reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

Dziewczynki, pamiętajmy, "dobra mama, to szczęśliwa mama" :) Z butlą czy na cycu, z deserkami czy na samym mleczku, z dopajaniem czy bez, to nie jest chyba najistotniejsze, bo i tak nie ma jednego wzorca, do którego wszystkie mogłybyśmy się dopasować. Ale to przecież fajnie, że są różnice między naszymi dziećmi i sposobem, w jaki je karmimy i opiekujemy się nimi. I fajnie jest się tym podzielić, niekoniecznie się zawsze ze sobą zgadzając.
 
reklama
pytia pisze:
Dziewczynki, pamiętajmy, "dobra mama, to szczęśliwa mama" :) Z butlą czy na cycu, z deserkami czy na samym mleczku, z dopajaniem czy bez, to nie jest chyba najistotniejsze, bo i tak nie ma jednego wzorca, do którego wszystkie mogłybyśmy się dopasować. Ale to przecież fajnie, że są różnice między naszymi dziećmi i sposobem, w jaki je karmimy i opiekujemy się nimi. I fajnie jest się tym podzielić, niekoniecznie się zawsze ze sobą zgadzając.

Pytia, w pełni się z Tobą zgadzam :) :) :)
 
Anian: co Ty wypiłam w piątek jakieś pół szklanki piwa i szumiało mi w głowie że hejjjjjjj ;D
z ciekawości spytałam, bo nie wiem nawet.
 
pytanko male mam. byc moze byla juz o tym mowa w tym watku ale cos znalezc nie moge: czy moge odciagac mleko i "zbierac" je przez caly dzien? mala wypija sporo wiec po karmieniu nie odciagne tyle zeby wystarczylo do jednego zamrozenia.
nie odciagalam dotad pokarmu wiec nie wiem tez ile moze byc on przechowywany w takim lidowkowym zamrazaniku (z osobnymi drzwiczkami)???????
 
kelts na moim laktatorze pisze, że można zbierać pokarm przez jakiś czas, tylko trzeba już odciągnięty trzymać w lodówce (nie na drzwiczkach). W zamrażarce można trzymać 3 miesiące :)
 
U mnie od dwóch dni mleczka znowu trochę mniej, może to przez te upały, a może po prostu już zmęczenie ciągłym odciąganiem daje się we znaki. No, ale muszę się jeszcze zmobilizowac i przynajmniej do pół roku trzymać Jaśka na moim mleczku. A czasem tak już mnie odrzuca od tego odciągania, że szok :p
 
reklama
pytia pisze:
U mnie od dwóch dni mleczka znowu trochę mniej, może to przez te upały, a może po prostu już zmęczenie ciągłym odciąganiem daje się we znaki. No, ale muszę się jeszcze zmobilizowac i przynajmniej do pół roku trzymać Jaśka na moim mleczku. A czasem tak już mnie odrzuca od tego odciągania, że szok  :p

Pytia- nie poddawaj się, jeteś dzielną dziwczyną i dasz radę. :)
 
Do góry