reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja się najpierw nastawiłam totalnie na dziewczynkę bo marzyłam o córce ale tak na maxa a potem pomyślałam że głupio by było poczuć zawód gdyby okazał się chłopak i tak zaczęłam się nastawiać na wszelki wypadek że to chłopak aż mi weszło to w krew ze teraz mam mętlik i nie czuję nic, żadnych przeczuć, co by to mogło być. Żałuję trochę że nie mam jakichkolwiek przeczuć :p

Właśnie I ja pisałam że przeczucia nie mam :) wszyscy dookoła mówią że będzie chłopak... To pewnie będzie na odwrót... :)

Nie mogłam się dziś powstrzymać i w pobliskim ciuchlandzie wygrzebalam kilka perełek (hm... Wybrałam niebieskie :))
Pewnie tak jak przy córce trochę w ten sposób kupię a później hurtowo wygotuje, że popiorę.,poprasuję bliżej końca i będzie czekało na dzidziusia :)
 
reklama
Właśnie I ja pisałam że przeczucia nie mam :) wszyscy dookoła mówią że będzie chłopak... To pewnie będzie na odwrót... :)

Nie mogłam się dziś powstrzymać i w pobliskim ciuchlandzie wygrzebalam kilka perełek (hm... Wybrałam niebieskie :))
Pewnie tak jak przy córce trochę w ten sposób kupię a później hurtowo wygotuje, że popiorę.,poprasuję bliżej końca i będzie czekało na dzidziusia :)

U mnie wszyscy przepowiadali chłopaka no i bedzie chłopak. Ale ja wiedziałam. Chciałam córkę, wiec byłam pewna, ze bedzie na odwrót - nigdy nie miałam nic tak, jakbym chcoala albo dokładnie wyedy, kiedy bym chciała ;)


Co do zdjecia- tez myślałam, ze to jąderka [emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka tak mam synka w domu juz prawie 7 lat:-)



010igov3fkey3mez.png
 
U mnie wszyscy przepowiadali chłopaka no i bedzie chłopak. Ale ja wiedziałam. Chciałam córkę, wiec byłam pewna, ze bedzie na odwrót - nigdy nie miałam nic tak, jakbym chcoala albo dokładnie wyedy, kiedy bym chciała ;)


Co do zdjecia- tez myślałam, ze to jąderka [emoji23]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Coś w tym jest :) w pierwszej ciąży chciałam chłopaka a mam dziewczynkę.. a teraz? Trudna sprawa... :)
 
reklama
Maziajka gratuluję ale super że będzie dziewczynka zazdroszczę oczywiście pozytywnie :-D Mafu ja teraz mam takie sny erotyczne ;p Ola W chłopaki też są fajniutkie ;) Ja u siebie przeczuwam dziewczynke nie wiem czemu wszyscy mi mówią że bardzo ładnie wyglądam a moja siostra na dziewczynkę od początku ładnie wyglądała i tak sobie wmawiam ; p :-D może juz na genetycznych coś zobaczy będzie 12 tydzien i 3 dzień ok. Tymuniek ogromne gratulacje i też myślałam że to chłopak z tego zdjęcia ;) Jutro wizyta brrrr i stresik już jest ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry