reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova moja tydzień temu ważyła 9,5 kg!!!
Byłam dzisiaj odwiedzić koleżankę, która urodziła 29 kwietnia. Jej synek waży już 4,5 kg, jak Go wzięłam na ręce to miałam wrażenie że trzymam piórko, w porównaniu do mojego klopsika :D
 
reklama
Kasia już u mnie słabo z czytaniem:D tylko przy wieczornym kp jak nie wsiakne w tel.

Beatka wow! Zacna waga[emoji16] mój okruszek miał infekcje to mało przybierala, dopiero od 2 miesięcy przybiera po 300g na miesiąc co dla mnie jest satysfakcjonujace[emoji16]
 
My też po meningo, miałyśmy w zeszla srode i do niedzieli gorączka, ale dziwna taka raz byla a raz nie. A mnie standardowo jakieś przeziębienie wzielo tak jak po jej pierwszej dawce na meningo, eh
Młodej rosną czwórki, jest mega marudą.
Pumelova mi też się łezka kręci jak sobie przypominam co działo się rok temu. A teraz co? Bobasy zaraz kończą rok, zaczną się żłobki, to już prawie samodzielność [emoji33][emoji23]
 
Judith zdrowka!
Kurczę jak moja się sama napila z kubeczka pierwszy raz to mało się nie poplakalam [emoji23] moja mama mówi zobaczysz zaraz się wyprowadzi haha.
U nas w nocy gorączki już nie było, tylko nóżka boli ale smaruje altacetem.
 
Pumelova u nas tez to jest ok 300gr:)
Mnie też ostatnio sentymenty biorą ehh ale teraz jest naprawdę fajnie,wesoło w domu i w sumie nie wiem czy bym chciała powtórki z przeszłości hehe
 
A u nas nagle przyatakowaly 4 zęby i już mamy 8. A tak długo były 4. Też z sentymentem wspominam maluchy, zazdroszczę Emol i Linoone że zaraz znów będą tulic dzidzie. Za to za moim urwisem zdążyć nie mogę. Co chwilę jest w innym pokoju, właśnie próbuję mi kapcie założyć :)
 
Dokładnie tak, teraz jest super. Można się iść wysikac, mogę zrobić obiad [emoji7] jest idealnie. Też zazdroszcze, chociaż planujemy zajść na jesien, ale stresuje mnie to bo mój gin uważa że po zajsciu trzeba odstawić żeby nie obciążać organizmu.. A ja się boję tego odstawiania:p [emoji23]
 
Misia to L mi japonki zjada i ucieka non stop na korytarz:) Na szczęście wszystko tam zabezpieczone więc niech się cieszy.

Wczoraj zrobiłam Skalpel Chody, dziś yogę Rebecci, umyłam głowę i zrobiłam rybkę na obiad, zaraz ojciec pewnie przyjedzie . Kurczę depresja powakacyjna mnie chyba dopadła:p Czuję się jak kapeć i wszystko robię na siłę, do tego wnerwiam się, że z moim tak rzadko uprawiamy ehhh. Właściwie nic nie mogę z tym zrobić, to musi minąć, ale jestem po prostu qpą. Dobrze, że przynajmniej gdy mam zły nastrój mogę sobie coś przez internet zamówić:p Dziś kupiłam buty z born2be, kupowałyście od nich? Niby zmierzyłam sobie stopę według ich wytycznych i wyszedł mi rozmiar mniejszy niż zwykle, hymmm zobaczymy.

No nic, czekam na drzemkę chłopaków to też się prześpię.
 
Chybra Daj znac, bo ja ostatnio tam oglądałam sukienki ale niczego nie zamówiłam :)

Ja tez zazdroszczę dziewczynom.

Kubie dwa dolne wyszły ;) jeden po drugim. Tzn jeden jeszcze nie do konca sie wybił, ale jak sie wybije, to bedzie miec juz 8 ząbków :)
 
reklama
Misia dobrze, że my mamy malutkie mieszkanko to młodą wszędzie szybko znajdę:) Od kilku dni pełza za mną jak szalona, już podnosi się do pozycji czworaczej i mówi am am i niam niam.Wczoraj jak prasowałam pytam się młodej:Emilka co robisz? A ona: niam niam...Oczywiście mówiła prawdę bo znów jakiegoś śmiecia miała w buzi.Wogóle bardzo dużo układa sylab, już potrafi ze wszystkimi spółgłoskami oprócz S,W i Z.Moje dziecko po prostu skupiło się na rozwoju intelektualnym niż na ruchowym.
 
Do góry