reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny mam dziś mase rzeczy w ciągu dnia także nie uaktywniam się, pokój malowany skończony i bardzo mi się podoba, rolety też są, karnisze właśnie są zakładane. Także z grubsza już większość jest zrobiona :) jeszcze zasłony, naklejki i dywanik i koniec :D jutro też dzień z wieloma zajęciami, od pon wracam do pracy to wtedy w przerwach coś będę pisać :)
 
reklama
Aga k m puki co się nie wybieram na wycieczki :D ale z pewnością tam wrócimy :)

AIM pochwal się pokojem :D

Ale tu dziś cicho! Widać że ostatki:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo coto za przepis na liona?? Nie znam a moje dzieciaki uwielbiają, podeslesz prisze??


Z tym tsh tez maja normę do 2,5 max.. Lekarze to wogole patrzą na normę labo dla normalnych gdzie mam albo 6 albo 4,5.. Ale w szpitalu wiedzą. Oni nie szaleją bo hest trochę podniesiona, dopiero jak sporo wiec zobaczymy co teraz powiedzą.

Co do włosów wczoraj nalozylam srebrny toner i dupa, włosy nie zlapaly.. Zrobię wiec mieszankę fiolet niebieski ponownie a niedługo zaś farbowanie bo odrost tak szybko nowy się robi.. I ciężej wrócić do białego z czarnego.


Kupiłam dziś materiały dla małej, jutro będę szyć bo dziś już czasu zabrakło..
 
Cześć Dziewczyny, ja dziś ostatki spędzam samotnie. Córa śpi, mąż u kumpli - niby przeprowadza kumpla ale wiadomo jak to się skończy %%%. Ostatnio rzadko wychodził więc już siedziałam cicho - niech ma coś od życia. Ja za to położyłam Lenę i wstawiłam dwie zupy: pomidorową (na życzenie córki) i barszcz czerwony(na życzenie męża).

Zupy się pitraszą a ja idę farbować włosy. Tak dla poprawy humoru.

Miłego wieczoru :*
 
Morela no tak to jest ;-) ale spokojnie, my sobie tez w koncu odbijemy ;-)
Spotkamy sie wszystkie gdzies w polowie " drogi" hehe i zrobimy mega bibe :-D

Powiem Ci, ze szalejesz z tymi zupami, dobra zona z Ciebie, mnie dzis maz chcial uprosic na kopytka z serem ( znowu) ale nieee juz mi sie przejadly wiec ni ma :p hihihi
Jaki kolor robisz?

Lilith cos mnie kusisz z tym szyciem, chociaz nigdy w rece maszyny nie mialam... Ale korci mnie jakas piekna poszewka itp ymmmm ;-)


A co do ostatkow, to ja tez praktycznie sama, moje chlopaki juz chrapia w pokoju obok. Zostalam tylko ja i moj grzybek :-/ wiec zrobie sobie romantyczna nasiadowke w korze debu :p
 
Morela no tak to jest ;-) ale spokojnie, my sobie tez w koncu odbijemy ;-)
Spotkamy sie wszystkie gdzies w polowie " drogi" hehe i zrobimy mega bibe :-D

Powiem Ci, ze szalejesz z tymi zupami, dobra zona z Ciebie, mnie dzis maz chcial uprosic na kopytka z serem ( znowu) ale nieee juz mi sie przejadly wiec ni ma [emoji14] hihihi
Jaki kolor robisz?

Lilith cos mnie kusisz z tym szyciem, chociaz nigdy w rece maszyny nie mialam... Ale korci mnie jakas piekna poszewka itp ymmmm ;-)


A co do ostatkow, to ja tez praktycznie sama, moje chlopaki juz chrapia w pokoju obok. Zostalam tylko ja i moj grzybek :-/ wiec zrobie sobie romantyczna nasiadowke w korze debu :p
Romantyczna nasiadowka [emoji38]

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kochane [emoji3]

Katanka i ja się obsmialam z opisu Twojej wczorajszej randki [emoji1]. Mam nadzieję, że nie doszło do żadnych "pikantnych" szczegółów [emoji6]


Morela - też miałam do dupy ostatki, z tym, że to ja odplynelam ok.21:00 na cacy, a od 15:00 leżałam i oglądałam zaległości na vod. Lekką spine z mężem zaliczyłam (o płytki w WC i kuchni), a że młoda była znowu u Teściów, wiec mój stary honorowo omijal mnie łukiem, i dopiero po 20:00 jak przywiózł Jage i prosiaka sytuacja uległa poprawie. Tyle, że o 21:00 już mnie "nie było" [emoji19].
Uwielbiam barszcz czerwony [emoji3]. Ostatnio miałam botwinke [emoji6].


Lilith - srebrny kolor? Ojjj szkoda, że nie załapał. Ale mix, który szykujesz też brzmi ciekawie [emoji3]


Aim - To Wy już prawie na finiszu z gniadkiem dla Juniora [emoji6]. Pochwal się końcowym efektem.
Szybko Ci ten tydzień upłynął. Powodzenia na egzaminach i..spokojnie w pracy [emoji5]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny! Wczoraj się nie odzywam, bo miałam pracowity dzień:) najpierw u mnie w domu pokaż thermomixu (specjalnie na prośbe tesciowej, która go zakupiła), więc trzeba było ogarnąć chatę;) a później pojechaliśmy do znajomych, gdzie nasza cora bawiła się z psiapsiolka a wszyscy (oprócz mnie) popijali piwko (chlip chlip:). Skończyło się na tym, że prowadziłam jak wracaliśmy, a że mieszkam w centrum, to w sobotę wieczorem nie są się wbić nawet szpilki, więc towarzystwo wysadzilam pod domem (córeczka już zasypiają prawie) a sama szukałam miejsca do parkowania. Zajęło mi to ok. pół godziny.... A miejsce znalazlam takie, że musiałam wysiadać od strony pasazera ;). Jak wróciłam do domu to oczywiscie ciągnięcia brzucha i miałam jeszcze że taki jakby ból z pieczeniem (w konkretnych pozycjach) przez cala długość cewki moczowej (albo szyjki), nie wiem co to bylo, ale się wystraszyłam ostro, miała któraś z Was coś takiego? Na szczęście przeszło mi to, dziś czuję się już 100% normalnie.
 
Do góry