reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
chyba faktycznie mylę te pojęcia,

Nawet nie wiesz jakie to pocieszające,
pytałam o to lekarza na ostatniej wizycie, bo oczywiscie ubzdurałam sobie puste jajo płodowe, powiedział, ze to raczej mało prawdopodobne, bo ciałko zółte to taki chlebek dla zarodka, tylko jest taki mały, ze usg nie jest w stanie go wykryc. hmm a te wszystkie usg miałas w szpitalu? jesli tak to w szpitalach maja najczesciej beznadziejny sprzet, szłabym gdzies gdzie maja usg 3d/4d, nawet jesli w tym formacie nie zrobia Ci usg, to wiadomo ze maja dobry sprzet i napewno bedzie wiecej juz widac.
 
dziewczyny tak dużo się dzieje, wiem mało się udzielam, ale wróciłam już do pracy po zwolnieniu 12 godzin poza domem. wracam lekcje z mlodym odrabiam, obiad itd.. i wieczorem jak zaczynam Was w łóżku czytać to zaraz zasypiam i nic nie napisze :( Ogólnie czuje się dobrze w sumie to tylko jestem wrażliwa na zapachy ale to strasznie :) jeszcze z miesiąc popracuje i na zwolnienie. Będzie trochę więcej czasu :) POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE
 
miałam jedno usg robione w gabinecie prywatnym, faktycznie wyglądało lepiej, będę się próbowała umówić na jutro na wizytę prywatnie a potem w czwartek do szpitala
Karolina za miesiąc zaczniesz sie lepiej czuć, zmęczenie zniknie :)
 
Noi ja już po wizycie... Wszystko jest dobrze, dostanę zwolnienie od grudnia, dostałam tabletki i skierowania na badania,miałam zrobiona cytologia od razu, kolejna wizyta 5 grudnia a ja już się nie mogę doczekać ;) widziałam dzisiaj obraz z usg to już widać zalążek :)

A tak na marginesie to Wy też "lubicie" tak jak ja usg dopochwowe? ;/
 
Noi ja już po wizycie... Wszystko jest dobrze, dostanę zwolnienie od grudnia, dostałam tabletki i skierowania na badania,miałam zrobiona cytologia od razu, kolejna wizyta 5 grudnia a ja już się nie mogę doczekać ;) widziałam dzisiaj obraz z usg to już widać zalążek :)

A tak na marginesie to Wy też "lubicie" tak jak ja usg dopochwowe? ;/
A w którym tygodniu jesteś? Było widać serduszko?

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Do góry