reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Megan ufff!

010igov3fkey3mez.png
 
reklama
Maziajka - ja bez posiłku spokojnie powinnam wytrzymac do 9:00, ale bardziej mnie nurtuje pytanie odnośnie płynów? Bo tutaj też są 2 szkoły... Jedni mówią, że jak nic, to nic. Inni pozwalają wypić szklankę wody przed badaniem.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie już śpicie, ale teraz dopiero się natknęłam na ten temat. zrobiłam sobie tydzień temu TSH i mam 5. myślałam, że taki wynik daje radę. a tu się okazuje, że klops i max 2,5 w ciąży powinno być. Miałyście może taki przypadek, że dopiero w ciąży się dowiedziałyście o tarczycy? Co wtedy? Jutro idę do gina pierwszy raz i nie wiem, co powinnam od niego wymagać, żeby odpowiednio zajął się tematem.
A kurczę od jakiegoś roku tyję bez powodu i nie przyszła mi do głowy wcześniej ta tarczyca :(


Ja od razu jak dowiedziałam się że jestem w ciąży zrobiłam tsh i było 3 juz za wysokie od razu poszłam do endokrynologa przyjmuje teraz euthyrox 75, wcześniej też byłam pod opieką endokrynologa bo w rodzinie miałam przypadki chorej tarczycy.
 
Megan - kamień z serca! Dobrze, że jesteś pod kontrolą, mam nadzieję, że to ostatnie plamienia ;-)

Paalina, Tymuniek - trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110] [emoji110]
Lilith - za Twoje wyniki również mocne [emoji110][emoji110]

Truskawka - ja też emigruje na wieś (ale to jak przedmieścia) :-). I w ogóle mi to nie przeszkadza ;-)
Brakuje mi tej prywaty jaką ma się na swojej działce i w wolnostojacym domku. Brak mi porannej kawki na trawce oraz obiadkow na świeżym powietrzu.

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny ;;(
jestem w szpitalu. już dziś lekko planie. pęcherzyka nie widać. mam zostać na hcg bo doktor się boi że to ppozamaciczna. ..
 
Sandra o kurcze oby to jednak niepozamaciczna!! Daj znac.


Aga a tego to nie wiem .u mnie gorzej wytrztmac z posilkiem bo od razu mnie dzwiga..jak poczuje gloda:p

010igov3fkey3mez.png
 
Cześć wszystkim ;-) szczerze mówiąc to nie jestem w stanie nadrobić wszystkich zaległości i przeczytać o czym już pisałyście, dlatego wybaczcie jak już wałkowałyście ten temat ( a przypuszczam,że tak)... Mam termin na 11.07, jestem teraz w 9 tc. I nagle przeszły mi mdlości, ból piersi...Miałyscie tak? Taką nagłą poprawę samopoczucia? Ja oczywiście się naczytałam o najgorszych rzeczach. A wizytę mam dopiero na 12.12...
 
Sandra - trzymam kciuki, aby wszystko się dobrze skończyło.
Masz nas :-).


Katanka - witaj :-)
Każda ciąża inaczej sie rozwija, to samo z jej objawami.
Są kobiety, które poza lekkim zmęczeniem i początkowym bólem piersi rewelacyjnie znoszą ciążę (i nie skarżą się na objawy), sa takie, że mdleja i wymiotuja do końca.
Bol piersi sporej części z nas przeszedł - jedynie je wieczorem odczuwamy.
A ostatnio Megan pisała o tym, że jej mdłości ustąpiły ;-)
Także wszystko w porządku ;-)

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
No a człowiek głupi, potrafi sobie uprzykrzyć życie i naczytać się pierdół , zamiast cieszyć się poprawą samopoczucia! A już tyle razy obiecywałam sobie,że nie będę szukać recepty u dr google :p
Dzięki za odpowiedz. :-p
 
Do góry