reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe brzuszki :)

Ja tez tak mam ;)

Najgorsza jest obawa, ze jak wroce ze szpitala z młodym to bedzie syf bo przeciez "tatuś musiał z corka siedziec" i sprzątnie po sobie to jux za wiele ;) choc u nas tradycja pepkowego jest, tak wiec pewnie mamusia "po" wszystko ogarnie ;)
Oooooooo popieram !!
Mam tak samo ale jak urodziłam pierwszego synka i mieszkaliśmy jeszcze na stancji to mąż tak sprzątał mieszkanie, że poodsuwał szafki w kuchni żeby było czysto jak wyjdziemy aleeeeee tą historię słuszeli już wszyscy bo chwalił się tym przez ponad rok każdemu kto pytał czy mi pomaga.... i nie wiem ja chyba też powinnam oczekiwać odznaki bohatera domu czy coś za utrzymanie w ładzie domu, dziecka itd....
 
reklama
Hehe ;) miejsc by na puchary i medale dla nas nie starczyło ;)
Ale moze sie ogarnie, bo z corka jak wyszłam ze szpitala to byl taki syf w lazience ze sie popłakałam jak mialam sie wykapać i to po cc:/ troche usłyszał ode mnie wiec mam nadzieje ze to pamięta ;)
ja ostatnio dostalam taki odkurzacz co sam jeździ i odkurza, cora go nazwała maja i któregoś dnia mowie ze moze by mi pomógł sprzątać to usłyszałam , ze przeciez odkurza ( czyt. Włączył maje i pilnuje by sie nie zablokowała gdzies ) faceci :)
 
Ja tez tak mam ;)

Najgorsza jest obawa, ze jak wroce ze szpitala z młodym to bedzie syf bo przeciez "tatuś musiał z corka siedziec" i sprzątnie po sobie to jux za wiele ;) choc u nas tradycja pepkowego jest, tak wiec pewnie mamusia "po" wszystko ogarnie ;)
mój ma imieniny za tydzień ale że ja na ostatnich nogach to odłozy i zrobi razem z pępkowym w dniu swoich urodzin, które za miesiąc :D on sobie wyobraża że noworodek w domu, ja obolała i biba na 20 ludzi :D
 
1466779046-geqltq.jpeg
Michas czasem jak sie wypnie to az strach he he . Macie jakieś swoje śmieszne zdjecia wiercącego bobaska ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry