reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka już wiem że wszystkie egzaminy zdalam, przed chwilą koleżanki do mnie pisały. Jestem szczęśliwa.
Po wizycie hmmm niezbyt optymistycznie
Szyjka miękka i skrócona, lekarka mówiła że gdyby mocniej i głębiej mnie zbadała byłaby w stanie dotknąć pęcherz płodowy.
Mam się oszczędzać, nie sprzątać, dużo leżeć, zero przytulasow. Najbliższe dwa tygodnie mam mieć leniwe, a później już co ma być to będzie bo wejdę w skończony 36 tydzień, czyli bezpiecznie.
Mała na 34 tydz ma ok 2200g.
Ile wasze bobasy miały w tym czasie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti ja z dentysta mam tak samo [emoji23]
Jeszcze dobrze nie wejdę do gabinetu, a juz "znieczulenie poproszę" [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Olisiaa - no to gratulacje!!!
Nie podam Ci dokładnej wagi mojej córy w 34 tc, ale w 32+4 ważyła niespełna 1900 g - i byla typowym sredniaczkiem


Lee - to ja jestem wytrzymała na fotelu dentystycznym. I większość wizyt przeżyłam bez znieczulenia [emoji14]
 
Olisiaa gratuluję zdanych egzaminów :)
Moja w 35+2 ważyła 2600 :) teraz już więcej pewnie :)

Monti ja akurat z tych co nie biorą znieczulenia u dentysty, chyba, że wyrwanie zęba to wtedy a czeka mnie to po porodzie ;)

Pumelova miłego wieczoru, smacznego :D

Integral super, że jesteś zadowolona z remontu, a do sprzątania masz rację zagon rodzinkę :D

Ja dzisiaj dwa spacery zaliczyłam, zrobiłam babkę z truskawkami- podobno bardzo dobra ;) opinia męża i siostry :p a teraz książka na wieczór bo mąż jutro do pracy i juz poszedł spać.

Spokojnego wieczoru :)
 
My po wizycie,Szymus wazy 2700 g i sie nie obrocil. Takze CC na 4.07.
Gbs ujemny [emoji4]


Integral super,w koncu masz okno [emoji4]

Aga k_m to dostalas komplement na sam poczatek [emoji12]

Misia to jutro maz pewno do domu wroci.

Maziajka mnie tez lewe biodro boli ale jak juz wstane to przechodzi bol.

Aniek pan tez chcial zachowac klase [emoji23]

Pumelova udanej imprezki [emoji6]

Olisia gratuluje zdanych egzaminow i wizyty [emoji4]

 
Ja u dentysty zawsze bez znieczulenia! Bardziej się go boję niż bólu [emoji12]

Integral, super! [emoji4]

Olisia, gratki! [emoji4]

U nas też brak jako takiej czułości. Raczej traktujemy się po kumplowsku, nie ma misiaczków czy koteczków.. ale kochamy się bardzo [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cały dzień leżę,nic nie robię,skurcze na zmianę z fikaniem małej,znów chyba nogę włożyła w bok z prawej strony,tego nie lubię ,do tego mnie przeczyscilo,troszkę się boję dzisiejszej nocy ze wrócą te skurcze A ja sama z 2 dzieci,ale jutro już wraca mąż,nie mogę się doczekać przytulaskow i masażu,a i skurcze przy nim będą nie straszne[emoji13]
Integral my w poprzedniej ciąży wprowadzalismy się 15 czerwca na nowe mieszkanie,cały dzień przewozenie mebli,sprzatanie,rozpakowywanie pudel itd.nadal nie wiem jak to zrobiliśmy w 1 dzień,a za tydzień byłam już w szpitalu,30ego miałam cesarke,teraz sobie takiej jazdy z remontem nie wyobrażam
Olisiaa gratuluję zdania egzaminów
Moja mała w 34+4 wazyla 2300G
Misia dobrze że mąż już po
Tak piszecie o relacjach małżeńskich,u nas jest nieco odwrotnie,to mąż jest wylewny uczuciowo,ciągle chce się przytulać,tu klepnie,tam poglaska,ciagle słyszę jaka piękna jestem i jaki on dumny a ja raczej z tych zimnych osób,mnie nawet ciężko jest kocham powiedziec,nieraz były już spiecia o to ,ale taka moja natura,próbuje to zmienić,za to jak chcę mnie wkurzyc to mnie wyzywa od starej sypiacej się baby heh,mądry bo o 6 lat mlodszy,jedyne co mnie wkurza a mężowi się nie dziwie ze przeszkadza to niskie libido u mnie[emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia gaviskon to butlami wypijam hihi. Juz myślałam, że minęło bo mocny miałam cała ciążę i zaś..
Nóg współczuję, tez mam tą dolegliwość. Zaczyna się już wieczorkiem niestety..


