reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Zmartwię Cię, ale to właśnie mój brzuch... Jak Ci bardzo zależy to dam Ci nazwę swojego ig :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Mi nie zależy ani na Twoim brzuchu ani ig ani na niczym tam innym co piszesz.




Wiesz mój tłusty ciążowy tylek ma dużo miejsca to i twoje teorie się tam zmieszczą... w końcu Żre tyle ze moje 12.5 kilo dla bliźniąt to utuczenie świni na zabicie[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]



Tm forum na początku było pełne dobrych rad doświadczonych bądź tych które coś widziały w życiu a potem pojawiło się tu parę osób i kij bombki strzelił...

Szkoda nerw i czasu. Bo kłócac się z idiotą ktoś będzie stał obok i może pomylić kto jest kto.


Nie mam więcej nic do powiedzenia bo tylko tracę czas.

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
I widać nie tylko z ćwiczeniami bo ze zdrowym rozsądkiem tez się pogniewalas


Powiem krótko był spokój póki Cię tu nie było i albo jesteś trollem których tu pełno albo jakaś nastolatka która nic nie wie o życiu.

I mówcie co chcecie...ale celowe podnoszenie ciśnienia to czyjas celowa zagrywka.

Ktoś tu trolluje

A zdjęcie nie wygląda na żadną ciążę...albo na ciążę ajd nie na tym etapie. Rozumiem ćwiczenia dobra figurę ale już powinien wyglądać jak ciążowy a nie jak po obiedzie.




cd9bkw7ipg9p1hdb.png
wow dziewczyny nie bronie piczkowej ale takie komentarze sa troche niegrzeczne i nie na miejscu.
 
Ale dlaczego zwracacie uwagę, że Patuska jest zlośliwa? A to, że piczkowa napisała jej że przytyła 12,5 kg bo za dużo je to nie jest złośliwość?
 
Żadnej imiennie nie obraziłam, Wy obraziłyście bezpośrednio mnie. Nie wiem czemu w Was tyle zawiści. Tak btw. szukając artykułów o ciąży szukajcie na medycznym portalu www.ciaza.mp.pl i nie dajcie sobą manipulować przez jakieś mamine portale na których artykuły nie piszą lekarze.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale żeście się dziewczyny rozpisały szok. Co do diety hmmm...dziewczynie chyba chodziło o zdrowe odżywianie a nie niejedzenie wgl.ja przed ciąża dużo ćwiczyłam trzymałam dietę właśnie taka ,ze jadłam zdrowo ciemne pieczywo,koktajle warzywne i owocowe,potrawy gotowane na parze i pieczone,warzywa,owoce,kasze,płatki owsiane,nasiona i orzechy raz w tyg pozwalałam sobie na jakiś meal typu lody pizza itp bo nie dajmy się zwariować. Nie miałam żadnej Głodówki typu 1000kcal czy mniej jadłam dość sporo 5/6posilkow teraz staram się tez jest 5/6posilkow tylko nie zwracam aż tak uwagi i jak mam ochotę na pizzę to ja jem potem mogę zjeść całe pudełko lodów i cała czekoladę ale nie jem tak codziennie raz w tyg może dwa . Wiem ,ze w ciąży nie powinno się jeść za dwoje ale dla dwojga lecz myśle,ze jak ktoś raz na jakiś czas sobie pozwoli na fast fooda nie będzie tłusty ale tez osoba która je same warzywa albo map je będzie chuda bo organizm sobie odkłada tkankę tłuszczowa na zapas żeby mieć energię kiedy My zaczniemy go głodzić. Trzeba robić wszystko z głowa a co do tendencji tycia powiem tak u mnie w rodzinie jestem jedyna szczupła każdy otyły ai ja kiedyś byłam 15kg grubsza schudłam przez głodówkę z własnej głupoty potem były efekty jojo . Na stałe moje ciało zmieniło się gdy zaczęłam robić wszystko z głowa ,dodałam ruch nawet zwykły spacer z psem itp.i efekty były. Ciąża to nie jest okres na Głodówki moim zdaniem można jeść tak jak wcześniej ale wszystko z głowa.[emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
wow dziewczyny nie bronie piczkowej ale takie komentarze sa troche niegrzeczne i nie na miejscu.
Nie grzeczne? A grzecznie jest mówić że ktoś Żre to tyje? Albo ma się problem bo na wadze plus 12?

Wisi mi to... bo nie ja zaczęłam swoje super wywody.

Tylko wychodzi na to ze te co przytyły powyżej 5 kilo to tłuste świnie mające problemy.

Ludzie!!!

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Piczkowa nie jest dużo przy bliźniakach skoro normalnie tyje się koło 6 kg na jedno dziecko to na dwójkę jest ok . A po drugie obrazowe było ze ktoś "zre"
 
Do góry