reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

koga laktatorem trzeba się przyzwyczaić i nauczyć odciągać. A dzidzia potrafi więcej ściągnąć, niż mechaniczny ssak ;)
 
reklama
koga to dla Ciebie. wynalazłam na forum i wkleję tu. Moze nikt mnie za to nie zbeszta :)

Na początku omal nie wpadłam w czarną rozpacz, bo wyciągał pojedyncze kropelki, ale z pomocą koleżanek z forum znalazłam receptę na sukces:
-przede wszystkim spokój- przynajmniej w moim przypadku, jeśli choć trochę się zestresuję (np. córeczka płacze, ale zajmuje się nią mąż więc wcale nie muszę do niej biec) to mleczko natychmiast przestaje lecieć
-potraktować piersi ciepłą wodą przez kilka minut
-masaż piersi- przed odciąganiem i w trakcie
Poza tym wszystkiego trzeba się nauczyć, odciągania mleka też, więc nie ma co się nastawiać że od razu zapełnimy całą butelkę Hi hi hi trochę trzeba potrenować żeby dojść do wprawy.
 
mam pytanko: czy wasze dzieci też tak szczypią wasze piersi? muj biust jest strasznie zmaltretowany przez jagódkę, dzisiaj aż krew mi leciała...często obcinam jej paznokcię, jednak to nic nie pomaga, w rękawiczkach wogóle nie chce jeść, aż strach pomyśleć co zrobię jak wyjdą jej ząbki ..
 
lojjjjjjj biedne cycuszki
ja mam spokoj nie gryzie nie szczypie
a mam pytanko czy jest jeszcze ktos kto uzywa wkladek czy tylko ja zostalam?
myslalam ze to sie unormuje i leciec nie bedzie
a tu bez wkladek ani rusz ::)
 
ja już nie urzywam...tylko jak karmię to podkładam sobie pieluchę pod drugą pierś, bo przeważnie leci z niej ciurkiem ;)
 
reklama
Do góry