reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ho, ho, ho [emoji3]

Wendy, Olisiaa, Monti - powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji110][emoji110]


Tea - biedny Maluszek i Ty razem z Nim :-( . Mam nadzieję, że lekarz coś szybciutko zaradzi.
Dużo zdrówka dla Was :-* :-*


I ja Wam życzę Kobietki Wesołych Mikołajek (oraz płynnego ogarnięcia czasowego wszystkich "grzecznych" dzieci) :-)



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam sie i ja :)

My juz z syneczkiem starszym po rarotach, były prezenty i słodkości także piękny początek dnia. A pod poduszka tez wieczorem coś było ;)

Wendy, Olisia, Monti przynieście dobre wiadomości

Zdrowka dla chorowitkow, mam nadzieje ze wyjdą na prosta.
 
Olisiaa - ja robię suprisa w firmie w okolicach świąt [emoji6]. Myślę, że będzie to spore zaskoczenie dla większości [emoji3]

A co do tego, jak powiedzieć - najlepiej wprost poinformować, że szykuje Ci się duża zmiana w życiu osobistym, która w przeciągu kilku miesięcy może też delikatnie wpływać na Twoją pracę, bądź obecność/dyspozycyjność w pracy.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny w ten mikołajkowy dzień, ja dzisiaj byłam na badaniach: morfologia, grupa krwi, glukoza na czczo, anty HCV, anty HIV, VDRL, Toxo i mocz badanie ogólne.
Co tam u Was jak się czujecie? Bo ja nadal słabo, nie mam energii za bardzo, mdłości też są - wieczorem i jak za długo nie zjem.
Żeby Was Mikołaj dziś odwiedził. :)
 
Joanna a jak przeszlas na l4 z wychowawczego zlozylas najpierw pismo dobpracodawcy o powrot do pracy a potem z dniem powrotu dalas l4??


Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisałam, że rezygnuję z wychowawczego i proszę o przywrócenie mnie do pracy z dniem 24.11 a chorobowe mam od 25.11. Szef musiał mi podpisać tą rezygnację.
Uzgodniłam to wcześniej z księgową i ona właśnie powiedziała mi co mam zrobić. Szefa też mam w porządku, to bardziej kumpel.
Pracuję w pizzerii jako kierowca, mało tam nas i atmosfera też dobra. Wiedzieli, że się z mężem staramy o dzidzię.

Wendy, Olisia, Monti powodzenia na wizytach :biggrin2:
 
Napisałam, że rezygnuję z wychowawczego i proszę o przywrócenie mnie do pracy z dniem 24.11 a chorobowe mam od 25.11. Szef musiał mi podpisać tą rezygnację.
Uzgodniłam to wcześniej z księgową i ona właśnie powiedziała mi co mam zrobić. Szefa też mam w porządku, to bardziej kumpel.
Pracuję w pizzerii jako kierowca, mało tam nas i atmosfera też dobra. Wiedzieli, że się z mężem staramy o dzidzię.

Wendy, Olisia, Monti powodzenia na wizytach :biggrin2:
Ok tak tez myslalam.
A ja Wam powiem ze to moja ostatnia wizyta na nfz lekarz jeszcze nie zaczal przyjmowac kobity poumawiane co 5 min super szybki ten ginekolog wrrrr ze tez mnie pokusilo. No coz czekam... a do tego poczekalnia z chorymi kaszlacymi itp super oby lekarz chociaz byl dobry bo opinie takie ma ale jak sie okaze zobaczymy

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wendy ja też chodzę na nfz i nie mogę narzekać. Mój lekarz ma w gabinecie usg i robi mi je za każdym razem. Moja siostra też jest w ciąży i też chodzi na nfz do przyszpitalnej przychodni. Ten lekarz nie ma usg w gabinecie i jeśli chce jej właśnie zrobić usg, to muszą przejść do szpitala. Ona w tej chwili jest chyba w 12 tc, jakieś 4 tygodnie przede mną i jak na razie miała tylko jedno badanie usg - w 5tc. Nie wiem jak to działa, czym się kierują lekarze, ale przecież trzeba sprawdzić czy ciąża jest we właściwym miejscu, czy serduszko bije.
 
Witam wszystkie mamusię :) grzeczne byłyście? Mikołaj był?
Właśnie sobie siedzę w poczekalni i czekam na kolejne pobrania. Glukoza do przeżycia, myślałam że będzie gorzej.
Kciuki za wizytujace.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobradziewczyno - no, nie pocieszylas mnie. Masz górną granice glukozy - jaka decyzja gin w tej sprawie?

Dostałam skierowanie na powtórzenie badań przed następna wizyta, wizytę mam 2 stycznia więc badania musze zrobić między świętami a nowym rokiem więc w święta zakaz słodkiego ;) mam nadzieje że następne wyniki będą lepsze :)

Witajcie. Ja wizytę mam dopiero na 14.30 więc mam nadzieję że zdaze po pracy dojechać do domu ogarnąć się i dojechać. Dodam że pracuje do 14.00. stresik jest przed tą pierwszą wizytą, ale głównie stresuje się tym jak to powiedziec w pracy bo jeszcze nikt nie wie o ciazy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Też się bałam jak powiedziec w pracy, ale najpierw sobie zobaczylam kiedy jakie kierownik jest i poszłam z L4 ;) wszyscy się od razy dowiedzieli, 99% same pozytywne słowa od kierownika również :) U Ciebie tez tak będzie :)


Witam wszystkie mamusię :) grzeczne byłyście? Mikołaj był?
Właśnie sobie siedzę w poczekalni i czekam na kolejne pobrania. Glukoza do przeżycia, myślałam że będzie gorzej.
Kciuki za wizytujace.

W którym tygodniu ciąży dostałaś skierowanie na glukoza?
 
Do góry