reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Truskawka a miałaś kontrolowane ciśnienia?
tak, cały czas mialam podwyzszone, ale na zasadzie 130-140, wiec nie bylo tragedii, dopiero pozniej tak wyskoczyło do góry. Teraz bede sama juz mierzyła co kilka dni w domu :)

Joanna super pomysł z tym kalendarzem, ja jutro na 11.00
mozna tez dopisac na jakie badanie, np. wizyta serduszkowa, wizyta u gin prowadzacego, prentalane I trymestr, polowkowe- ale to tylko luzny pomysl :)
 
tak, cały czas mialam podwyzszone, ale na zasadzie 130-140, wiec nie bylo tragedii, dopiero pozniej tak wyskoczyło do góry. Teraz bede sama juz mierzyła co kilka dni w domu :)

Joanna super pomysł z tym kalendarzem, ja jutro na 11.00
mozna tez dopisac na jakie badanie, np. wizyta serduszkowa, wizyta u gin prowadzacego, prentalane I trymestr, polowkowe- ale to tylko luzny pomysl :)

Mogę tak pisać :)
W takim razie piszcie dziewczyny co to za wizyty;)

Samotnaja dopisałam :)
 
Dziewczyny może wpisujcie te wizyty pod wątkiem wizytowym - łatwiej będzie je powrzucac do tabelki, niz później grzebać w ilus tam stronach, szukając informacji co by ktorejś nie pominąć - to też taki luźny pomysł ;-).
Tak jak Lilith prowadzi naszą listę lipcowek :-)
O, widzę, że już wszystko hula [emoji3][emoji3][emoji3]

Joanna - super [emoji8]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Joanna mnie wpisz na 7.12 wizyta u gin prowadzacej ciaze.


A ja robie obiad :D hah dzis ziemniaki prazone a nie gotowane, to sobie odmieniam:-)

010igov3fkey3mez.png
 
Idź Ty z tymi ziemniakami... [emoji14][emoji14][emoji14]. Ssanie mi się włączylo. A takie ziemniaki to bym zjadła pokrojone jak na frytki i do tego śmietanka [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś robię ćwiartki kurczaka w marynacie do tego ziemniaczki w przyprawach i jeszcze jabłuszko do tego wrzuciłam i do piekarnika wszystko :D
 
Do góry