reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

To raczej hormony, wstałam i powiedziałam T, że zaraz zrobimy RAZEM omleta.. po 20min zeszłam na dol z awantura ze nawet omleta sam na śniadanie nie może mi zrobić, i ze jest dzien kobiet a on nawet nie moze mi zrobic niespodzianki ble ble ble, ehh..
Oczywiście teraz płacz i lament, i co pomyślę o tym głupim omlecie to płacze- wiec raczej nie jest to jakaś poważna sprawa, wystarczyło się inaczej zachować i było by po sprawie. Ehh, już mam wannę pełna wody i piany wiec mały relaks z rana :)
 
reklama
Patka Alusia byla z nami na kazdym usg po pierwszym byla w szoku, ze Pani wlozyla mamusi baby do dbrzucha I tej wersji trzyma sie do dzis. na kolejnym siedziala spokojnie I patrzula w ekran przytulona do mojego cycusia :) gdy polozna ppwiedziala baby sister ta zaczela biegac po calym pokoji krzyczac z radosci :D mysle, ze to pomoze jej zaakceptowac nowego domownika w lipcu :) znow sie wzruszylam haha :D
 
Martyska z relaksuje się u będzie dobrze :)

Mili wezmę ja jednak ze soba. Tylko się zastanawiam jak lekarz będzie chciał zrobić usg dowcipne. Najlepiej jak m będzie mógł z nami jechać jak coś to z nią wyjdzie. Ale napewno super będzie ucieszy się :)

Zulugulka a plec juz znasz? Ja już od dwóch tygodni odliczam dni :D
 
cześć wam! ja dnia kobiet nie obchodzę, ale życzę wam wszystkiego dobrego :)

ja mam teraz wizytę u swojego gina 17 marca, a 25 marca mam okulistę.

wczoraj cały dzień oglądaliśmy filmy, a dziś idziemy do mojej koleżanki i jej chłopaka w odwiedziny :)
a jutro mi zdejmują szwy z dziąseł w końcu (; wyglądają trochę głupio, bo są niebieskie :D
 
Patka na tym etapie raczej już nie robi się dowcipnego usg :) więc bez obaw :)) wszystko przez brzuszek da radę zmierzyć :p moja tak się opierała przed zmierzeniem ale i tak jakoś się udało :p

Wszystkiego najpiękniejszego w dniu kobiet!!! 241d5df9d1feddbae5af10879cbbe1401aa8190a.jpg
 

Załączniki

  • 241d5df9d1feddbae5af10879cbbe1401aa8190a.jpg
    241d5df9d1feddbae5af10879cbbe1401aa8190a.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 28
Witam Was i wszystkiego najlepszego dziewczyny .
Mnie znów boli ta lewa nerka wrr dziwne że jak tylko się położę ból przechodzi .
Do tego wczoraj ból brzucha jak na okres ... nawet humoru nie miałam ...
ale dzidzia się rusza , R wczoraj położył rękę na brzuchu a malec fikał koziołki .
I zauważyłam że bardzo często doskwiera mu czkawka .
Do tego brzuch mi twardnieje i boli , macie tak ?
Myślę ciągle o tym usg 4 d.. chciałabym zobaczyć jaką buziulkę ma mój niuniuś i poznać płeć bo póki co na 99 % to laseczka .
Zastanawiam się nad tym bo mój R od urodzenia ma znamię na wokół nosa taką czerwoną rozlewającą się plamę i czy dzidziuś też taką będzie mieć... Nikt u niego w rodzinie tego nie ma... żadna siostra ani rodzeństwo... rodzina....
 
Ostatnia edycja:
Patka od 15 tc wiem że będzie synus:-) ale lubię go podglądać wtedy robi mi sie lżej na sercu bo widzę że wszystko jest ok.
A u Ciebie synus córeczka?
 
Wszystkiego najlepszego kobiety!

A mój starszy synek się bardzo zasmucił, jak się dowiedział, że będzie kolejny brat, strasznie siostrę chciał. Ja też jeszcze trochę przeżywam, bo chciałam czesać warkocze, szyć sukienki księżniczek i mam całą górę "skarbów" schowaną: biżuterię, chusty, spódnice itp. Ale coż, może chociaż jakaś siostrzenica mi się trafi kiedyś.

Karolina małe prawdopodobieństwo, że dziecko też będzie miało takie znamię, nie martw się na zapas.

Ania Belfast - ja też Cię pamiętam:)
 
reklama
Karolina nie mysl o tej plamce moze miec ale nie musi. Moj S ma bielactwo gdy corcia urodzila sie przez pierwszy miesiac ogladalam jak pod oknem czy nie ma gdzies plamek..narazie nic jej nie wyskoczylo I mam nadzieje, ze tak zostanie, a nawet jak cos jej wyskoczy to bedzie najpiekniejsza dla nas
 
Do góry