reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Jeśli chodzi o kawę, to ja mogłabym spokojnie nie pić wcale, ale lubię ten poranny rytuał :) poza tym u mnie zapobiega zaparciom i podkręca metabolizm. Ja codziennie piję jedną z ekspresu, z mlekiem, cappuccino albo latte. Nie wiem jak w trakcie karmienia, ale zobaczę czy taka ilość będzie jakoś negatywnie oddziaływać na maluszka. Jak tak, to sobie odpuszczę. Ale nie wiem co będę wtedy pić, bo za herbatą, oprócz mięty, nie przepadam.

Filmik obejrzę jutro bo coś czuję że to wyciskacz łez, a nie chce się znowu rozklejać przy mężu ;)
Moj maz na imprezie firmowej to bez oporow moglam ogladac i ryczec;)
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje Waszej porady.
Jestem juz w 20 tc i wlasnie od kilku dni czulam sporadycznie takie dziwne skurcze( jakby twardnienie), jakies 5 cm pod pepkiem, ale poczytalam troche i uznalam ze to moga byc te skurcze alvareza czyli normalne. Ale juz 2 godziny teraz leze i zaatakowalo mnie to juz 6 razy, myslicie ze to normalne?
 
Monti uwielbiam kawę, mocna parzona ale z mlekiem. Piłam na Kubki nie filiżanki z 6 dziennie. Na początku ciąży przeszłam na bezkofeinowe siki., tak robiłam co ciążę. Ale od 16 tygodnia albo 18 pije jedna kawę dziennid,po obiedzie około 18. Słabsza niż wcześniej oczywiście.

Misia 26 to baaardzo dużo! Jak czulas się po??

Pola juz zrobione, leży w lodówce.
Chyba tez bym wolała by zabrała.. Później chciałabym pożyczać a na pewno bardzidj własne posiadać :)
 
Maziajka - sliczna ta sukienka :) :D akurat to mi sie rzucilo w oczy a na reszte odpisze jutro bo dzisiaj mialam taki intensywny dzien , cigale gdzies cos z kims i przed chwilą z Kamilem wrocilismy do domu , wzielam od razu prysznic i do wyrka bo jestem mega zmeczona :D takze wybaczcie :* jutro doczytam co tam naskrobalyscie i sie odezwie :) kazdej zycze przespanej nocki , dobranoc :*

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny potrzebuje Waszej porady.
Jestem juz w 20 tc i wlasnie od kilku dni czulam sporadycznie takie dziwne skurcze( jakby twardnienie), jakies 5 cm pod pepkiem, ale poczytalam troche i uznalam ze to moga byc te skurcze alvareza czyli normalne. Ale juz 2 godziny teraz leze i zaatakowalo mnie to juz 6 razy, myslicie ze to normalne?

Mimi ja bym pojechala na ip, dla swojego spokoju na wszelki wypadek, jak cos niepokoi zawsze lepiej sprawdzic.

Lilith dokladnie tak pomyslalam, niech sie tesciowa nacieszy, ja najwyzej za jakis czas jak jej sie opatrzy pozycze na troche;)
 
Hehe dziewczyny 26 ale nie olimpijskich :) wg mnie to bardzo mało. Normalnie się czułam, od wczoraj podbrzusze mnie troszkę bolało po basenie jeszcze z raz i przeszło. Chociaż w trakcie pływania uczucie dziwne. Ciekawe czy będę mogła w czerwcu popływać, jak na przykład jest taki upał 35° to nie ma nic lepszego. Muszę popytać jak to wygląda jeśli chodzi o niemowlaki, wiem że na pewno są zajęcia bo widziałam jak takie maluchy pływają. Super to wygląda.
Mimi jak boli bardzo to trzeba jechać na IP. Najwyżej cię odesla do domu.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet85 nie mam żadnych skurczy, biorę 1 magnez dziennie, ostatnio badalam i mam w normie:)

Lilith taka szeroką sukienkę mam:D jak założę cokolwiek innego to mi odstaje bo mam większy niż biust:p
Daj znać czy wyszedł lion!

Monti ja w ciąży nie pije, tak wcześniej to tylko w pracy rozpuszczalna:)




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kawę teraz pijam codziennie, o połowę słabszą niż wcześniej.
Co będzie po porodzie to się zorientuje później :)
Pływanie to zależy ile się wcześniej pływało. Dla części bez ciąży 26 będzie dużo, a dla części w ciąży 50 będzie akurat lub mało. Ważne żeby się nie przeforsować :)
 
reklama
Hej babeczki ja dziś wstałam o 4:30z ogromnym skurczem łydki :szok: ból wrrrr.Nie mogłam zasnąć więc wstałam zrobiłam obiad na dziś i jutro plus wątrobka z indyka nie jadłam ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi spróbować.
Jade na sesje ciążowa z młodym ciekawa jestem jak wyjdzie:)
Wczoraj byłam u fryzjera chyba coś nie do końca mnie zrozumiała ale cóż bywa :evil: żeby wasze tempo nadrobić musze poczytać sporo:)
Aha dbaj o siebie kochana :)
Monti co do picia kawy ja np. Nie pije bo nie chcę doprowadzić do nadciśnienia zamieniłam na Inke z cykoria i pije z mlekiem ale też nie codziennie.
Lilith co za choroba cię tak trzyma?
 
Ostatnia edycja:
Do góry