reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aim, super!

Emol, ja miło wspominam glukoze, smakowała mi ;)

A tak w ogóle to się chwalę, bo jestem w ciąży! Młody nie idzie do żłobka, hurra! ;)

GRATULUJĘ ale wiadomość :-) a ty chyba chciałaś pracy szukać ? Czy coś pomyliłam ... Jak się czujesz ?

Ewella ale super ze żłobkiem :-) od kiedy idzie ?

A Piotrek zaczął chodzić w niedzielę :-) wcześniej robił dwa trzy kroki :-) a w niedzielę ruszył i chodzi :-) a za tydzień dopiero 11 mc kończy
 
Dzięki dziewczyny <3

Abed, wow! Gratki :)
Tak, najpierw miałam szukać pracy, ale uznaliśmy że nam to się nie będzie opłacać, jak sam żłobek to ok 2 tys.. więc zaczęłam rozkręcać własny biznes :)
 
Linoone pięknie! Gratuluję! :laugh2:

L na wakacjach nauczył się ładnie sam siadać. A i wyszedł mu 4 ząbek:) Więc niby jakiś tam progres, ale zasuwa nadal czołgająco.
Rano wróciliśmy i dzieci jeszcze pozwoliły nam się przespać. Ojjj droga ciężka 8 godzinna ale warta tego czasu, ojjj zakochałam się w Juracie ❤ Mąż ma jeszcze do nd wolne , jutro grill u rodziców:)
 
Abed super, gratuluje :) Iga od września idzie do żłobka :)

Ola W kurcze boję się autem jeździć po Warszawie żeby gdzieś dalej zajechac :p a gdzie masz w miarę blisko ? Popatrze na mapie

Chyba gratki zabka i siadania :D fajnie, że wyjazd udany :)
 
Abed super, gratuluje :) Iga od września idzie do żłobka :)

Ola W kurcze boję się autem jeździć po Warszawie żeby gdzieś dalej zajechac [emoji14] a gdzie masz w miarę blisko ? Popatrze na mapie

Chyba gratki zabka i siadania :D fajnie, że wyjazd udany :)
Jutro to i ja mogę się spotkać :) bo tu chodzi o jutro, tak?
 
reklama
Do góry