reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
hej kochane... a ja z ranca dostalam list ze szpitala ze ze musze jak najszybciej zglosic sie od szpitala zeby powtorzyc test z krwii bo mam bardzo niski poziom plytkowosci krwii... :-( boje sie bardzo... ja wiedzialam ze mam z tym problem bo kilka lat twmu bylam w szpitalu i mialam ponizej normy ale myslalam ze sie wszystko samo jakos unormowalo... zastrzyki mialam przez jakis czas a pozniej nikt nic z tym nie robic... buuuuuuuuu :-:)-(
 
Ba1983, nie denerwuj sie, bo nic tym nie zyskasz, a tylko popsujesz sobie i dzieciaczkowi dzionek :-( Uwazam, ze wyrazilas sie bardzo jasno i zszokolawas pewnie wiekszosc dziewczyn na tym forum i dlatego pytalam, gdzie mieszkasz. Moim skromnym zdaniem nie ma sensu klocic sie kto kogo zle zrozumial. Mam nadz, ze nigdy wiecej Cie takie traktowanie nie spotka!! pozdr
 
witam Kochane Ciezaroweczki :)!!!
dluuuuugo mnie nie bylo tutaj i trudno to wsio nadrobic :(.....

Powiem tak tydzien temu mialam usg gen. NT 1,1 a maly mial 7cm :)....
i seryjnie czuje "motylki" w brzuszku.... ale przestalam na to zwracac uwage :)...
dostalam wyniki z moczu i krwi... wszytsko w jak najlepszym porzadeczku jest :)!!!
 
ba 1983 sadze ze twoja historia jest prawdziwa,niestety to co opisalas sie zdarza wszedzie w kazdym kraju :tak:

dziewczyny czy jestescie badane na lozku ginekologicznym na kazdej wizycie u waszego gin???
 
Ja jestem badana za każdym razem. Od ostatniej wizyty chociażby po to by posłuchać pulsu dziecka, kładę się na samolocik.
A poza tym wiadomo; w ciąży łatwo o infekcje, także trzeba sprawdzić czy tam się coś, że tak powiem nie "urodziło".
Ponadto moja Gin sprawdza czy wielkość macicy odpowiada wiekowi ciąży.
 
:wściekła/y: Waszym zdaniem mam podstawy,zeby klamac?Po co by mi bylo jakies forum,bo ze ja niby wlasnego zycia nie mam poza internetem?No prosze ja Was bardzo :tak:
Pozostawiam to Waszej opini i czekam tez na Twoj publiczny odzew edyto01
Oczywiscie,pozostaje fakt,ze i ja moze sie zle wyrazilam,ale juz aby napewno nigdy sie na nikogo nie "rzucilam",z braku porozumienia.
Mamma mia...ile cierpliwosci :-D

Nie masz powodu zeby kłamac i jak dla mnie nie musisz się z niczego tłumaczyć , napisałas jak było i ja przyjęłam to do wiadomości . Edyta powinna przeprosic że posądziła Ciebie o cos nie znając Cię i nie wiedzac skąd jesteś .
I tyle .

na kazdej wizycie kontrolnej np co miesiac;-)

Tak na kazdej .:tak:
 
reklama
hej kochane... a ja z ranca dostalam list ze szpitala ze ze musze jak najszybciej zglosic sie od szpitala zeby powtorzyc test z krwii bo mam bardzo niski poziom plytkowosci krwii... :-( boje sie bardzo... ja wiedzialam ze mam z tym problem bo kilka lat twmu bylam w szpitalu i mialam ponizej normy ale myslalam ze sie wszystko samo jakos unormowalo... zastrzyki mialam przez jakis czas a pozniej nikt nic z tym nie robic... buuuuuuuuu :-:)-(
nic sie nie boj sandrahaha! wszystko bedzie dobrze, trzymamy kciuki!

Ba1983, nie denerwuj sie, bo nic tym nie zyskasz, a tylko popsujesz sobie i dzieciaczkowi dzionek :-( Uwazam, ze wyrazilas sie bardzo jasno i zszokolawas pewnie wiekszosc dziewczyn na tym forum i dlatego pytalam, gdzie mieszkasz. Moim skromnym zdaniem nie ma sensu klocic sie kto kogo zle zrozumial. Mam nadz, ze nigdy wiecej Cie takie traktowanie nie spotka!! pozdr
popieram w 100%

witam Kochane Ciezaroweczki :)!!!
dluuuuugo mnie nie bylo tutaj i trudno to wsio nadrobic :(.....

Powiem tak tydzien temu mialam usg gen. NT 1,1 a maly mial 7cm :)....
i seryjnie czuje "motylki" w brzuszku.... ale przestalam na to zwracac uwage :)...
dostalam wyniki z moczu i krwi... wszytsko w jak najlepszym porzadeczku jest :)!!!
super! gratuluje! i fajnie ze sie odezwalas, bo juz niektore dziewczyny sie zaczynaly martwic

dziewczyny czy jestescie badane na lozku ginekologicznym na kazdej wizycie u waszego gin???
tak, moja gin oprocz usg bada mnie za kazdym razem i zawsze bierze tez wymaz
 
Do góry