reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

hej dziewczyny ;;(
jestem w szpitalu. już dziś lekko planie. pęcherzyka nie widać. mam zostać na hcg bo doktor się boi że to ppozamaciczna. ..
Kciuki i sie nie stresuj na zapas ! Musi byc dobrze :*

Dziekuje dziewczyny za wsparcie:* troche sie strachu najadłam ale moze to moje mocne i bolesne miesiączkowanie dało o sobie jeszcze ostatni raz znac[emoji14]jutro wizyta u mojego lekarza takze tyle dobrze[emoji14]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :)

Arrow bardzo mi przykro :( w sierpniu przechodziłam przez to co Ty.. :( poczekałam do pierwszego okresu i zaczęliśmy starania udało się od razu i u Was też tak będzie :) powodzenia

Megan dobrze ze jest pod opieką mam nadzieje również ze znajdą powód tych plamień :)

Sandra oby to nie była pozamaciczna daj znać jak hcg :(

Kasiulka gratulacje ciesze się ze wszystko w porządku :)

Do mnie znów mdłości wróciły ale tylko rano a jak coś w końcu zjem to dostaje takiego brzucha jak 6m ciąży czuje się wtedy strasznie ciężko:) nocka u nas tragiczna młody obudził się o 2 i szalał do 4:( a teraz temp wiec może zęby na szczęście tylko 2 nam zostały i z głowy. Wczoraj też miałam ciężki dzień bojowo nastawiona do wszystkiego i wszystkim, oczywiście mężowi się nie potrzebnie dostało a potem płakałam i go przepraszalam ech te hormony :)

Ja dziś rano badałam cukier na czco i miałam 115 :/ także średnio. Mam nadzieje ze nie będę "słodka" mama.jutro rano tez sobie zbadam może tylko jednorazowo tak wyszło.

Miłego dnia :*

p19u3e3k9ugosgbi.png
 
Arrow :( bardzo mi przykro
Olokolo ja nie mam problemów z tsh, ale wiem ze sie leczy w czasie ciąży i trzeba trzymać w ryzach. Na pewno dostaniesz skierowanie do endo, zapewne zakończy sie eutyroks
Aga tak na czczo
Megan cieszę sie ze wsio ok
Paulina powodzenia!
Sandra :/
Dorota oj raczej będziesz słodka mama, dla mojej pani lekarz, która specjalizuje sie w cukrzycy ciężarnych na pewno byś była.
 
Arrow bardzo Mi przykro.

Sandra trzymamy mega kciuki

Megan jestes pod opieka i to najwazniejsze

Katanka jesli cie to pocieszy ja od poczatku tylko bolace piersi i nic wiecej,chodze normalnie Do pracy a jestem w 10tyg W ani jednej ciazy niemialam mdlosci niewymiotywalam.jedynie Co wiadomo zmeczenie ale i teraz Mi to w miare przeszlo.i teraz mnie mega przeziebienie trzyma Co mnie troche oslabia

Olokolo ja nigdy problemow z tarczyca niemialam ale u mojej siostry wyszla wlasnie w pierwszej ciazy i brala tabletki i po ciazy Musiala kontrolowac

Paulinaa kciuki za dzisiaj.my z Mezem kiedys pracowalismy w holandii a dokladnie w Andajku nad Zatoka i wlasnie mielismy w piatke taki szeregowiec z kawalkiem ogrodka. Bardzo Fajne te domki tam

My od 2 i Pol roku szukamy tutaj w niemczech domku lub dzialki ale ceny masakryczne bo mieszkamy na wiosce ale przy duzym miescie niedaleko autostrady i lotniska duzego wiec za wszystko sobie licza. Do kiedy urodzi sie drugie dziecko chcielismy juz byc na swoim no ale teraz juz raczej nieda rady wiec zdecydowslismy ze zaczniemy nasze mieszkanko remomtowac a mamy 3 pokoje 94m2 z tarasem i duzym ogrodkiem wiec Narazie Baby Bedzie u nas w sypialni i gdyby nie to ze to nie nasze i brakuje 4 pokoju bysmy sie stad niewyprowadzili. Mala wioska, spokojnie,konie w kolo gdzie mala chodzi jezdzic wiec Narazie nam dobrze

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
a tak w ogóle to jak się czujecie, widzę ,że część z Was ma już dzieciaczki? Ja też, mam 3 letniego syna, ale szczerze mówiąc cholernie się boję... Jak wszystko ogarnę...
 
Ewcia bardzo bardzo się ciesze!! kiedy kolejna??


Taka tarczyca?? w ciazy powinno być kolo 1, choc w zawyzeniu podają 2,5. biefz leki jak najszybciej.

Maziajka u mnie też źle ale dobrze zawiazana to inna sprawa.. zobaczę co fizjoterapeuta powie. Bondolino nosił mój mąż. wiec bez znaczenia.

Tymuniem kciukasy!!


Nath u nas już dom ogarnięty i w każdej sypialni zrobione.


Kasiulka Tula moja!! nie, nie. nie o nią chodzi bo sama mam Bondolino a to nie chusta haha. Tula wspania jest!! i szybka. jak bondo. mi chodzi o wisiadla typu babybjorn, mamasy etc. gdzie nogi wiszą.
U mnie powtórka krwi pewnie ba dniach grrrrr

Nath ja bym nie mog,a tak żyć.. mąż tu przyleciał i sam musiał w tydzień ogarnąć chatę i robotę. tez pierwsza agencja to masakra była bo pk ale na pół roku.. i dał radę a musiał bo dokładnie po 5 dniach przylatywalam z córką.. Nie wiem jak Wy sobie radzicie tak.. no i Londyn nie jest najlepszym miejscem do startu bo ceny powalające..


Arrow bardzo mi przykro.. życzę by z kolejną ciąża nie było problemów.

Mega dobre wieści od Ciebie. nie wiadomo z czego to?? może to ten termin @??

Paalina w 10 Prenatalne?? to niemożliwe.. wszędzie jest zakres 11+6 do 13+6 czasem może być 11+2.. takie badania są niemiarodajne,, powodzenia na usg!!

Sandra oby byko dobrze, trzymamy tu kciuki za Ciebie!

Katanka witaj :) każda z nas jest inna i ciaze ma inną.

Sama mam zaraz wizyte. jeste wykonczona. pół nocy nie spalam. to taka zwykla wizyta jak co.
Miłego dnia!!
 
Katanka ja miewam sie bardzo dobrze, wychodzę na prosta jeżeli chodzi o chęć spania. Mam 2 synów (4,5 i 2) w ogóle nie mam stresu jak będzie z 3 tak samo jak z dwójka ;), a dla mnie nie ma różnicy miedzy posiadaniem 1 dziecka czy 2 :D. Ja w ogóle nie mam zmartwień czy dam rade, bo dla mnie jasne ze dam.

Lilth tak tak wiem o jakie wisidla Ci chodzi wrrrr. A co Ci w krwi zle wychodzi
 
reklama
Do góry