reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
nie zazdroszcze ;/ bedziesz szła na zwolnienie ?
Jezeli będzie to możliwe to tak . Nawet sie nie będę zastanawiać ponieważ ja pracuje na szklarni a tam tyle chemii ze Glowa mała . Nie chce sobie pluć później w twarz jak dziecko urodzi sie chore . Chociaż moja mama byla na l4 cala ciaze a siostra urodziła sie z 6 paluszkami u jednej stopki :-p
 
Jezeli będzie to możliwe to tak . Nawet sie nie będę zastanawiać ponieważ ja pracuje na szklarni a tam tyle chemii ze Glowa mała . Nie chce sobie pluć później w twarz jak dziecko urodzi sie chore . Chociaż moja mama byla na l4 cala ciaze a siostra urodziła sie z 6 paluszkami u jednej stopki :-p
serio ? chyba wole taki rodzaj "choroby" niz cos innego ;) ale lekarze pewnie nie znają przyczyny czemu to tak sie stało ?
ja na zwolnienie tez bede szła , ja odpoczne troche a pozatym odciaze tesciową bo to ona sie zajmuje synkiem jak my pracujemy ;]
 
Lekarze nie , ale mój nauczyciel od PO stwierdził , ze moja siostra to dziecko Czarnobylu :) . Moja tesciowa to się dopiero załamie jak się dowie :-p
 
Nie wiem czy zrobić jeszcze raz betę czy sobie odpuścić :(

Napisane na Pentagram Monster w aplikacji Forum BabyBoom
zrób ale w tym samym labie co w poniedziałek

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Do góry