reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Serio macie te detektory? I jak tam ? Zastanawiam się czy nie kupić,ale wiem ze niektóre wpadają w panikę jak tętno jest wolniejsze itd,że dziecko ma swoje tryby i jak śpi to chyba oczywiste. Ale boję się i tak że będę miała powód do swirowania że coś nietak jest hehe:)))
mi kupil maz bo na poczatku troche swirowalam ze wzgledu na wczesniejsze poronienie.
mysle,ze jesli sie podchodzi do tego z glowa to sobie nie zaszkodzisz. ja uzywam dwa razy w tygodniu nie czesciej. na ogol jak jest mi smutno albo sie czyms martwie. nie mialam jeszcze problemu ze znalezieniem tetna a roznice sa ale malutkie jak narazie wiec sie nie martwie :)
 
reklama
O jejku detektor... wedle uznania, ja tam podchodzę do całej ciąży hmm tak bardziej na luzie? Ale podejrzewam, że jakbym poroniła wcześniej zapewne byłabym przerważliwiona:) Aczkolwiek co ma być to będzie, niestety.
 
I jest całkowicie bezpieczny i nie wysyła jakiś złych fali ? I orientujecie się ile trzeba za niego dać żeby nie przepłacać a żeby działał? :)
 
I jest całkowicie bezpieczny i nie wysyła jakiś złych fali ? I orientujecie się ile trzeba za niego dać żeby nie przepłacać a żeby działał? :)
jest calkowicie bezpieczny tylko nie powinno sie sluchac bicia serduszka przez dluzej niz minute ciagiem, tak slyszalam. Takie najbardziej popularne to anglesound (bez wyswietlacza) i sonoline b (z wysweitlaczem). ja mam sonoline i jestem bardzo zadowolona. wczesniej dziewczyny pisaly, ze kupowaly sonoline b uzywane i tez byly ok wiec jesli nie chcesz wydac duzo pieniazkow moze zobacz uzywane?
 
ja jak już czuje ruchy to sporadycznie używam detektora, ty pewnie też niedługo będziesz czuć to wtedy będziesz spokojniejsza, więc nie wiem czy na tym etapie jest sens :)
 
Jolcia, zgrabniutki brzusio; )

Julka, superaśny!

Mi w ciąży od czasu do czasu ustępowano miejsca, ale ja miałam brzuch jak słoń w 20 miesiącu. I to nigdy nie byli faceci (ani młodzi, ani starsi), ani młode dziewczyny, tylko właśnie babki w średnim wieku, które same to przechodziły.
Ja będąc w 8 msc ciąży ustepowalam miejsca siedzacego lub stojąc w kolejce do kasy każdej kobiecie która miała większy brzuch ode mnie. Za to raz jedna baba zrypala mnie, że stoje z takim wielkim brzuchem w kolejce zamiast pchać się na początek i przez "takie jak ja" zanika zwyczaj ustępowania miejsca. Wkurzyla mnie i jej powiedzialam, że mam bardzo dużo wolnego czasu i jak mam ochotę sobie postać to stoję.
 
Ja będąc w 8 msc ciąży ustepowalam miejsca siedzacego lub stojąc w kolejce do kasy każdej kobiecie która miała większy brzuch ode mnie. Za to raz jedna baba zrypala mnie, że stoje z takim wielkim brzuchem w kolejce zamiast pchać się na początek i przez "takie jak ja" zanika zwyczaj ustępowania miejsca. Wkurzyla mnie i jej powiedzialam, że mam bardzo dużo wolnego czasu i jak mam ochotę sobie postać to stoję.
:O serio? co za "babsztyl". Trzeba bylo powiedzieć, że się bobu najadłaś ahahhaha:D
 
reklama
Do góry