reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Gratuluje udanych wizyt :-)

Ja tez po.

Wyniki wymazu- paciorkowca brak, za to grzybki candida a-cośtam- czym oczywiscie zaskoczona nie jestem po ostatnich sensacjach.
Dostalam nystatyne dopochwowo na 20dni i pimafucort zewnetrznie i na te sutki. Maz tez ma sie smarowac. Mam nadzieje ze to wystarczy...

Za tydzien kolejna wizyta na ktorej bedzie usg.

Czy to nie dziwne ze nie mam zadnych badan krwi/moczu zleconych? Ostatnie wyniki mam ze stycznia :confused:.

Polozna powiedziala zebym jej za tydzien przypomniala ze mamy zrobic plan porodu :szok:. Dwa razy rodzilam ale o planie porodu pierwszy raz slysze... :confused: z reszta planuje rodzic w innym szpitalu, w innym miescie wiec nie wiem jaki tego sens heh.
 
reklama
Evcia- to kolejna wizyta zaliczona. Akurat dobrze, że dostałaś leki to wyleczysz do czasu porodu i będzie z głowy. A z tymi badaniami krwi/moczu to ja już zauważyłam, że dają jak im czapka stoi chyba.
 
Evcia - najważniejsze, że wyleczysz się do porodu. Ja badania robię co miesiąc - morfologia + mocz.

A tutaj tabelka, którą kiedyś znalazłam w necie.
badania-w-ciazy.jpg
 

Załączniki

  • badania-w-ciazy.jpg
    badania-w-ciazy.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 53
gratuluję udanych wizyt.
evcia też badania robię co miesiąc, nawet bez zalecenia lekarza.
ja już po wizycie. Wszystko jest w porządku, szyjka zamknięta, brzuszek miękutki (a mi się wydawało że dziś troszkę twardawy:baffled:). Żelazo mam odstawić i łykać Natal Classic 1x1 i femibion 2 (na zmianę - jeden dzień to a drugi tamto) no i za tydzień odstawić całkowicie magnez. pierwsze KTG mam za tydzień, 4.04 (o ile dotrwam :-)) następna wizyta a na niej USG,GBS,KTG.... Ustaliłyśmy z gin cc na 10 kwietnia ale jutro mam do niej dzwonić w celu potwierdzenia. No i jakby cokolwiek się działo to natychmiast do szpitala (nawet mam nie liczyć ile skurcze trwają tylko rura do szpitala).

co do morfo: HGB-11,5 HCT-35
 
eevciaa - ja też mam ten pimafucort, czy ja dobrze rozumiem, że nim można sutki smarować? ja na razie smaruję Maltanem i jest deczko lepiej, ale np. po przetarciu ręcznikiem potrafi mi polecieć krew.
 
Gratuluję wizyt:-):-)ja dzis też po wizycie. wprawdzie bez usg , szyjka w porządku-3cm. dostałam skierowanie na wymaz na paciorkowca. nastepna wizyta 10.04, cc prawdopodobnie 22.04
 
eevciaa88; plan porodu traktowany jest jako dokument medyczny. Nawet w innym szpitalu lekarze i polozne MUSZA sie do niego stosowac :tak:
 
dziewczyny a ja np jak chodzę prywatnie do gina, to powinnam iść do swojej przychodni zgłosić się teraz przed porodem do położnej?
 
reklama
Do góry