reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Gratuluje udanych wizyt :-)​
my dzis rowniez po, rozwarcie wewnetrzne na 1cm, glowka w szyjce. No zobaczymy czy dotrwamy :baffled: ogolnie ostatnia wizyta za 2 tyg, czyli 2.04, a umowione cc 08.04.
Czyli jeszcze 3 tyg i mala bedzie z nami :-) juz nie moge sie doczekac .
No i oczywiscie nie obylo sie bez lekkiego stresiku bo ginek znowu nie mogl znalezc tetna malej na tym swoim detektorku, ale na usg bylo wszytko ok. wiec luzik. Ogolnie przez cala ciaze ma z tym problem, nie wiem czy mala jakos dziwnie lezy czy co:dry: gdyby nie fakt ze podczas pomiaru zawsze fika, to dostalabym juz chyba zawalu ze 3 razy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
eevciaa - ja też mam ten pimafucort, czy ja dobrze rozumiem, że nim można sutki smarować? ja na razie smaruję Maltanem i jest deczko lepiej, ale np. po przetarciu ręcznikiem potrafi mi polecieć krew.

Tak, mozna sutki nim smarowac :tak:. Nie wiem jak to by bylo gdyby juz maluszek sie pojawil ale poki co mam smarowac. Mam nadzieje ze to pomoze... Ja juz poprawe zauwazylam ze dwa, trzy dni temu choc nic nie uzywalam- przestaly swedziec, praktycznie bolec i juz nie krwawia- jedynie taka szklista ta skora... ale ustapienie objawow raczej nie rowna sie brakowi infekcji, dlatego mysle stosowac masc ok 2 tygodni i mam nadzieje ze sie tego dziadostwa pozbede na dobre.

Smile- Moja mlodsza corcia tez Pimafucort dostala od pediatry w wakacje, jak miala wysypke ktora strasznie ja swedziala. Dostala wtedy dwie masci, m.in. ta. Wlasnie wczoraj sie zdziwilam- w ulotce pisze ze jakis tam skladnik dziala ogolnie na swedzenie (niezaleznie od przyczyn) a jakis inny skladnik zwalcza grzybki. Przynajmniej mam teraz troche wiecej masci do zuzycia ;)

teva- No popatrz... Tak jak mowilam dwa porody za mna i nic o planie porodu wczesniej nie slyszalam. Cale zycie czlowiek sie uczy ;-). Musze o tym poczytac w internecie.
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje wizyt :happy:
Ja po wczorajszej wizycie i tak: Hana waży ok 3300, do 4 kg powinna dobić, generalnie jest śliczna :-) ma takie pucki na polikach, chociaż tradycyjnie broche pokazywała, a na twarzy ręka :-D Nie miałam badania dowcipnego, bo bedzie za tydzień, na usg przepływy bdb, łożysko II ilość wód prawidłowa. Także czekać, czekać i jeszcze raz czekać :crazy: a już myslałam, że się rozpakuję.
 
reklama
Do góry