reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Bulkaasia, gratuluję!!! :-)

Co do detektora, byłam od dawna za tym, że kupię, ale po rozmowie z moim ginekologiem zrezygnowałam z tego zakupu.
 
reklama
Liluli - a ten specyfik "mamarin"? Współczuję tych wymiotow :-(



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom

Tego nie probowalam. Dzis moj T.ma jechac po clexan to od razu mi kupi i wyprobuje..


Bulkaasia super ze z Maluszkami wszystko dobrze [emoji18]
xnw43e3k256g9p2p.png
 
Dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki, czy mozna jesc sushi w ciazy? kurcze mam takie smaki, ze siedze i tylko wyszukuje co by tu zjesc, ale czy surowa ryba w ciazy nie zaskodzi? umiem robic sama tez w domu, ale za duzo roboty, a ja sie słabo czuje, szybciej wyjdzie zamowic.
Ja robie z pieczonego w foli lososia dzikiego tego norweskiego omijam, bez zadnych paluszkow krabowych i innych owocow morza. Uwaga z imbirem marynowanym bo niestety pochodzi najczesciej z krajów gdzie norm zanieczyszczen pestycydami przestrzega sie tylko na papierze. Podobnie ten swiezy :-(

Choc przyznam ze ten marynowany imbir na mdlosci dziala cuda.

gannyx8d26xb24xk.png
 
asia333 dziękuję Ci za odpowiedź , to aż go zapytam z ciekawości czy to uważa za wskazanie do tych badań i czy ewentualnie wypis ze szpitala wystarczy do tego, tym bardziej że to świeża sprawa można rzec bo z czerwca tego roku...
Powiem Ci mnie też męczą mdłości właśnie zakupiłam tabletki dla kobiet w ciąży na problemy z mdłościami mamarin , ponoć są fantastyczne i pomagają...

Znalazłam Liluli [emoji3]
Melekgim o tych tabletkach pisała (str.382 i 383)

Hej dziewczyny :)
Ja wreszcie pierwszy dzień nie mam męczących mdłości dziewczyny z mojego starego forum gdzie pierwszą ciąże pisałam doradziły mi tabletki mamarin i powiem Wam rewelka, wczoraj męki cały dzień z mdłościami , obojętnie co bym zjadła , a dziś tylko rano. Bo jak wstałam to od razu połknęłam 2 tabletki popijając wodą , poczekałam pół godziny i zjadłam śniadanko i nic zero nudności :) jak ja się cieszę bo się męczyłam strasznie...



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy wy jadacie śledzie marynowane w occie, i jak sie to ma do listerii. Nie moge znalezc jednoznacznej odpowiedzi. Jest to surowa ryba tyle ze ph roztworu jest za niskie dla listerii. Wiem ze kilka lat temu gin zabronil mojej kolezance jesc takie sledzie. Natomiast trafiam na sprzeczne informacie a swojego sie zawsze zapomne zapytac. Choc pewnie powie ze mozna bo listeria jest bardzo rzadka no ale jak masz miec pecha to zjesz jednego i sie zarazisz. Z drugiej strony śledzie i kapusta kiszona to przeciez wg powszechnej opini podstawowe pozywienie kobiet we wczesnej ciazy...Macie jakies konkrety w tym temacie?

gannyx8d26xb24xk.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry