojniejsza. mam nadzieję że ja po mojej też będę :p bo narastają we mnie pytania :D

Paninka dobrze że się udało zdążyć z prezentem :) ja teraz jak mam czas to o dziwo, bo nigdy tak nie robiłam, mam już kupione wszystkie prezenty na czerwcowe imprezki i już planuję na lipcowe. żeby się potem nie gonić :)

Tymuniek kciuczki za szczęśliwe cc! :*

Katja nie wiem ile, oglądać mamy wstępnie jutro albo w środę - ale kiedy będą gotowe nie wiem, bo mi to robi znajoma która ma swoje studio jako prezent więc się nie upomnę bo mi głupio :p [chciałam zapłacić]

aha83 trzymaj się tam, daj znać jakby Cię planowali już konkretnie! :)

Aniek baw się dobrze na procesji! haha ;) a co ze szpitalem w końcu, zostaje ten który chciałaś?

Maziajka tydzień! kurczaki :) ale fajnie!

PYTANKO! Która wie jak funkcjonuje KURIER INPOST? bo jutro ma przyjść paczka do biura męża a on ma wolne i nie wiem czy inpost przyjeżdża drugi raz w inny dzień czy coś? bo nie ma komu zostawić, nie znają się z innymi firmami obok..
 
Witajcie z rana ;)

Ja dalej po malowaniu nieogarnelam..Brat sie wczoraj przeprowadzal I troche mu pomagalam..(odkurzylam I umylam podlogi) na nic wiecej sil nie mialam..
Teraz zabieram sie za ogarniecie rybkowego akwarium i przemycie drzwi..a o 10 na miasto odebrac przescieradla dla dzidziusia I pokupic stanik do karmienia..Pozniej mam spotkanie z kolezankami..jestesmy do jednej z nich zaproszone na chinskie zarelko..a ze to Chinka to licze ze bedzie pysznie.. ;)

Tymuniek powodzenia..jutro juz utulisz malenstwo..co do warunkow wspolczuje..sama zwracam na takie rzeczy uwage..

Aha I Maziajka za was tez 3mam mocno kciuki..
A zaraz potem za ciebie Lilith :) ten kosz dla bobasa super :)

Olinka gratuluje wynikow..mam nadzieje ze I moje beda pozytywne..

My z moim czasem powiemy sobie cos milego typu serce, ale przewaznie wolam go - stary..Moze nie jest to jakos super..ale tak sie przyjelo a on wie ze go kocham..On znowusz okazuje swoje uczucia takze w dziwny sposob bo zazwyczaj jest to mocny klaps albo uszczypniecie za posladki.. ;)
Mam podobnie..przy nim czuje sie bezpiecznie..dlatego niewyobrazam sobie by go zemna przy porodzie nie bylo..

Misia szybkiego powrotu do formy dla misia :)

Paninka podoba mi sie za kazdym razem twoj stroj ciazowy..masz dobry gust ;)

Megan tu dawna nie bylo..a I AAggaa cos sie malo udziela..dziewczyny co u was?

Palinka jak tam samopoczucie?

Tea byc moze I u ciebie akcja sie rozkreca.. ;)

Po pierwszym porodzie i ja mialam problem z hemoroidami..ale szybko minąl I byl bezbolesny..na poczatku ciazy znowu mnie dopadl ale poradzilam sobie..a teraz nie dosc ze spora sprawa to bolesna..mam nadzieje ze sie uporam z tym przed porodem..

Aniek42 niezle z tym facetem.. ;) moze teraz nie bedzie z nim wiekszych problemow co zbiorek pieniedzy..A co on sobie pomyslal jego sprawa..ty wiesz jak bylo i jest i niema co wnikac.. :)

Wszystkim kuleczką zycze milego dnia ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelova inpost nie przyjeżdża powtórnie tylko zostawia paczkę w najbliższej placówce inpost. Powinni wysłać maila gdzie zostawili paczkę.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_7826.jpg
Lilith :) Twoje metody na rozwarcie slyszalam ale brzmi to jak gwarantowany rozstroj zoladka hihi :)
Temat kuchni, moja to klasyczna biala ala angielska podciagnieta pod prowansalską. Uwielbiam ją więc się pochwalę , zyczac z niej milego dnia wszystkim i zapraszam na herbacie :)
Katja.
 

Załączniki

  • IMG_7826.jpg
    IMG_7826.jpg
    107,1 KB · Wyświetleń: 720
Do góry