Linoone bardziej boje się welfronu w rękę aaa, szczególnie ze zawsze mi żyły pękają.. Ogólnie mam z nimi problem. Przy 1 cc zewnatrzoponowka nie zaskoczyła do tego wiec cięcie na żywca ale tak, miałam już 3 i o dziwo nie czujesz.. Gorsze jest psikanie tym zimnym. Jedno znieczulenie było też na skurczach mocnych i tez nic, one wszystko tuszuja.


Emol u nas przez wspomaganie był codzienny sex a brzuch mam duży i jak się chce to nie ma problemu i w kilku pozycjach. Twoja lubiana ale na chwile bo nogi mam teraz leniwe haha.


Tea uważaj, nie chciej cc. Fajnie się już szykuje u Ciebie to może poleci ekspresem.


Inka odpoczywaj wiec jak najwięcej.


Maziajka smaka robisz, zjadlabym bardzo chętnie mmmm



Pumelova to racja akurat.
Proszę:
Katie-Crib-Black.jpg




O.isia no to oszczedzanko. Waga Oki, na siatkach jak wychodzi??


Liluli ooo to już niedługo. Zalujesz??




U mnie Lipka..

Szyjka co prawda 2cm ale tak samo twarda i mega mocno trzyma bo nijak nie idzie wsunąć choć opuszka.. A próbowała lekarka się wcisnąć.. Wiec masażu nie będzie. Ani też cewnika i porodu SN, chyba że jakimś cudem rozleze się przed cc.
Przepływy i ogólnie wszystko super.
Mała wysoko, mimo iż brzuch opadł..daleko od szyjki niestety.. Skurczy czy twardnien nic..
Waga około 2900, wiec juz nie leci jak szalona na wadze.

Zdecydowaliśmy się na cc naturalna.

Mówiła, że akurat robiła przed wizytą z nami i babeczka była zachwycona. Moj będzie mógł nagrywać od początku.
I uwagaaaa jak się uda, to od razu zrobi mi przepukline - tu jestem megaaa happy!!
 

Załączniki

  • Katie-Crib-Black.jpg
    Katie-Crib-Black.jpg
    338,7 KB · Wyświetleń: 544
Montowane łącze się w bólu u mnie w szpitalu też nie ma co liczyć na znieczulenie ponieważ nie ma anestezjologow.
Integralną super że okno wstawione i będzie sypialnia.
Misia12 szybkiego powrotu do zdrowia dla męża.
Tea może sprawdź te skurcze na IP u mnie dwa porody i żaden nie rozpoczął się od odejścia wód miałam przebijany pęcherz płodowy, a porody zaczęły się od skurczy.
Antek fajna historia z tym gościem ciekawe czy nie pomyślał że kobieta w ciąży go podrywa.
Oliwia gratulacje egzaminy już za tobą więc się teraz oszczędzaj.
Mój synek w 33 tygodniu 2300g.

Pumelova , Katja ciekawa jestem tych waszych fotek ja się nie zdecydowałam nie lubię swoich zdjęć.
Ja chyba wygrałam walkę ze ślimakam opuściły po soli więc super. Mój luby ma trochę urlopu bo ma mnóstwo zaległego i spędzamy czas razem i po mału robimy przemeblowanie w sypialni (musimy ulokować
łóżeczko).
Miłego wieczoru.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po raz pierwszy w tej i poprzedniej ciąży jestem po wizycie w pełni usatysfakcjonowana :-) :) Dr odp na wszystkie moje pytania . Ilość wód duża, łożysko w 2 stopniu, waga synusia jak na 34 tydz ok 2,5 kg, a moja 69, czyli moja waga ruszyła o cały 1 kg (+8 kg) :-p Aa no i szyjka skrócona i zmiękczona. Za 2 tyg ostatnia wizyta, a za kolejne 2 termin, ciekawe jak to się ułoży, czy dr mnie weźmie na wywołanie czy da mi chwilę aby sama się akcja zaczęła. Tak czy inaczej zczaiłam jak to już niedługo. Ale mam być zamiar już do końca spokojna ;-) ;)

Heh my uczuciowo z tych " ty dziodu" co się biją, wyzywaja, ale się uwielbiają i nawet podczas wyjścia do sklepu czy pracy tęsknią za sobą:-p Chociaż mąż często mi mówi, że mnie kocha i takie tam, ja mam z takimi słówkami problem.
Dobranoc ;-) ;)
 
Do góry